Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

No to go zaszyją, potem oblepią plastrami i będzie grał, to nie jest "rana wewnętrzna".

 

Barry a jak się przedstawia sytuacja Pinoli

Co prawda Barry nie jestem, ale Pinola jest nietykalny i jeśli do tej pory nie odszedł, mimo ofert 100x lepszych klubów (jak choćby Schalke :P ) to po co ma iść teraz na chybcika do BVB jako jakiś ersatz. Poza tym, nie sądzę by w obliczu ciężkiej kontuzji Wolfa władze Clubu sprzedały najlepszego obrońcę.

Odnośnik do komentarza
Barry a jak się przedstawia sytuacja Pinoli

Pinola jest nietykalny i na 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

0000000000000% nie odejdzie do w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Tim Wiese to największa ciotka klotka wśród bramkarzy w BuLi. Nie ma chyba słabszego bramkarza, nawet wśród rezerwowych ...

 

Co tym razem zrobił :> Odkopnął komuś głowę czy poprostu popisał się swoim "pewnym" chwytem :>:P

 

Przy samej bramce niewiele więcej mógł zrobić, ale wcześniej cud sprawił tylko, że Szalki nie strzeliły ze 3 bramek - puste przeloty, dziwne wybicia, jakiś dramat. Cud, że go wąs jeszcze trzyma w klatce :|

Odnośnik do komentarza
Przy samej bramce niewiele więcej mógł zrobić, ale wcześniej cud sprawił tylko, że Szalki nie strzeliły ze 3 bramek - puste przeloty, dziwne wybicia, jakiś dramat. Cud, że go wąs jeszcze trzyma w klatce :|

 

A zapowiadał się na świetnego bramkarza. Niestety wygląda na to że każdy "bobel" zostawia w jego psychice ślady. A broni bo na treningach widocznie ejst najlepszy :-k

 

Oglądałem dzisiaj mecz FC Koeln nie mam słów :/ Co tam k***a robi Novakovic :| Bramke strzelił (nie wiem jakim cudem) ale każde inne dojście do piłki wołało o pomste do nieba :/ Utrzymać się będzie baaaaardzo ciężko :/

Odnośnik do komentarza
Rozlosowane zostały pary II rundy piłkarskiego Pucharu Niemiec. W tej fazie rywalizacji dojdzie do derbów Bawarii, w których Bayern Monachium podejmować będzie FC Nuernberg.

Zestaw par II rundy:

 

Kickers Offenbach - Karlsruher SC

FC Oberneuland Brema - VfL Wolfsburg

FC Erzgebirge Aue - Werder Brema

FC Carl Zeiss Jena - FSV Frankfurt

Energie Cottbus - Bor. Moenchengladbach

FSV Mainz 05 - 1. FC Koeln

FC Schalke 04 - Hannover 96

SV Wehen Wiesbaden - Alemannia Aachen

Eintracht Frankfurt - Hansa Rostock

VfB Stuttgart - Arminia Bielefeld

Bayern Monachium - 1. FC Nuernberg

TSV 1860 Monachium - MSV Duisburg

SC Freiburg - 1899 Hoffenheim

Borussia Dortmund - Hertha BSC Berlin

FC Augsburg - Bayer Leverkusen

Hamburger SV - VfL Bochum

 

Ale Buba w Clubie :|

Odnośnik do komentarza

W Norymberdze tragedia :| Pilkarze uciekaja, trener wpada w szal w szatni, kibice wkurwieni. Wczoraj FCN opuscilo 2 zawodnikow Robert Vittek przeszedl do OSC Lille, ma go zastapic reprezentant Senegalu Babacar Gueye z FC Metz. Abardonado tez spakowal walizki i juz opuscil druzyne. Niestety nie ma tu zadnych informacji co sie dokladnie stalo. Mowi sie jednak, ze polecial po katastrofalnym wystepie w poniedzialek. Problem w tym, ze nasz prezydent powiedzial, ze nie bedzie juz zadnych zakupow, a teraz jakby nie patrzec trzeba pozyskac napastnika i obronce :| A okno transferowe zamyka sie za 4 dni :| Inaczej sobie to wszystko wyobrazalem :|

Odnośnik do komentarza

Vittek odszedł??? Noż jasny ch** :x Tez mi tak śmierdział wczoraj ten artykuł na transfermarkt.de, że w Clubie nie ma pieniędzy :| Przeliczyli się z tym składem na II ligę, oj i to bardzo. Vittka szkoda, bo to fajny chłopak był i ta runda z 2006 co strzelił 16 goli dłuuugo będzie pamiętana. Co do napastników to mamy jeszcze paru, ale odejście obrońcy to zonk straszny. Nawet jeśli to był spasiony Francuzik.

Znowu będzie gorąco na Nordkurve :-k

Odnośnik do komentarza

Jest bardziej goraco niz ci sie wydaje. Dzisiaj o 18 jest spotkanie fiszy z FCN i von Heesen ma wylotke!!! Narazie mowi sie, ze FCN nie bedzie sie spieszyl z wyborem nastepcy i ma to byc dobrze przemyslana decyzja. Z tym skladem to my powinnismy sie denerwowac jak bramke stracimy, a nie mecze przegrywac. Do momentu zatrudnienia nowego trenera druzyne poprowadzi asystent trenera Michael Oenning, ktory moim zdaniem jest bardo dobry.

Nie sadzilem, ze pierwszy trener poleci juz po 2 kolejce i to do tego jeszcze u nas.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj FCN w wielkich mękach zremisował z Alemannią Aachen 2-2. Premierowe bramki dla Clubu zdobyli Eigler i Gygax. Jednak to nie jest to czego się spodziewałem po tym zespole. Mam nadzieję, ze nowy trener tchnie trochę ducha i będzie dobrze.

Z FCN odszedł za to kolejny obrońca - choć nie wiem na ile Glauber w ogóle był w planach FCN na ten sezon. Tym samym, zostaliśmy z 4 nominalnymi środkowymi obrońcami: Goncalvesem, Spiranovicem, Patrickiem Wolfem i Kammayerem. Ci dwaj ostatni to wychowankowie-zapchajdziury, a nie pierwszoplanowi gracze. Tak więc mamy dwóch obrońców, z czego jeden ma 20 lat (Spiranovic), a drugi rozgrywa pierwszy sezon w Niemczech (Goncalves). Drużyna grająca o awans. Super, panie Bader!

Odnośnik do komentarza

FCN schuka trenera. Prasa podaje wielu kandydatow, ale coraz wiecej i glosniej mowi sie o Michaelu Oenningu. Nasz byly 2. trener. obial druzyne i po raz pierwszy bylo widac w niej zycie. Wiem, ze ma on spore poparcie Badera. Ciekawy jestem co z tego wyjdzie. Czytalem tez cos o Slomce. Jesli FCN by dal rade dzwignac to finansowo, to jest to stanowczo moj faworyt.

 

Po odejsciu Abardonado FCN zamknal dziure w obronie sprowadzajac z Köln Aleksandar Mitreski. Po odejsciu Vittak stalo sie faktem, ze Christeas w Norymberdze zostanie i po odejsciu trenera von Heesen dostal tez odrazu szanse gry i zaraz zostal graczem spotkania. Niestety mial troche pecha, bo powinien w poniedzialek struelic 2 bramki. Herry pokazal, ze jest w formie i jestem przekonany, ze pomoze nam w osiagnieciu celow w tym sezonie.

 

@me_who: chciales wiecej to masz :]

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej wyglada na to, ze Michael Oenning zostanie naszym nowym trenerem. Dzisiaj w wywiadzie dla BILD nasz prezydent Michael A. Roth powiedzial, ze Oenning jest jego czlowiekiem i dostanie szanse. FCN nie chce sie spieszyc. Przypuszczam, ze odczekaja nastepny, albo nawet dwa nastepne spotkania i wtedy beda podejmowane konkretne decyzje. Jak narazie Oenning prowadzi druzyne. Wazen jest to, ze dyktatura von Heesena sie skonczyla.

Odnośnik do komentarza

Aleksandar Mitreski przyszedl do nas ze sporymi oczekiwaniami. Nie chce on byv tylo zapchajdziura. Jak sam Aleks powiedzial, chce sie przebic do pierwszej 11 i wniesc swoje doswiadczenie by ustabilizowac obrone. Jakby nie patrzec jest reprezentantem Macedonii i w meczu z Anglia na Old Trafford udalo mu sie wylaczyc z gry Lamparda. Wiec nie jest taki zly. W Köln stracil miejsce, bo sie koziorozce dobrze wzmocnili. Z nastawienia pasuje do nas i mam nadzieje, ze sporo wniesie do naszej gry.

Odnośnik do komentarza

No to jest oficjalnie. Jeszcze w tym tygodniu Michael Oenning ma zostac przedstawiony jako nowy trener FCN. Dla Oenninga bedzie to pierwsza posada trenerska (jako pierwszy trener) w jego karierze. Ma on spore wsparcie ze strony druzyny. Jezeli przyniesie to oczekiwane punkty to bedzie miodzio. Onning jednak nie ma zbyt prostego zadania, bo zaczyny trzemy meczami wyjazdowymi. Najpierw dwa spotkania wyjazdowe w lidze do Wiesbaden i Mainz, a potem pucharowy wyjazd do Monachium. Oby wystartowal jak wystrzelony z procy, czyli trzemy zwciestwami :]

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, w tym klubie wszystko stoi na głowie :/

Sprzedali wszystkich obrońców i w ostatniej chwili kupili jednego, który się nie łapał do składu słabego pierwszoligowego beniaminka. Trener-patałach, który w CV jako sukcesy ma dwa spadki, nie zostaje wywalony na ryj po sezonie, ale daje mu się szanse spieprzyć wszystko latem i wywala po 2 kolejkach, żeby jego następca został koleś bez doświadczenia, pomagier wywalonej łamagi (a więc współodpowiedzialny za przygotowanie do sezonu). I to ma dać awans?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...