Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wskazuje na to ze Bayern jednak postawi na Michaela Rensinga jako pierwszego bramkarza. Numerem dwa ma zostac siedzacy na lawce w Benfice Hans-Jörg Butt. Ciekawe, ciekawe :-k

 

To Butt już tak na psy zszedł, że na ławie wylądował? W sumie to niezły bramkarz był...

Odnośnik do komentarza
Wszystko wskazuje na to ze Bayern jednak postawi na Michaela Rensinga jako pierwszego bramkarza. Numerem dwa ma zostac siedzacy na lawce w Benfice Hans-Jörg Butt. Ciekawe, ciekawe :-k

 

To Butt już tak na psy zszedł, że na ławie wylądował? W sumie to niezły bramkarz był...

 

 

Kiedy?? Może wtedy, kiedy strzelał bramkę z karnego ciężko wywalczonego przez swoich kolegów, po czym nie zdążył do bramki i wszystko poszło się ebać? Butt nie przeskoczył średniego poziomu i tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Poznaliśmy drużyny, któe awansowały do 2BL. W następnym sezonie do grona drugoligowców dołączą FSV Frankfurt, FC Ingolstadt 04, Rot-Weiss Ahlen i Rot-Weiss Oberhausen.

Drużyny z Frankfurtu i Oberhausen jak burza przeszły przez Regionalligi i jako beniaminkowie wywalczyli awans.

 

Z podwórka transferowego - obrońca Ralf Schmidt po roku pobytu w FCN powrócił do Carl-Zeiss Jena, z którego to klubu trafił do Norymbergi. Tak wiec spadł dwa razy można powiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z informacji z transfermarkt.de wygląda na to, że się zrobiło "przepięcie" między zarządem a piłkarzami..

Roth mówi o "że nie ma problemu, żeby odmłodzić skład i mają zamysł by promować młodych niemieckich piłkarzy". Ale zaraz odzywają się Koller:

"Mam kontrakt w Norymberdze i zostanę tam choćby w drugiej lidze" i Kuna : "Nie mam problemu by grać dla FCN w drugiej lidze"

 

W sumie to ciesze się, bo w drugiej lidze takie ziomy to dodają "jakości". Ale nie wiem na ile ich entuzjazm dla FCN jest szczery a nie podszyty pieniądzem. Jeśli mówią co myślą, to się cieszę. Znaczy, że FCN ma ten "magiczny dotyk tradycji" :]

Odnośnik do komentarza

Niby się nie wchodzi dwa razy do tej samej rzeki, ale wydaje mi się, że już najgorszy sezon ma za sobą, a mimo wszystko dawał radę jak grał w FCN.

Jeśli mam wybór Klewer czy Rafi, no to jest sprawa oczywista. Chyba, że nagle wymyślą jakiegoś GK, który jest zajebisty i chce grac w drugiej lidze. Mucha z Legii byłby ok. Mintal z Vittkiem mogliby nad nim popracować, to ich krajan w końcu :]

Odnośnik do komentarza

Teraz FCN czy chce czy nie chce musi kupic bramkarza, bo Blazek podpisal 2 letni kontrak ze Sparta Praga. W barwach FCN nie wystapi juz Michael Beauchamp, ktory przechodzi do mistrza Danii Aalborg BK. Poniewaz FCN nie ma zbytni finansow aby nas bylo stac na Schäfera, mowi sie coraz glosniej o zamianie, bo VfB zainteresowane jest Vittkiem. To na tyle jesli chodzi o FCN.

 

Odebralem dzisiaj karnet na nowy sezon :D

Odnośnik do komentarza

FCN porozumial sie podobno ze slowackim napastnikiem Mario Breska. Jest to tym zawodnika jak Saenko i ma zajac jego pozycje. Mowi sie rowniez, ze FCN chce pozyskac obronce Heart of Midlothain Jose Goncalves. Jesli ten przyjdzie Glauber nie dostanie umowy na 2 lige i odejczie. Poza tym do wtorku ma zostac podjeta decyzja, czy Lars Jakobsen bedzie nas wspieral w 2 lidze, jesli jednak nie, ma go podobno zastapic Lance Davids.

Odnośnik do komentarza

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :jupi: :jupi: :jupi:

Jest oficjalne potwierdzenie, Pinola zostaje w FCN!!! Az mi sie lezka w oku zakrecila jak to wesola nowine przeczytalem. Nie jeswtescie w stanie sobie wyobrazic jaki jestem szczesliwy :D

 

PI-NO-LA !!! PI-NO-LA !!! PI-NO-LA !!!

 

 

Koller po 6 miesiacach spedzonych u nas za milion ? wedruje do Rosji :):pa:

Odnośnik do komentarza

Super, że Pino został :] Świetna sprawa :) Już go można wpisać do jedenastki sezonu 2. BuLi :]

A Kollera żegnam bez cienia żalu. Szkoda tylko pieniędzy wyrzuconych na niego. Taniej by wyszło kupić ze 4 sosny a i efekt byłby podobny :| Dobrze, że pozbywamy się starych Czechów ze składu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...