Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

I pokazali dwa mecze dzisiaj na Eurosporcie 2 w jakości HD. Muszę przyznać, że jestem zadowolony, bo na SportKlubie na 50 calowym ekranie nie dało się tego oglądać, obraz rozmazany, nagłośnienie fatalne. W przerwie między meczami Werder-Frankfurt a Hoffenheim-Bayern, przez godzinę pokazywali skróty, dość obszerne, innych meczów (albo jednego, zerkałem tylko od czasu do czasu). Miło, że trafiłem na dość ciekawy mecz Werderu z Frankfurtem. Jak ci drudzy strzelali gola, to gospodarze od razu odpowiadali. Walka trwała do ostatnich minut, Ozil chyba najjaśniejszą postacią na boisku, grał poprostu zajebiście, i w ataku, i w defensywie. Potrafił przedryblować całą obronę Frankfurtu i oddać jeszcze trudny do obrony strzał. Szkoda, że pod koniec nie udało mu się wyrównać, bo remis 3:3 byłby nawet sprawiedliwy, mimo że obrona Werderu grała dzisiaj trochę fatalnie. Mecz Bayernu oglądałem tylko przez pierwsze 45 minut, szybka gra, ładne gole. Szkoda, że Hoffenheim został pokrzywdzony na początku spotkania, bo piłka ewidetnie przekroczyła linię bramkową, a Rensing wyrzucił ją z bramki i sędzia nie zaliczył gola. Dziwne jest to, że nie zareagował arbiter liniowy. A gdzie te zajebiste systemy, co się kiedyś o nich mówiło, że są zainstalowane w piłce i jak ta przekroczy linię bramkową to opaska na nadgarstku sędziego wibruje? Dla Bayernu strzelił nowy nabytek Olić, który zaliczył na pewno pierwszą połowę do udanych. Piękna akcja Hoffenheimu i równie ładny gol Edu. Nie sądziłem, że będzie ich stać na takie coś, ale jak widać piłkarzy mają odpowiednich do tego, by bez problemów stawić czoła Bayernowi. Jutro ciekawie przedstawia się mecz beniaminka Freiburga z HSV. Wracając jeszcze do dzisiejszych spotkań, to z tego co słyszałem, Błaszczykowski zagrał 70 minut, 5 minut po jego zejściu strzelili gola (właściwie samobój był) na 1:0.

Odnośnik do komentarza
I pokazali dwa mecze dzisiaj na Eurosporcie 2 w jakości HD. Muszę przyznać, że jestem zadowolony, bo na SportKlubie na 50 calowym ekranie nie dało się tego oglądać, obraz rozmazany, nagłośnienie fatalne.

 

Niestety nie było to już HD - nie było znaczka Native HD - a nawet to wystarczyło przełączyć sobie na skoki narciarskie na ES1 HD i zobaczyć, że meczyk to tylko bardzo dobre SD w 16/9 - mecze z retransmisji w zeszłym sezonie na nsport (mieli umowę ze SportKlubami) były w HD

Odnośnik do komentarza

VfL Wolfsburg 2:0 (0:0)VfB Stuttgart

Hertha Berlin 1:0 (0:0) Hannover 96

Borussia Dortmund 1:0 (0:0) FC Koeln

1899 Hoffenheim 1:1 (1:1) Bayern Monachium

Werder Brema 2:3 (2:2) Eintracht Frankfurt

VfL Bochum 3:3 (0:3) Borussia Moenchengladbach

SC Freiburg 1:1 (0:1) Hamburger SV

FSV Mainz 05 2:2 (1:2)Bayer Leverkusen

FC Nuernberg 1:2 (0:1) Schalke 04 Gelsenkirchen

 

Pierwsza kolejka za nami. Bundesliga wróciła w dobrym, swoim stylu. Najciekawsze mecze to Werder - Eintracht i Bochum - Moenchengladbach. Sporo bramek, dramaturgia czyli to co w meczu najpiękniejsze. Szkoda, że Werder przegrał bo liczę na ich dobry wynik w tym sezonie. Dlatego ich porażka i to u siebie to spore zaskoczenie i rozczarowanie. Kolejnym klubem, który może mówić o słabym starcie jest Bayern. Tylko remis Hoffenheim to słaby rezultat. A co gorsza dla nich wynik jest lepszy niż gra bo to gospodarze bardziej starali się ten mecz wygrać. Może jak wróci Klose, Ribery to będzie im lepiej szło.

 

Skróty spotkań:

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/bundesliga/2009-2010/naj-z-1.-kolejki-zobacz_sto2027035/story.shtml

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W ramach ciekawostki - Sebastian Deisler, który przed dwoma laty zakończył karierę piłkarską, rozpoczął nową karierę.

We Freiburgu otworzył sklepik z badziewiem z Nepalu, Tybetu i Himalajów.

T-m, może się pokręca menadżerowie SCF koło tego sklepiku ;) Deisler ze zdrowymi nogami raczej nie osłabił by klubu :)

 

W FCN z kolei dostrzeżono, że z atakiem Kuna, Eigler, Bunjaku i Boakye to się ligi nie podbije. Na dniach najprawdopodobniej przyjdzie z HSV na zasadzie wypożyczenia 20-letni Eric Maxim Choupo-Moting (reprezentant niemieckiej U20, ma też paszport Kamerunu).

Możliwe, że do Norymbergi przyjedzie też król strzelców ligi ghanijskiej, Alex Asamoah. Statystyki tego drugiego są niezłe, ale jak ma 23 lata i nadal gra w Afryce, to raczej bogiem kopanej nie jest :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...