Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Niezły mecz, tak jak mówisz w pierwszej połowie, szczególnie na początku FCN grał dobrze. Freiburg po stracie bramki siało, nie przycisnęli specjalnie. Moim zdaniem Nurnberg zasłużyli na zwycięstwo, stworzyli kilka groźnych sytuacji i 3 punkty zasłużenie można sobie dopisać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rewelacyjna kolejka dla FCN :jupi: My wygrywamy z TuS Koblenz 2:0 a konkurencja gubi punkty. Tym samym FCN wskoczyl na czwarte miejsce ze strata 2 punktow do trzeciego Firt i 4 do Mainz :D Dobrze by bylo jakby w poniedzialek Freiburg punkty zgubil.

Niestety rewelacyjny weekend przeslonila kontuzja naszego kapitana Andreasa Wolfa. Jutro bedzie mial operwowane w Augsburgu kolano i niestety pod wielkim znakiem zapytania stoja jego wystepy w naszych barwach w tym sezonie :| Bardzo mi go szkoda, bo dopiero co wykurowal inna powazna kontuzje :| Pozostalo zyczyc mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Niezły mecz, tak jak mówisz w pierwszej połowie, szczególnie na początku FCN grał dobrze. Freiburg po stracie bramki siało, nie przycisnęli specjalnie. Moim zdaniem Nurnberg zasłużyli na zwycięstwo, stworzyli kilka groźnych sytuacji i 3 punkty zasłużenie można sobie dopisać.

 

 

Nadrobię, bo miałem głowę gdzie indziej.

 

Mecz Freiburga z Norymbergą pokazał, kto ma ogranie w meczach o stawkę. Freiburg to nieopierzony kurczak, który widać, że gra na zapleczu od paru lat - na czołowych miejscach, ale mimo wszystko w drugiej lidze. W tym sezonie praktycznie bez większej konkurencji, ale w meczach takich jak ten widać było, że z większymi klubami, to sobie nie radzimy.

 

Dopiero spotkanie z Mainz na wyjeździe pokazało, że można się patrzeć z optymizmem w przyszłość. Wygrana z Mainz na wyjeździe, pomimo bardzo słabej postawy w pierwszej połowie może cieszyć. Zwłaszcza w świetle postawy w ostatnich spotkaniach.

 

Co ma być, to będzie. Mamy przewagę na resztą i w zasadzie jesteśmy po potyczkach z najtrudniejszymi rywalami. I na koniec sezonu spotkanie o podwyższonym ryzyku z <cenzura> Kaiserslautern :-)

Odnośnik do komentarza

A ja bardzo licze, ze dzisiaj Mainz po raz kolejny pokaze swoja slabosc w meczach w domu i zgubi jakies punkty. Jezeli by sie tak stalo, to Freiburg bedzie mial od niedzieli na karku goracy oddech FCN, pod warunkiem, ze damy sobie rade z bardzo oslabionym kontuzjami St. Pauli, przed kompletem publicznoscie :] Jak ja lubie mecze gdy na trybunach jest 47000 :] Jakby nie patrzec, ja trzymam dzisiaj kciuki za Ahlen :)

Fajnie by bylo, jakby awansowal FCN i Freiburg (w takiej kolejnosci :D).

Odnośnik do komentarza
W piatkowych spotkaniach Mainz nie zdolalo pomimo miazdzacej przewagi strzelic bramki i tym samym przy zwyciestwie FCN nad St. Pauli przeskoczymy ich i zajmiemy drugie miejsce. Trzeba tylko wygrac.

Jak gdzies trafie to przytocze statystyki, padniecie.

 

Ahlen jednak miało może z 4 stuprocentowe sytuacje, które mogli również wykorzystać. Powinni powiedziałbym. Choć nie zmienia to faktu, że gwizdy po meczu były uzasadnione..

Odnośnik do komentarza
W piatkowych spotkaniach Mainz nie zdolalo pomimo miazdzacej przewagi strzelic bramki i tym samym przy zwyciestwie FCN nad St. Pauli przeskoczymy ich i zajmiemy drugie miejsce. Trzeba tylko wygrac.

Jak gdzies trafie to przytocze statystyki, padniecie.

 

Ahlen jednak miało może z 4 stuprocentowe sytuacje, które mogli również wykorzystać. Powinni powiedziałbym. Choć nie zmienia to faktu, że gwizdy po meczu były uzasadnione..

No dobrze, ale w szansach to bylo chyba z 30:6 z tego 12:4 w szansach 100% :>

Odnośnik do komentarza

No tam widziałem na bwinie, ze z 2-0 daliście się dojść :keke:

FCN też się nieprawdopodobnie mógł przejechać na St. Pauli, bo goście w pierwszej połowie robili z naszych obrońców kabareciarzy. Mieliśmy też masę szczęścia, że przy bramce dla St. Pauli sędzia uznał, że do lezącego na spalonym kogoś tam z ST. Pauli podawał jego kolega a nie nasz - na powtórce wydawało się, że podał nasz. A wcześniej misiek od nich trafił w poprzekę i linię...Choć tam tez odgwizdał spalonego, nie wiem dlaczego :lol: Później nasi strzelili absolutnie niezasłużoną bramkę :keke: I St. Pauli już się nie podniosło. W drugiej spokój, Mintal strzelił 7 gola w 5 meczu i 3 punkty u nas. Ale ta pierwsza połowa straszna nerwówa...

Odnośnik do komentarza

Nasza obrona z kolei ma dwa-trzy przestoje w meczu, takie zagubione dzieci w lesie, i wtedy zawsze dostajemy budy - a to któryś obrońca w polu karnym zapomni o kryciu, a to któryś poleci na hurrraaa do przodu i nie zdąży wrócić :-) parada atrakcji.

 

A Mintal mnie zaskoczył - 20 kolejek totalnego piachu, potykania się o piłkę, niecelnych podań, a teraz idzie na króla szczelców :D

Odnośnik do komentarza

No, to Freiburg się obronił i pokonał St. Pauli, chociaż grał piach do ~60 minuty. Od oceny zachowania Abdessakiego się powstrzymam, bo to co zrobił IMO dyskwalifikuje go do gry w zespole z badenova w przyszłym sezonie. St. Pauli nas cisnęło całą pierwszą połowę i strzeliło bramkę po ładnej kombinacyjnej akcji - nie byłaby tak piękna, gdyby nie fakt, że nasza obrona była właśnie na wakacjach w Birmie i nie zwracała uwagi na to co się dzieje na boisku :| W drugiej połowie dostaliśmy jeszcze dwie bramki, ale padły (obie) ze spalonych - druga była z ewidentnego spalonego, ale pierwsza to tak na centymetry spalona.

 

A potem z niczego Butscher strzelił gola po rzucie rożnym i zrobiło się gorąco. Pod koniec spotkania coraz słabiej grające St. Pauli dało se wcisnąć jeszcze jedną bramkę, tym razem po kombinacyjnej akcji Radionova i Jaegera o ile mnie pamięć nie myli, którzy rozklepali obronę gospodarzy, dograli do Idrissou, a ten ustalił wynik spotkania.

 

Jeszcze jedno słowo o sędziowaniu. O ile, spalone, rzuty rożne i tego typu rzeczy były bardzo dokładnie wyłapywane, to sędziowie kompletnie nie potrafili sobie poradzić z zachowaniem zawodników na boisku. Najpierw Abdessaki powinien dostać czerwoną za kopaninę, potem Sakho wylecieć za łokciowanie, potem było kilka ostrych kos i przepychanek (któryś z gospodarzy przyjebał Schwaabowi w krtań z łokcia) - a sędzia nic. :|

Odnośnik do komentarza

FSV Frankfurt - FCN 2-1

 

Co za klapa i kompromitacja. Żenująca postawa, jak na początku sezonu i beniaminek młóci nas i to jak najbardziej zasłużenie bardzo utrudniając walkę o awans. Ten mecz będzie nam się odbijał czkawką i jak coś na koniec sezonu będzie nie tak, to właśnie ten mecz będzie temu winny.

Beznadziejna gra, w drugiej połowie wręcz makabrycznie beznadziejna, brak akcji, strzałów, błędy w obronie a na koniec jeszcze kretyńskie czerwo dla Mintala i przepis na klęskę absolutną kompletny. Jestem załamany tym meczem, bo miało być miło i sympatycznie, a tu taka rzeźnia i siekiera w głowę. Nie wiem co teraz będzie, żeśmy sobie w stopę strzelili. Mam nadzieję, ze Mintala nie zawieszą na długo, ale znając DFB to na pewno go zawieszą tak, żeby nie zagrał z Greuther Furth :x

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...