Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Masakra. Oglądałem dzisiaj Hoffenheim z HSV. Rozumiem, że goście grali bez kilku podstawowych zawodników, ale łomot, jaki im spuścili "gospodarze" (mecz w Manheim) to nie uchodzi. W Hoffenheim wpakowano kasę - OK. Ale mają świetnego trenera, który popatrzył na to co ma i zbudował świetny zespół, zwłaszcza, jeśli chodzi o aspekty ofensywne. Ich gra jest ładna dla oka, a niesamowicie zabójcza dla przeciwników. Fakt, że obrona nie jest ich najmocniejszą stroną i może trochę lekceważąco podchodzono do nich w pierwszych 2-3 kolejkach, ale teraz wszyscy wiedzą, jak silni są w ofensywie i nikt nie ma na nich specjalnego pomysłu.

 

Norymbergę, to nic tylko pierdolnąć. Najpierw im się zachciało pokonywać mój ukochany Freiburg, a teraz remis z kafelkami z Koblencji (ostatnio dostali od środkowotabelowego Rostoku). Bandyci!!

 

Freiburg w niby najciekawszym meczu kolejki rozniósł Ahlen na wyjeździe 3:0 i momentami było super, ale pod koniec, to modliłem się, żeby sędzia kończył, bo gospodarze nabrali takiej ochoty do ataku, że pozamiatane. Na szczęście Kaiserslautern udowodniło, że z mentalnością zwycięzców mają problemy i dostali bęcki od Oberhausen (dzięki temu gospodarze zajmują już 16. miejsce) - 2:1, ale mogło być 3, gdyby napastnik gospodarzy nie spartolił akcji sam na sam w ostatniej minucie meczu.

 

Mainz też nie zachwycił i zremisował z Duisburgiem u siebie dzięki czemu Freiburg awansował na pierwsze miejsce, a w środę mecz na szczycie (nie taki jak w tej kolejce), bo do Freiburga przyjeżdża Mainz i będzie to okazja dla Badeńczyków, żeby udowodnić, że nie są na szczycie przez przypadek (pierwszy test przegraliśmy :x).

Odnośnik do komentarza
Wiesz T-m, my to jestesmy FCN, wiec z nami wszystko jest mozliwe. Juz tyle razy zapisywalismy sie na pilkarskich kartach historii, ze nic nie jest mnie w stanie zdziwic :]

Święte słowa... Nie ma co - FCN to zdolniachy :rotfl:

No, zeby przytoczyc takie ciekawostki, to jako jedyny klub w Bundeslidze dalismy rade spasc do 2 ligi jako mistrz i jako zdobywca pucharu, a poza tym mamy rekord jesli chodzi o ilosc spadkow. Nic dodac, nic ujac :]

 

Ciekawy jestem, jak te patafiany zagraja dzisiaj. Gramy w domu z RWO i zwyciestwo jest obowiazkiem. Szkoda ze nie moge dzisiaj isc na stadion, bo mecz jest o 17:30 a ja mam do 17:00 wyklady :( Kciuki i tak bede trzymal.

Odnośnik do komentarza

No i modlitwy :] Jakos nie wiem, ale w tym sezonie mam to tak centralnie w dupie, ze az sie sam dziwie. Jak sie te czlony pozbieraja i zaczna nareszcie normalnie grac (a pokazali ze potrafia) to wszystko jest mozliwe, bo strata do czolowki nie jest jeszcze taka tragiczna bo "tylko" 8 punktow. Jednak jezeli nie dadza rady sie pozbierac i utkna w tej 2 lidze, to i tak to mojej milosci do FCN'u nie zmieni i dalej bede im kibicowal. Ciekawy jestem co to dzisiaj bedzie.

Odnośnik do komentarza

FCN wczoraj wymeczyl na wlasnym stadionie 3 punkty z RWO. Zapowiadalo sie bardzo dobrze, bo po strzale Mintala od 28 minuty prowadzilismy. Co mi sie podobalo, poszli za ciosem i w 30 minucie Eigler poprawil wynik na 2:0. Jednak FCN zakonczyl na tym gre i RWO w 41 minucie strzelilo bramke kontaktowa i zaczelo powaznie cisnac. W drugiej polowie nie mielismy zbytnio pomyslu na gre. Fakt, ze mielismy kilka naprawde dobrych momentow, ale niestety nasi zawodnicy poprostu w bramke nie potrafia trafic i chyba 4 razy pilka szla centymetry obok slupka. Sytuacja nie jest juz taka tragiczna, bo do 3 Freiburgu mamy "tylko" 6 punktow straty. W Niedziele czeka nas bardzo trudny i wazny mecz w Hamburgu, gdzie bedziemy sie meczyc z St. Pauli.

Odnośnik do komentarza

Sobotnie spotkania byly naprawde ciekawe i w tym sezonie pada tyle bramek, ze az milo patrzec :)

 

Bremen - Hertha (Sa.) 5:1 (3:0) :o

Cottbus - Schalke 0:2 (0:0)

Hoffenheim - Karlsruhe 4:1 (1:1) :o

Bayern - Bielefeld 3:1 (1:1)

Hannover - Hamburg 3:0 (2:0) :o

Stuttgart - Köln 1:3 (0:1) :o

Odnośnik do komentarza

1. Kaiserslautern 10 22 7

2. FSV Mainz 10 21 11

3. Freiburg 10 19 10

4. Greuth Fürth 11 18 7

5. Alemannia Aachen 11 17 3

6. Rot-Weiss A 10 17 -1

7. 1860 Munchen 10 16 6

8. St.Pauli 10 16 -2

9. MSV Duisburg 10 15 4

10. Hansa Rostock 10 13 9

11. FC Nürnberg 10 13 0

12. Koblenz 10 12 -3

13. Osnabruck 10 11 -6

14. Ingolstadt 10 11 -6

15. Augsburg 10 10 -4

16. Rot-Weiss O 10 9 -13

17. Wehen 11 8 -13

18. Frankfurt 11 7 -9

 

Bez tej kolejki.

Odnośnik do komentarza

No nie jest dobrze. Graja co prawda nawet nie az tak zle, ale maja takiego pecha ze az szkoda gadac. W Hamburgu mogli spokojnie strzelic ze 3 bramki, ale niestety brakuje zawsze tych kilku centymetrow. O meczu z St. Pauli mozna swobodnie powiedziec, ze stracili 3 punkty, bo mozna to bylo spokojnie wygrac. Pocieszam sie faktem, ze z dobrej strony pokazal sie Masmanidis. Przez czerwona kartke Mintala on prawdopodobnie dostanie teraz szanse gry. Jezeli zacznie tam gdzie w Hamburgu skonczyl, to moze wniesc ten impuls z pomocy, zeby lepiej wlaczyc do gry napastnikow, a i on sam potrafi dobrze strzelac. Mam nadzieje, ze swoja szanse wykozysta.

Odnośnik do komentarza

Musze sie wam pochwalic, ze bylem w niedziele w Berlinie i nie moglem sobie odmowic zeby isc na mecz. Przyjemna bylo to, ze przyjezdzal Hoffenheim, wiec liczylem na burze bramek. Atmosfera byla naprawde swietna, czecz przecietny i padla niestety tylko jedna bramka :| Herta wygrala 1:0 i to przyczynilo sie do dobrej impry po meczu :D

 

Niestety musze sie tez odezwac odnosnie tragicznej postawy FCN. W piatek na meczu, bylo naprawde dobre. 38000 kibicow, rewelacyjna kulisa, wspanialy doping. Zawiedli tylko milionerzy na boisku. FCN nie dal rady strzelic bramki ostatniemu w lidze Frankfurtowi. W 80 minucie Ultrasi wyszli ze stadionu, a to jakby nie patrzec prawie dwa sektory. Pilkarze zostali zmieszani z blotem (dobrze im tak :keke:). Dawno juz nie slyszalem takiego koncertu gwizdow i tak zwartego spiewania przeciwko wlasnej druzynie. Jaky nie patrzec w Norymberdze nie jest dobrze. Wszystko wskazuje na to, ze z druzyny, moze nawet na dobre wyleca Masmanidis, Breska, Boakye. Ich miejsce maja zajac Maroh, Jud i Frantz. Moim zdaniem dobrze. Niech te "gwiazdy" zobacza, ze mamy ich w dupie i niech mlodzi graja, bo oni beda przynajmniej sie starac, bo to dla nich zyciowa szansa.

Odnośnik do komentarza

A ja myslalem, ze jestesmy juz na samym dnie, ale jednak jeszcze nie :| Dzisiaj na treningu poodzieral sie Spiranovic i bedzie jutro operowany. Tym samym FCN ma kontuzjowanych wszystkich srodkowych obroncow i tym samym w weekend wystapimy prawdopodobnie z obrona z drugiej druzyny :| Spiranovica zabraknie jakies 3 miesiace. Jakby nie patrzec na derby w Ingolstadt mamy chwilowo tylko jednego srodkowego obronce i to z drugiego skladu :| Nie wrozy to najlepiej :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...