Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Godny odnotowania jest występ Vedada Ibisevicia. Bośniak strzelił swoją 18. bramkę w 16. ligowym meczu. Wyczyn trudny do poprawienia.

Do Gerda Muellera mu jeszcze "trochę" brakuje. Choć jego rekord z sezonu 71/72 (40 bramek) moze i jest zagrożony.

Chodziło mi bardziej o teraźniejszość :P A wątpię, aby Ibisevic poprawił ten rekord. Jego team nie gra w żadnych pucharach europejskich, a w samej lidze 40 bramek nie strzeli.

Odnośnik do komentarza

:jupi: FCN bardzo dobrze wywiazal sie ze swojego poniedzialkowego zadania i rozmonrowal Hanse Rostock 4:0 :] Wspanialy powrot do pierwszej jedenastki mial Marek Mintal, ktory strzelil dwie bramki. A to bramki dal FCN:

1:0 Mintal (9., asysta Eigler)

2:0 Frantz (31., asysta Mintal)

3:0 Kluge (45., asysta Frantz)

4:0 Mintal (77., asysta Eigler)

 

FCN potwierdzil tym samym dobra forme z ostatnich tygodni i wskoczyl na 7 miejsce. Poniewaz z pierwszej trojki Mainz i K'lautern stracili punkty FCN znowu troche odrobil :) Teraz jeszcze derby w "Zakazanym Miescie" i mam nadzieje ze w pozycji dogodnej do ataku zaczniemy swieta :]

 

EDYTA jeszcze podpowiada, ze w 85 minucie wszedl Angelos "Kuna" Charisteas i zostal okropnie wygwizdany :keke:

Odnośnik do komentarza

Na derby z Lwami szykuje sie nowy rekort publicznosci w 2 lidze w tym sezonie. Na stadionie ma zagoscic 53000 osob, a z tego 15000 kibicow FCN :] Szkoda ze nie moge jechac :( Niestety musze pracowac na meczu Hoffenheim - Schalke, co tez nie jest zla alternatywa :]

Odnośnik do komentarza
Ale te 40 bramek to była statystyka tylko ligowa.

A gdzie ja napisałem, że Mueller strzelił te bramki zarówno w pucharach jak i w lidze? Napisałem tylko, że Ibisevic nie ma szans na pobicie tego rekordu, zwłaszcza, że Hoffenheim nie gra w pucharach, a jeszcze mu sporo brakuje, aby w samej lidze 40. bramek strzelić.

Odnośnik do komentarza
Ale te 40 bramek to była statystyka tylko ligowa.

A gdzie ja napisałem, że Mueller strzelił te bramki zarówno w pucharach jak i w lidze? Napisałem tylko, że Ibisevic nie ma szans na pobicie tego rekordu, zwłaszcza, że Hoffenheim nie gra w pucharach, a jeszcze mu sporo brakuje, aby w samej lidze 40. bramek strzelić.

Jak utrzyma ta forme do konca sezonu i szczescie go nie opusci, to czemu nie. Niech w niedziele strzeli dwie, to ma na polmetku 20, wiec nie jest to takie nierealistyczne :]

Odnośnik do komentarza
Napisałem tylko, że Ibisevic nie ma szans na pobicie tego rekordu, zwłaszcza, że Hoffenheim nie gra w pucharach

A co ma 40 bramek ligowych do gry w pucharach, bo nie rozumiem :_eyes: Choćby w pucharach strzelił 25 milionów bramek ;), to strzelając w lidze 39 nie pobije rekordu Muellera :)

Jak utrzyma ta forme do konca sezonu i szczescie go nie opusci, to czemu nie. Niech w niedziele strzeli dwie, to ma na polmetku 20, wiec nie jest to takie nierealistyczne

Toni w pierwszym sezonie też miał pobić rekord i pupa. Robert Vittek miał przecież nawet podobną rundę w 2006 (16 bramek wiosną). Zobaczymy co Bośniak pokaże wiosną. Im dalej w las tym będzie miał gorzej, bo będą go dublowali a i on sam zacznie myśleć o rekordzie co raczej nie sprzyja koncentracji :-k

 

No a nasi z Hansą ładnie pojechali, myślę, ze TSV też są w stanie ograć, bo monachijskim Lwom od lat bliżej jest do bezzębnych kotków z zapyziałego ZOO niż prawdziwych lwów :-k

Odnośnik do komentarza
No a nasi z Hansą ładnie pojechali

Sam wynik bardzo ciesz, no i kontakt do miejsc premiowanych awansem. Jednak wazniejsze jest to, ze widac, ze znowu gra w pilke sprawia im przyjemnosc. Zaczeli grac dobrze kombinacyjnie, nie ma tylu strat, ladnie pilka chodzi i jest asekuracja. Znowu milo ich ogladac. Ja musze powiedziec, ze jestem zawiedziony ze przychodzi przerwa zimowa, bo jak teraz zaczelo wszystko dzialac to trzeba zrobic przerwe. Mam tylko nadzieje, ze FCN w przerwie zimowej pozbedzie sie troche balastu i we wzmocnionym skladzie rozpocznie atak na pierwsza lige :]

 

Wlasnie przeczytalem, ze Timo Hildebrand rozwiazal swoj kontrakt z Valencja i podpisal nowy z aktualnym liderem 1899 Hoffenheim. Hildebrand ma zostac dzisiaj oficjalnie przedstawiony. To sie Hoffenheim na pozycji bramkarza solidnie wzmocnil.

Odnośnik do komentarza

FCN po tragicznym poczatku sezonu odnalazl sie i zaklimatyzowal (byle nie na zbyt dlugo) w 2. lidze i w dosc dobtej pozycji do ataku rozpoczyna przerwe zimowa.

 

W lidze pierwszej TSG 1899 Hoffenheim po bardzo goracym spotkniu z Schalke wraca na pierwsze miejsce w tabeli i zostaje mistrzem jesieni.

 

FCN wyciagnal kolejnego reprezentanta U19 Dennis Diekmeier z Werderu. Jest to mlody zawodnik, ktory ma powalczyc o miejsce na prawej obronie z Reinhardtem (ktory gra tragicznie) i Judtem. Mysle ze jest to napewno wzbogacenie i kolejna alternatywa.

Odnośnik do komentarza

Daj spokój, Boruc już negocjował z 14 klubami i wsio na koniec okazywało się plotkami. Poza tym przesadzasz IMO. Można sobie Bayern lubić, albo nie, ale zaczynać pałać nienawiścią czy tracić szacunek dla kogoś, bo jakiś pismak napisał, że ktoś tam zaczyna negocjować z Bawarczykami? Dramatyzujesz i uwypuklasz za bardzo :-)

Odnośnik do komentarza
Daj spokój, Boruc już negocjował z 14 klubami i wsio na koniec okazywało się plotkami. Poza tym przesadzasz IMO. Można sobie Bayern lubić, albo nie, ale zaczynać pałać nienawiścią czy tracić szacunek dla kogoś, bo jakiś pismak napisał, że ktoś tam zaczyna negocjować z Bawarczykami? Dramatyzujesz i uwypuklasz za bardzo :-)

No przecież dopiero go przestane lubić jak przejdzie :]

 

Niestety mam tez niemile wiadomości. Uwielbiany przeze mnie Marco Engelhard opuszcza FCN i przechodzi do KSC. Z jednej strony szkoda, bo go bardzo lubiłem, ale grał ostatnio poniżej krytyki i nawet się do składu nie łapał.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Niestety zla wiadomosc dotarla dzisiaj do beniaminka, ktory zimuje jako lider. Ich najlepszy strzelec i zarazem lider strzelcow calej ligi Vedad Ibisevic w meczu sparingowym z HSV zerwal sciegno w kolanie i czaka go 6 miesieczna przerwa.

Nie sadze zeby Hoffenheim dalo rade zastapic tego zawodnika. Wiem w ktorym miescie z tego powodu pewnie otworzyli szampana :evil:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...