Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na przykład mogę oglądać pierwszą i drugą bulę, więc spadaj. To co się dzieje we Freiburgu od momentu odejścia Volkera to jest masakra. Mohamad, Diarra, Olajengbesi, Ibertsberger, Kruppke, Hansen, Coulibaly, Antar, Pitroipa, Aogo ( ;( ), Iashvill ( :x zdrajca), Riether (capitan ;(), Matmour (a nie, na to się akurat cieszę :keke: ), Sanou ( :x ), Schutzbach, Khizaneishvili no i Walke, to tylko część. W zamian sprowadzają ogórków pokroju Akrouta czy Cafu (już na szczęście odszedł). No po prostu dramat :|

Odnośnik do komentarza
Bedziecie mogli w dalekiej ojczyznie gdzies BuLi ogladac, czy tylko w rumunskiej telewizji? :keke:

 

A FCN nadal napiera w sprzedazy karnetow. Juz ponad 15000 sprzedanych i wszystko wskazuje na to ze moze ta liczby sie nawet do 20000 zwiekszyc :o

 

Właśnie to mnie wnerwia... Dlaczego tylko sportklub(dostępny na niewielu kablówkach) ma prawo i to do 5 meczów w kolejce tylko? :/ Żadna inna tv nie chce się zainteresować. Ja myślę aby wykupić Energie.tv, to sobie chociaż obejrzę spokojnie na kompie a nie będę się denerwował czy akurat ktoś w sieci na jakiejś stronie udostępni mecz...

 

20 000? stadion fce ma 22 000 :D LoL

Odnośnik do komentarza
Bedziecie mogli w dalekiej ojczyznie gdzies BuLi ogladac, czy tylko w rumunskiej telewizji? :keke:

 

A FCN nadal napiera w sprzedazy karnetow. Juz ponad 15000 sprzedanych i wszystko wskazuje na to ze moze ta liczby sie nawet do 20000 zwiekszyc :o

 

Właśnie to mnie wnerwia... Dlaczego tylko sportklub(dostępny na niewielu kablówkach) ma prawo i to do 5 meczów w kolejce tylko? :/ Żadna inna tv nie chce się zainteresować. Ja myślę aby wykupić Energie.tv, to sobie chociaż obejrzę spokojnie na kompie a nie będę się denerwował czy akurat ktoś w sieci na jakiejś stronie udostępni mecz...

 

20 000? stadion fce ma 22 000 :D LoL

 

 

Jak na mój gust to całkiem sporo kablówek ma już w swojej ofercie SK i SK+. A tak poza tym, to ten kanał ma wyłączność na pokazywanie BuLi w Polsce, więc reszta może się nawet mega interesować i nic z tego nie wyniknie. I tak chyba do końca przyszłego roku :-)

Odnośnik do komentarza

FCN wlasnie przedstawil 11 nowego zawodnika pozyskanego w letnim oknie transferowym, jest nim napastnik Daniel Gygax z FC Metz. No to nareszcie jakis napastnik. Oficjalnie mowi sie, ze ma przyjsc jeszcze 2 napastniko. Jesli jednak Vittek zostanie to tylko jeden.

 

stadion fce ma 22 000

He he, my mielismy w zeszlym sezonie 27000 karnetow, w tym bedzie troche mniej :]

Odnośnik do komentarza
stadion fce ma 22 000

He he, my mielismy w zeszlym sezonie 27000 karnetow, w tym bedzie troche mniej :]

Jeden o pojemności stadionu w Cottbus, drugi o sprzedanych karnetach w Norymberdze. Coś się chłopaki dogadać nie potraficie... ;]

Odnośnik do komentarza
stadion fce ma 22 000

He he, my mielismy w zeszlym sezonie 27000 karnetow, w tym bedzie troche mniej :]

Jeden o pojemności stadionu w Cottbus, drugi o sprzedanych karnetach w Norymberdze. Coś się chłopaki dogadać nie potraficie... ;]

:-k Kamtini, czego nie rozumeisz w tym, ze FCN sprzedaje wiecej karnetow nich w Cottbus wchodzi na stadion :-k

 

Kamtek, idź se napisz coś o Crvenie Zvezdzie

:rotfl: T-m = miszcz :D

Odnośnik do komentarza

No to mamy pierwsza propozycje do pierwszej 11 FCN

 

 

------------------Vittek (Gygax)-----------Breska----------------------

 

---------Engelhardt-------Masmanidis-------Kluge-------Mintal--------

 

---------Pinola----------Goncalves----------Wolf-------Reinhardt------

 

---------------------------------Schäfer-----------------------------------

Odnośnik do komentarza

Troche nie moglem znalezc tematu odpowiedniego, ale ze klimaty niemieckie, wiec moze ktos mi pomoze ?

 

Ma ktos doswiadczenie w zamawianiu koszulek ze sklepow internetowych ? Wszedlem do sklepu Bayernu Monachium no i mam problem z wyborem rozmiarow. Sa standardowe S, M, L, XL (choc mogliby sie pokusic o podanie precyzyjniejszych wymiarow), ale oprocz tego sa jeszcze jakies 128, 164, 176, jak mniemam w cm. Nie wiem czy te drugie to moze dzieciece, czy co, bo przeciez chyba taka M'ka to sie pokrywa z tym 176 ? Ktos cos wie moze :D ? Jedyne co widze to to, ze rozmiary SML itd. sa drozsze od analogicznych 164, 176. Moze ktos cos po niemiecku wyczyta ? Bo ja tylko patrzalem po angielskiej wersji sklepu, ale moze ona jakas niedorobiona ;)

 

Tu sami zacieci kibice wiec na pewno niejedna koszulke kupowaliscie, pomozcie :)

 

tutaj adres:

http://shop.fcbayern.de/en/97/2/-fcb-Home_Shirt--/

Odnośnik do komentarza
Troche nie moglem znalezc tematu odpowiedniego, ale ze klimaty niemieckie, wiec moze ktos mi pomoze ?

 

Ma ktos doswiadczenie w zamawianiu koszulek ze sklepow internetowych ? Wszedlem do sklepu Bayernu Monachium no i mam problem z wyborem rozmiarow. Sa standardowe S, M, L, XL (choc mogliby sie pokusic o podanie precyzyjniejszych wymiarow), ale oprocz tego sa jeszcze jakies 128, 164, 176, jak mniemam w cm. Nie wiem czy te drugie to moze dzieciece, czy co, bo przeciez chyba taka M'ka to sie pokrywa z tym 176 ? Ktos cos wie moze :D ? Jedyne co widze to to, ze rozmiary SML itd. sa drozsze od analogicznych 164, 176. Moze ktos cos po niemiecku wyczyta ? Bo ja tylko patrzalem po angielskiej wersji sklepu, ale moze ona jakas niedorobiona ;)

 

Tu sami zacieci kibice wiec na pewno niejedna koszulke kupowaliscie, pomozcie :)

 

tutaj adres:

http://shop.fcbayern.de/en/97/2/-fcb-Home_Shirt--/

Na link w sensie do sklepu tego nie wchodze, bo mi sie jeszcz komputer rpzwali :] Zebym ja pomagal kupowac koszulki bawarskiego wroga :D Rozmiarowki 164 itd sa dzieciece. S, M ... rozmierowki Adidasa, standardowe. FCN ma tez koszulki adidasa i zawsze nasze kaszulki sa troche wieksze, tak ze L-ke mage zalozyc jeszcze na bluze, czy kurtke.

Odnośnik do komentarza
:-k Kamtini, czego nie rozumeisz w tym, ze FCN sprzedaje wiecej karnetow nich w Cottbus wchodzi na stadion :-k

To, że jeden z Was pisał o jednym półdupku, a drugi o drugim. Zresztą, nieważne...

 

Kamtek, idź se napisz coś o Crvenie Zvezdzie :P

O "Crvenej" jeśli już. Analfabeta :pfff:

 

;]

Odnośnik do komentarza

Zostala rozlosowana pierwsza runda Pucharu DFB:

 

Eintracht Nordhorn - Werder Bremen

SV Niederauerbach - 1. FC Köln

FC 08 Homburg - FC Schalke 04

SC Pfullendorf - Eintracht Frankfurt

SpVgg Ansbach - Karlsruher SC

ASV Bergedorf 85 - MSV Duisburg

Tennis Borussia Berlin - Energie Cottbus

SpVgg Unterhaching - SC Freiburg

FC Carl Zeiss Jena - 1. FC Kaiserslautern

Holstein Kiel - Hansa Rostock

SV Babelsberg 03 - 1. FSV Mainz 05

Rot-Weiß Erfurt - Bayern München

Preußen Münster - VfL Bochum

FC Oberneuland - TuS Koblenz

Erzgebirge Aue - FC St. Pauli

RW Oberhausen - Bayer Leverkusen

Rot-Weiss Essen - Borussia Dortmund

Hallescher FC - Hannover 96

ASV Durlach - Arminia Bielefeld

TSG Neustrelitz - 1860 München

SV Darmstadt 98 - SV Wehen Wiesbaden

VfB Fichte Bielefeld - Borussia M'gladbach

Kickers Offenbach - SpVgg Greuther Fürth

FSV Frankfurt - VfL Osnabrück

Eintracht Trier - Hertha BSC

SC Paderborn 07 - FC Augsburg

Chemnitzer FC - 1899 Hoffenheim

FC Hansa Lüneburg - VfB Stuttgart

Rot-Weiss Ahlen - 1. FC Nürnberg

FC Wegberg-Beeck - Alemannia Aachen

1. FC Heidenheim - VfL Wolfsburg

FC Ingolstadt 04 - Hamburger SV

Odnośnik do komentarza
Na link w sensie do sklepu tego nie wchodze, bo mi sie jeszcz komputer rpzwali :] Zebym ja pomagal kupowac koszulki bawarskiego wroga :D Rozmiarowki 164 itd sa dzieciece. S, M ... rozmierowki Adidasa, standardowe. FCN ma tez koszulki adidasa i zawsze nasze kaszulki sa troche wieksze, tak ze L-ke mage zalozyc jeszcze na bluze, czy kurtke.

hehe :jupi:

 

A tak powazniej, to dzieki za pomoc ponad podzialami :):keke::gool:

Odnośnik do komentarza
Kurde :| z Unterhaha gramy, co oznacza, że możemy powiedzieć pucharowi pa pa już na samym początku

Los sie do was nie usmiechnal :| My tez nie dostalismy zadnego ogorka z 3 lub 4 ligi, tylko tez drugoligowca. No ale ich trzeba tez zniszczyc, zeby pojechac do Berlina :]

 

Na link w sensie do sklepu tego nie wchodze, bo mi sie jeszcz komputer rpzwali :] Zebym ja pomagal kupowac koszulki bawarskiego wroga :D Rozmiarowki 164 itd sa dzieciece. S, M ... rozmierowki Adidasa, standardowe. FCN ma tez koszulki adidasa i zawsze nasze kaszulki sa troche wieksze, tak ze L-ke mage zalozyc jeszcze na bluze, czy kurtke.

hehe :jupi:

 

A tak powazniej, to dzieki za pomoc ponad podzialami :):keke::gool:

No chociaz masz w planach zmarnowac 70 Euro to i tak ci pomoge :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...