Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Na szczescie FCN pozyskal jeszcze jednego ofensywnego zawodnika. Do kadry dolaczyl kolejny mlody i gladny sukcesu grajek. FCN pozyskal z VfL Bochum 18-letni Ilkay Gündogan. Mlodziki nam ostatni sprawialy duzo radosci, wiec mam nadzieje, ze on tez bedzie trafieniem w dziesiatke.

Odnośnik do komentarza

FCN pokazal dzisiaj, ze jednak bedzie walczyl o awans. Wygrywajac dzisiaj z FCK, FCN awansowal na 5 miejsce i ma 4 punkty straty do miejsca 3. Moim zdaniem, byl to najlepszy mecz w wykonaniu FCN w tym sezonie. Zagrali tak, jak wszyscy tego oczekiwali, dynamicznie, duzo ruchu, zawsze pokazywal sie ktos do kogo mozna bylo zagrac. Jezeli beda mogli utrzymac ten poziom, to napewno bedziemy sie jeszcze liczyc w walce o awans. A tak dla zgodnosci :]

 

1:0 Eigler (4., asysta Frantz)

2:0 Frantz (23., asysta Boakye)

3:0 Mintal (77., asysta Kluge)

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem, byl to najlepszy mecz w wykonaniu FCN w tym sezonie

No to niezle. Ogladalem ten mecz na zywo w tv i dziwilem, ze ta 2. liga niemiecka to taka slaba jest, a to mecz 4. i 5. druzyny w tabeli! Sam Mintal mial 2 swietne okazje, ktorych nie wykorzystal. Wyglada, ze 2. BL idzie leb w leb z polska ekstraklasa.

 

Inna sprawa, ze w Anglii tez bylo fajnie w meczu Newcastle bodajze ze Stoke ;)

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem, byl to najlepszy mecz w wykonaniu FCN w tym sezonie

No to niezle. Ogladalem ten mecz na zywo w tv i dziwilem, ze ta 2. liga niemiecka to taka slaba jest, a to mecz 4. i 5. druzyny w tabeli! Sam Mintal mial 2 swietne okazje, ktorych nie wykorzystal. Wyglada, ze 2. BL idzie leb w leb z polska ekstraklasa.

 

Inna sprawa, ze w Anglii tez bylo fajnie w meczu Newcastle bodajze ze Stoke ;)

Ja oceniam to troche inaczej, bo jak jestem na stadionie, to nie widac tego co w TV i zauwazylem, ze odbior stadionowy i telewizyjny bardzo czesto sie od siebie sporo roznia. Np. po mecu z Augsburgiem, ja bedac na stadionie powiedzialem, ze Reinhardt byl najgorszy, a moj tata ktory ogladal w TV ze byl on jednym z lepszych.

Ja nie mowie tu o naszym wielkim problemnie w tym sezonie, ze bramki trafic nie mozemy. Bo gdyby to lepiej dzialalo, to skonczylo by sie z 6:0. Ogolnie zagrali dobrze i takich chce ich ogladac w nastepnych spotkaniach.

Odnośnik do komentarza

Tak moze z ciekawostek jeszcze dodam, ze nareszcie w Norymberdze zdecydowano sie na zdjecie krat w sektorach wlasnych kibicow w Nordkurve. Dla mnie osobiscie swietna sprawa, bo sektory stojace byly jak do tej pory przez dosc geste kraty powaznie ograniczone. Teraz nawet jak sie stoi na dole ma sie wspanialy widok na murawe. Jak narazie jest to okres probny do konca sezonu. Jezeli nie bedzie jakis wiekszych wpadek, to ma juz tak zostac. Ciesze sie, bo to zupelnie inne uczucie, niz w tej klatce.

Odnośnik do komentarza

Po stracie Ibisevica bedzie im ciezko. W ostatniej kolejce wszyscy zagrali dla Bayernu :picard: Ciekawy jestem jak to sie rozwinie. Ciekawe jest to, ze nie ma jednaj druzyny ktora zdominowala reszte ligi, tylko ze az 5 zespolow bezposrednio walczy o mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
FCN pokazal dzisiaj, ze jednak bedzie walczyl o awans. Wygrywajac dzisiaj z FCK, FCN awansowal na 5 miejsce i ma 4 punkty straty do miejsca 3. Moim zdaniem, byl to najlepszy mecz w wykonaniu FCN w tym sezonie. Zagrali tak, jak wszyscy tego oczekiwali, dynamicznie, duzo ruchu, zawsze pokazywal sie ktos do kogo mozna bylo zagrac. Jezeli beda mogli utrzymac ten poziom, to napewno bedziemy sie jeszcze liczyc w walce o awans. A tak dla zgodnosci :]

 

1:0 Eigler (4., asysta Frantz)

2:0 Frantz (23., asysta Boakye)

3:0 Mintal (77., asysta Kluge)

 

 

Zupełnie nie przypominali ekipy z meczu z Augsburgiem, który był z kolei jednym z najsłabszych od początku sezonu. Problemem IMO Norymbergii jest Mintal i ten drugi (bo Kuny już nie ma :keke: ). Ja rozumiem, że mieli momenty chwały i wielkich goli, ale teraz opanowanie piłki i celny strzał jest ponad ich siły i umiejętności (sic!). I powtórzę to, co mówiłem za każdym razem, kiedy błyszczeli: byli chętni, to trzeba było sprzedawać i kupować głodnych sukcesów, a nie głodnych McDonalda.

 

Freiburg świetnie wszedł w tą rundę zwycięstwem z TSV i lekkim pogromiątkiem Osnabueck. I przez najbliższe parę kolejek mamy większy spokój (tylko mecz z Hansą na wyjeździe i spotkanie na badenova-Stadion z Alemannią wydają się być trudniejsze). A potem, w 25 kolejce mecz z Norymbergą u siebie ;> będzie się działo.

 

W ogóle z czołówką gramy w zasadzie głównie u siebie:

Alemannia (D)

Norymberga (D)

Mainz (W)

Greuther (D)

Kaiserslauern (D)

 

Jak nie pogubimy punktów ze słabszymi i wykorzystamy przewagę własnego boiska, to powinien być awans ;-)

Odnośnik do komentarza

Zrobili krok w przód (3-0 z Lautern) to teraz dali susa o trzy w tył :doh!:

Bo chyba tylko tak można określić dramatyczną klęskę FCN 2-6 w Akwizgranie..To smutne, nawet w BuLi nas tak nie młócili. Dobrze, że za takie porażki nie ma ujemnych punktów. Ten mecz należy zapomnieć, "odbić" się u siebie w następnej kolejce, a na następny wyjazd jechać z bardziej przemyślanym ustawieniem :-k

Odnośnik do komentarza

Oglądałem przedwczoraj czy wczoraj powtórkę tego meczu i powiem tyle - Norymberga grała jak stado pijanych strusi stojących we mgle koło przejazdu kolejowego, przez który co chwilę przejeżdza ICE. Dramat. Zero pomysłu, zgrania i ochoty na grę. A Mintal powinien wylądować w rezerwach rezerw FC Freiburg (nie mylić z SC Freiburg).

Odnośnik do komentarza

I nie wygrali :]

 

FCN wymeczyl 3 punkty z ostatnim w domu. Przez to nie stracil kontaktu do czolowki. Uwazam, ze decydujacy bedzie mecz z Mainz. Jezeli zagramy normalnie, a nie taka padake jak ostatnio, to mozemy jeszcze marzyc. Jesli jednak przegramy, to mozemy sie nastawic na kolejny sezon w 2 lidze.

Odnośnik do komentarza

Po spektaklu z Wiesbaden trudno powiedzieć, czy Norymberga w ogóle będzie się aktywnie włączała w walkę o awans. IMO raczej mogą napsuć krwi innym walczącym raczej, chociaż może może... czeka Was mecz z nami na wyjeździe i jeśli tam nie odpadniecie, to wtedy będzie można powiedzieć coś więcej ;-)

Odnośnik do komentarza

Masz racje! Jednak pierwszy krok to jutro Mainz. To moze byc spory krok w dobra strone, ale rozniez rozwianie wszelkich marzen. Bo jak narazie mozemy tylko marzyc. Niby mamy grupe prowadzaca na wyciagniecie reki, ale nie mozemy zrobic 2 krokowna raz. Co zrobimy jeden do przeodu (wygrana z K'lautern) to musimy zaraz zrobic jeden do tylu (becki z Alemania). Napewno katastrofalny wystep z Wiesbaden na napala mnie duma, ale ciesze sie ze udalo nam sie zdobyc 3 punkty. Teraz mozemy sie naprawde wlaczyc w walke o awans wygrywajac z Mainz, ale... Dawno nie drzalem juz przed meczem ligowym tak jak przed tym jutrzejszym, bo to mozna powiedziec jest mecz decydujacy o naszej dalszej drodze. A do stracenia mamy naprawde wiele.

Odnośnik do komentarza

Tak jak juz pisalem, jestem bardzo poddenerwowany. Zaliczam sie raczej do spiochow, a dzisiaj obudzilm sie juz o 6 i ze nie wiedzialem co ze soba zrobic o 7 bylem juz w pracy :] O 16:30 odkladam papiery i rozpoczynam wymarsz na mecz. Oczywiscie, zeby bylo bardziej dramatycznie mamy dzisiaj w Norymberdze strajk MZK i musze najpierw zrobic spory spacerek, zeby sie dostac na pociag, ktory mnie zawiezie na stadion. Wiec jak wyjde z pracy, to kupie browarka i w droge :] Pogoda nie jest zbyt ciekawa, wiec nie sodze zeby sie stadion dzisiaj wypelnil. Licze ze bedzie jakies 30000.

Dzisiaj pasuje do mnie "Drzyj malenka, drzyj" :keke:

Bede konczyl, bo zaczynam glupoty wypisywac :oops:

Odnośnik do komentarza
Tak jak juz pisalem, jestem bardzo poddenerwowany. Zaliczam sie raczej do spiochow, a dzisiaj obudzilm sie juz o 6 i ze nie wiedzialem co ze soba zrobic o 7 bylem juz w pracy :] O 16:30 odkladam papiery i rozpoczynam wymarsz na mecz. Oczywiscie, zeby bylo bardziej dramatycznie mamy dzisiaj w Norymberdze strajk MZK i musze najpierw zrobic spory spacerek, zeby sie dostac na pociag, ktory mnie zawiezie na stadion. Wiec jak wyjde z pracy, to kupie browarka i w droge :] Pogoda nie jest zbyt ciekawa, wiec nie sodze zeby sie stadion dzisiaj wypelnil. Licze ze bedzie jakies 30000.

Dzisiaj pasuje do mnie "Drzyj malenka, drzyj" :keke:

Bede konczyl, bo zaczynam glupoty wypisywac :oops:

No to będziemy trzymać kciuki. Nie dziwię się, że masz takie nerwy. Przecież możecie dzisiaj czołówkę dogonić. Szkoda tylko, że mecz jest o 18:00 i raczej go nie obejrzę :/

Odnośnik do komentarza
Na ostatnim meczu wyglądało, jakby nie było nawet 25 tysięcy. Gdzie ten słynny norymberski doping :>

Bo na ostatnim mczu nie bylo 25 tysiecy :)

U nas w Nord-Kurve komplecik, wiec nie jest zle. Raszta baranow tylko zawodzi, bo ze pogoda nie jest zbyt piekna, to im sie dupsk z domow nie chce ruszyc :| Szkoda, ale 30000 w obecnej sytuacji i przy tej aurze to chyba nie az tak zly wynik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...