Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Skonczyly sie wymowki. Trener FCN Michael Oenning skreslil z kadry do odwolana Masmanidisa i Breske. Obaj zawodza na calej lini i na treningach brakuje i wszystkiego, wiec nie bede brani pod uwage. Jest to pierwsza reakcja na katastrofalne wyniki w tym sezonie. Mam nadzieje, ze to posuniecie otworzy oczy jednemu albo drugiemi i dotrze nareszcie do nich, ze zarty sie skonczyly.

Odnośnik do komentarza

Scouting mamy jaki mamy. Jak Breska przyszedl to momentalnie zapewnil sobie miejsce w pierwszej 11. Gral rewelacyjnie w przygotowaniach, a od meczu w K'lautern poprostu sie zmienil i nikt nie wiec co z nim jest. Nikt nie moze sie do niego przebic. Skresleni nie zostaja tak calkowicie, dostaja czas aby mysli pozbierac, ale w niedziele chyba nie wystapia. W przyszlym tygodniu maja z nimi zostac przeprowadzone indywidualne rozmowy dotyczace przyszlosci.

Dla ciebie to wszystko jest do dupy i tak jak czytam co piszesz, to wnioskuje ze powinni wszystkich bez wyjatku wypierdolic i zaczac budowac w 16 lidze calkiem nowa druzyne :| Ci zawodnicy ostatnimi czasy grali dobrze, a teraz buba. To moze wrozke zatrudnimy, zeby nam przyszlosc przepowiadala :doh!:

me_who no daj spokoj!

Odnośnik do komentarza
Jak Breska przyszedl to momentalnie zapewnil sobie miejsce w pierwszej 11. Gral rewelacyjnie w przygotowaniach, a od meczu w K'lautern poprostu sie zmienil i nikt nie wiec co z nim jest. Nikt nie moze sie do niego przebic

No tak, u innego trenera wtedy grał. Może mu Oenning nie pasuje, cholera go wie. I co to za koleś co przyszedł i się zamknął w sobie, WTF? To w pracy też się zamykasz w sobie i nie mówisz nikomu dlaczego robisz żenadę i nie powiesz, "bo nie"? On jest pracownikiem FCN i skoro tak, to ma się zachować profesjonalnie i robić wszystko by jak sam sobie nie może pomóc to chociaż pozwolić by klub mógł mu pomóc; a nie że nikt nie wie co z panem Breską jest a on nie mówi...

A Masmanidis jakby taki zajebiaszczy był, to by został w pierwszej lidze...

Dla ciebie to wszystko jest do dupy i tak jak czytam co piszesz, to wnioskuje ze powinni wszystkich bez wyjatku wypierdolic i zaczac budowac w 16 lidze całkiem nowa druzyne

No bo jest do dupy, no ja walę, nie jest? Drużyna ze składem 2 razy droższym od kolejnego zespołu, z piłkarzami, którzy mają za sobą grę w LM, tytuły króla strzelców, tytuł Mistrza Europy, z reprezentantami kraju robi taką żenadę, jakiej jeszcze druga liga chyba nie widziała. No to jest kpina. Jak widzę, że wywalają po dwóch kolejkach von Heesena (to po co go w ogóle zatrzymywali :doh!:) i w jego miejsce zatrudniają debiutanta, piłkarze przez 4 miesiące nie mogą się otrząsnąć po spadku, większość traktuje druga ligę jak skazanie na banicję albo miejsce gdzie awans sam się wygra, bo panowie królewicze wychodzą na placto mi się nóż w kieszeni otwiera. Nie chcę palić do fundamentów, spada do III ligi i zaczynać od nowa. Chcę by ktoś nimi w końcu wstrząsnął i powiedział, ze mają się wziąć w garść albo wyp..oddalać się.

Ci zawodnicy ostatnimi czasy grali dobrze, a teraz buba

Nie chcę być złośliwy, ale którzy?

Schaefer co go na kopach z Stuttgartu wywalili czy Ci co spadli? ;) i nie trzeba żadnej wróżki, tylko patrzeć na całą karierę a nie kupować bo fajnie zagrał w 3 meczach.

Odnośnik do komentarza
T-m, my tu mamy powazne problemy a ty mi tu o jakisz glopotach ;) Ale nas w nastepny weekend rozmontujecie, az sie juz boje :|

me_who masz w 100% racje i powinni ich postawic pod sciana i oblac zimna woda z weza :) Breska sie podobno ocknal, tak czytalem :]

 

Bardzo chętnie przyjąłbym tą wersję :-) Dwa mecze w tym sezonie, w których na pewno nie będę trzymał kciuków za Club, to te z Freiburgiem :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
To co T-m widzimy sie jutro na meczu? :D Mam nadzieje, ze to jakis dobry znak, ale snilem ze 2 dni temu, ze FCN wygra 5:1 :keke: Oby sie sny spelnialy :] Jakby nie patrzec jutro bede pil, albo ze szczescia, albo za 3 lige :|

 

OK, kto wygra, temu Michu stawia flaszeczkę :keke: Co prawda nie wiem czy będę miał możliwość czasowo wyrobienia się na mecz, ale zrobię wszystko, żeby chociaż jedną połowę obejrzeć. :-)

Odnośnik do komentarza

A z przyjemnoscia przyjme :]

Nareszcie FCN zagral na miare swoich mozliwosci. Oczywiscie nie wszystko bylo super, bo jak patrzalem na niewykozystane sytuacje to normalnie noz mi sie w kieszeni otwieral. Jednak musze powiedziec, ze FCN zagral solidne spotkanie. W defensywie bylo niezle i nareszcie istnial u nas srodek pola. Kluge rozegral wspaniale spotkanie i byl kluczowym graczem. Do tego dochodzi fantastyczna atmosfera na stadionie. Fakt, ze ludzi az tak duzo nie bylo bo tylko 32000, ale nozmalnie wrzalo :] Kamien z serca :)

Odnośnik do komentarza

Z wynikow ostatniej kolejki II ligi powinnismy jeszcze wymienic

Rostock - Koblenz 9:0 (3:0)

Duisburg - Ingolstadt 6:1 (2:1)

Trzeba tu powiedziec, ze Rostock odnotowal najwyzsze zwyciestwo w historii II Bundasligi, to znaczy od wprowadzenie jednolitej II ligi w sezonie 1981/82.

Koblenz to nastepny przeciwnik FCN. Szczerze mowiac nie sadze ze w ciagu tygodnia sie pozbieraja po takiej porazce. Dobrze by bylo jkby FCN tam rozpoczal, gdzie Rostock zakonczyl i trz im wladowal woreczek brameczek :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...