Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

To jest ten problem, ze naszego zakretu prawie wcale nie pokazuja, tylko w TV przede wszystkim widac wielka pusta trybune na przeciwleglej :| I tak jestem zadowolony z frekwencji, bo pamietam czasy jak bylo jeszcze inaczej.

 

Znaczy 40 tysięcy ludzi to za dużo ??

Odnośnik do komentarza
To jest ten problem, ze naszego zakretu prawie wcale nie pokazuja, tylko w TV przede wszystkim widac wielka pusta trybune na przeciwleglej :| I tak jestem zadowolony z frekwencji, bo pamietam czasy jak bylo jeszcze inaczej.

 

Znaczy 40 tysięcy ludzi to za dużo ??

Nie :keke: Myslalem w druga strone. Jak na meczach nie bylo nawet 20 tysiecy przy pieknej, letniej, slonecznej pogodzie.

Odnośnik do komentarza

No pamiętam, jak byliśmy na Burghausen w 2003 to było chyba 15 tysięcy. Siedzieliśmy na przeciw Nordkurve i wszystko wyglądało przezabawnie: jeden sektor napakowany jak kabanos, człowiek na człowieku a na reszcie stadionu świerszcze :keke:

Ale mecz był fajny, Ćinówek zapakował gola, spotkaliśmy ekipę z Żukowa co im się autobus spalił... :lol:

 

Dzisiaj tylko 0-0 i zapewne spektakl był niesamowity. Szkoda, że u siebie nie zdobyliśmy kompletu, ale patrząc po występie z Wehen, to chyba dobrze, ze nie przegraliśmy :-k

 

PS - Barry, jak strajkuje VAG, to idę o zakład, że po meczu byłeś u Czarodziejskiego Wujka Fergella O'Riley :lol:

Odnośnik do komentarza

A tam, poprostu k***a wielki walek. Wiem ze na stadionie wyglada wczastko troche inaczej, ale czy ktos z was widzial, zeby w meczu nie dali 3 bramek :doh!: Przegwizdane na maxa!!! Dawno nie wyszedlem z meczu taki rozczarowany!

Weiner nich spierdala z kad przyszedl, bo za tekie wlaki to powinni mu licencje zabrac!

 

Apropos, atmosfera niesamowita. Juz dawno nie widzialem i slyszalem, zeby cala Kurwe tak przez 90 minut jednym glosem...

Odnośnik do komentarza
Barry - IMO słusznie nie dał sędzia: tak to przynajmniej w TV wyglądało :-) A wiesz, że raczej nie kibicowałem Mainz :keke:

No ja tez widzialem w TV. 2 bramka dla FCN byla regularna i do tego zatrzymal akcje jak juz nie wiem kto dostal podanie na 5 metr i bylby sam na sam z bramkarzem, bo byl faul, ktorego nie bylo. Wez przestan...

Odnośnik do komentarza

Ale wygrywacie i to jest najwazniejsze. Nikt awansu za ladna gre nie dostanie, tylko za punkty. Idziecie ostro i juz jedna noga jestescie w pierwszej lidze.

FCN ma dzisiaj ciezka przeprawe. W Duisburgu nie bedzie latwo, ale jesli chcemy myslec jeszcze o awansie to musimy wygrac i czekac na czwartym miejscu na potyczki pierwszej trojki. Jezeli jednak przegramy, to temat awansu mozemy schowac do szuflady na przyszly rok.

Odnośnik do komentarza

Mecz w Duisburgu konczy sie 2:2. To sie poprostu w glowie nie miesci. W 88 minucie strzelamy bramke na 1:2 i kasujemy w 93 2:2 :doh!: Szkoda, bo bylo tak blisko. Naprawde dobra druga polowa, ale jak zwykle nic z tego nie mamy. No to czeka nas kolejny sezon w 2. lidze :|

Odnośnik do komentarza

Jakież frajerstwo :/ Naprawdę trzeba się starać, żeby w 90' strzelić gola na 2-1, w 92' mieć kontrę 2 na 1 i jeszcze takiego meczu nie wygrać :/

Schaefer ma u mnie krechę jak 150, bo jego ekhm "reakcja" na strzał gracza MSV była na poziomie 100 letniej babuleńki.

Fakt, że remis z przebiegu może i najbardziej zasłużonym wynikiem, ale nie umiem wybaczać tak bzdurnie trwonionych punktów jak dzisiaj.

Gole FCN bardzo ładne, Boakye mistrz precyzji, wcisnął budę mimu 11 osób w bramce :keke:. Dobrze się też pokazał Bunjaku, który ładnym strzałem zapewnił jak się wydawało zwycięstwo. Ogólnie druga połowa kapitalna, szkoda, ze zakończenie tak smutne.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem tylko pierwszą połowę, która była tak nudna, że aż świeczka na stoliku zgasła, ale druga widzę, że całkiem całkiem. Szkoda głupio IMO straconej bramki i tych remisów, ale widać, że Oening nie przygotował ofensywy Norymbergi do sezonu :-k

Odnośnik do komentarza

Bo Oening jej nie przygotowywal i moze w tym problem :|

Ja juz spisalem ich na straty, choc jestem z tego znany ze wierze do konca. Teraz obawiam sie tylko o to, ze przez ten spierdolony sezon stracimy kilku bardzo waznych zawodnikow i awans w przyszlym roku stanie sie osiagnieciem jeszcze trudniejszym niz w tym :|

Odnośnik do komentarza

Bayern jak szeroko poszedl w LM :o W 1/8 rozniesli, bo inaczej tego nie mozna nazwac Sporting Lisbone. W dwumeczu bylo w bramkach 12:1 :keke: Jeszcze nie widzialem takiej dominacji w LM i to jeszcze na tym poziomie.

Choc ciezko mi to powiedziec: BRAWO!!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

FCN wreszcie wygrał z ważnym i trudnym rywalem na wyjeździe :] Trzy punkty wywalczone we Freiburgu mogą być bezcenne :)

Mecz całkiem żwawy, w pierwszej połowie wyrównany, w drugiej SCF miał o wiele więcej z gry, ale to Club zdobył gola. Tym razem nie dali sobie strzelić gola w doliczonym czasie - jak w Dusiburgu i do domu mogą powrócić z tarczą :)

Brawa dla Oenninga za "złotą zmianę" Vidosica, który po minucie na placu strzelił decydującego gola. Nadzieja znowu odżyła! :jupi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...