Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

żeby się nie okazało, że zrobi karierę jak Rado Matu...

Za przyzwoleniem autora z priv:

mam nadzieję, że nie skończy jak Jarka ;] jeżeli teraz wyjedzie to bankowo będzie siedział nawet w Austrii Wiedeń.

przecież Mila tez miał być piłkarską gwiazdą. A Jarka? Co się stało z Milą? A Korzym? A gdzie jest ta gwiazda FM-a, Smoliński? Matusiak? Wymieniać jeszcze?

Odnośnik do komentarza

M8_PL: ale Twoje myslenie zaklada, ze nagle wszyscy dookola zaczna dyskutowac jak my tutaj i w koncu globalnie wartosci widelek zostana skorygowane...

 

nie zostana - musimy tak zbalansowac zawodnikow zeby gra odzwierciedlala rzeczywistosc przy obecnych warunkach.

 

jesli caly swiat przepakowuje zawodnikow to nie mozemy zyc w innym swiecie tylko opracowywac kluby w odniesieniu do tego przepakowania - inaczej mialbys realna polska lige i kluby dostajace w pucharach europejskich z kazdym. jaki ma to sens?

Odnośnik do komentarza
Bo taka jest rzeczywistość.

Dlatego awansowaliśmy na 3 z 4 ostatnich wielkich imprez... Nie przesadzajmy z tą krytyką. Jakoś mimo braku takich piłkarzy jak Czesi, czy Szwajcarzy osiągnęliśmy na ostatnich ME wynik taki sam jak te reprezentacje ;]

mam nadzieję, że nie skończy jak Jarka ;]

Nie bądźmy śmieszni. Jarka strzelił 10 goli w 4 spotkaniach, we wszystkich ze słabymi rywalami. Ponadto nie grał w pucharach i reprezentacji. Bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Zwłaszcza, że gdy nie gra się w Polsce, w FM 2008 polskie kluby tak czy owak dostają z każdym.

 

Zwłaszcza, że w 08 grając Lechem w składzie mam 5 naszych rodzimych piłkarzy a w zamian 6 niesamowicie podpakowanych Rumunów :D Reprezentantów Vanuatu, Gujany, Samoa, Iranu, Kazachstanu, Wysp dziewiczych, Gwatemali itp. itd. No odwzorowany realizm fiu fiu :roll: Rozumiem, że o to ci chodzi :> Aha no i juniorów w pl klubach w ogóle nie ma :D Masz co chciałeś czego drzesz :> Jest super, jest super.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Zwłaszcza, że w 08 grając Lechem w składzie mam 5 naszych rodzimych piłkarzy a w zamian 6 niesamowicie podpakowanych Rumunów D.gif Reprezentantów Vanuatu, Gujany, Samoa, Iranu, Kazachstanu, Wysp dziewiczych, Gwatemali itp. itd. No odwzorowany realizm fiu fiu rolleyes.gif Rozumiem, że o to ci chodzi chytry.gif Aha no i juniorów w pl klubach w ogóle nie ma D.gif Masz co chciałeś czego drzesz chytry.gif Jest super, jest super.... rolleyes.gif

 

a napisze ze tez gralem raz jedny raz w calej mojej przygodzie z CM/FM Lechem w 08 i fakt faktem ze z tymi juniorami w pl to ciezka sprawa. Rumunia natomiast jest jak chyba kazdy widzi przepakowana do granic mozliwosci. Grając Dinamo Buk. co roku sprzedawalem 4-5 graczy ponizej 23 roku zycia lacznie za blisko 50 mln $, bo na nich miejsce mialem co chwila jeszcze lepszych. W zadnym kraju nigdy nie miale podobnej sytuacji :) zeby jechac caly czas na rodzimych graczach :)

Odnośnik do komentarza

CM Revolution nadal nie zwalnia tempa! Pamiętacie tekst rapechucka, który wywołał powszechne zainteresowanie i wymianę argumentów? Popularny na scenie Piotr Sebastian postanowił wdać się w polemikę z naszym redaktorem i opublikował na łamach CM Rev swój najnowszy tekst - "Figury niemożliwe". Jeżeli nie popieraliście stanowiska rapechucka, to ten tekst jest w sam raz dla was!

 

Zapraszamy na CM Revolution!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...