Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

W linku powinna być 9 zamiast 8. Też się zdziwiłem, gdy zobaczyłem, że wersja z notatnikiem i bez niego są tyle samo warte, widocznie uznano, że notatnik jest bezcenny...

Co do pre-order to miał być droższy, ale zmieniono jego cenę do 79,90 zł.

Odnośnik do komentarza

Tym razem CM Revolution proponuje coś dla fanów dodatków urozmaicających grę. Dzisiejszego dnia na naszych łamach zaprezentowaliśmy plik, dzięki któremu w Football Managerze 2009 pojawi się kilkaset środków masowego przekazu oraz kilkudziesięciu dziennikarzy. Fidel, autor CM Revolution Media Pack v9.1, zdecydował się dodać media z Polski, Francji, Niemiec oraz Szwajcarii. Kolejna wersja dodatku już na święta lub wraz z nowym Revolution Update!

 

Zapraszamy na CM Revolution!

Odnośnik do komentarza
Przykro mi to stwierdzić, lecz ostatnio CMREV schodzi "na psy". Teksty nie są już tak błyskotliwe, poradniki są bardzo oczywiste, a dział grafika gdyby nie ludzie z zewnątrz spałby nie wiadomo jak długo.

Jak przemiło nam słyszeć taką konstruktywną krytykę od naszej konkurencji! Na takie uwagi czekamy, w końcu chcemy być jak najlepsi i wychodzić naszym czytelnikom naprzód! Jednak ciężko mi jest coś powiedzieć co do twoich uwag, gdyż nie uważam je za trafne, a Ty nie raczyłeś podać żadnych przykładów. Twierdzisz, że teksty nie są tak błyskotliwe jak kiedyś - powiedz mi dokładnie, do jakiego poziomu błyskotliwości mamy dążyć, daj przykłady tych artów, które zrobiły na tobie tak ogromne wrażenie, że uważasz, że teraźniejsze teksty nie dorastają im do pięt. Poradniki oczywiste... jest to dobra krytyka, jednak ten wątek był już wałkowany u nas na stronie, dlatego zamiast tłumaczyć się po raz enty tutaj, odeślę Cię do dyskusji i naszych uwag w komentarzach do pierwszego z poradników z serii "FM 2009 w pigułce": http://www.cmrev.com/sufler/komentarze/14909.html . Poza tym wydaje mi się, że warto wspomnieć o takich poradach jak: Jeśli nie wiecie, kim zagrać..., który cieszył się dużą popularnością wśród czytleników i zbierał doskonałe opinie, ba, był czytany ponad 11000 razy, a także genialna, moim zdaniem, porada Piotra Sebastiana o atrybutach psychicznych piłkarzy, czyli Jak tyka zegar taktyczny, czyli TAK TYKA. Co co grafiki, to przyznam, że to nigdy nie była nasza mocna strona, ale nie uważam, żeby nasz poziom stał na gorszym poziomie niż w ostatnich latach, a w sekrecie powiem, że nasze Ministerstwo Kultury planuje dużą ofensywę związaną z wyjściem FM 2009, więc oczekujcie bycia zalanymi dodatkami graficznymi.

 

Odwołam się jeszcze do niewspomnianego przez Ciebie newsroomu, który działa na swoim stałym, dobrym poziomie, talentów, którze Wujek Przecinak niezmordowanie dodaje, a także FilePlanetu, który żyje jak nigdy, odkąd zajął się nim Grzelo.

 

Podsumowując - nie zgadzam się z Twoją opinią co do schodzenia CM Rev na psy, ale jednak czekam na bardziej konstruktywną krytykę z twojej strony.

 

EDYTA

Ah, zapomniałem także wspomnieć o pracach nad nowym projektem strony głównej i działaniem angielskiej wersji strony.

Odnośnik do komentarza

A właśnie co do tej angielskiej wersji to macie jakieś pomysły nad lepszym rozreklamowaniem? Bo mineło już trochę czasu, a ja nie widziałem prakycznie żadnego anglika na stronie ;(, sami Polacy, już nie mówiąc, że powstały "aż" 3 manifesty. Wiem, że to trudne zadanie, daltego pytam czy macie jakieś pomysły na osiągnięcie tego. A co do wypowiedzi Hidalgoo to pewnie chodziło o te mało odkrywcze poradniki (wiem, że to było już wałkowane), a też pamiętam choćby serię M8 (Przystanki Hipochondryka) czy jeszcze licząc wcześniejsze czasy artykuły Pereza czy BARTOSHA!. A co do grafiki to się zgodzę, że to nigdy nie była mocna część CM REV.

Odnośnik do komentarza
A właśnie co do tej angielskiej wersji to macie jakieś pomysły nad lepszym rozreklamowaniem? Bo mineło już trochę czasu, a ja nie widziałem prakycznie żadnego anglika na stronie ;(, sami Polacy, już nie mówiąc, że powstały "aż" 3 manifesty. Wiem, że to trudne zadanie, daltego pytam czy macie jakieś pomysły na osiągnięcie tego. A co do wypowiedzi Hidalgoo to pewnie chodziło o te mało odkrywcze poradniki (wiem, że to było już wałkowane), a też pamiętam choćby serię M8 (Przystanki Hipochondryka) czy jeszcze licząc wcześniejsze czasy artykuły Pereza czy BARTOSHA!. A co do grafiki to się zgodzę, że to nigdy nie była mocna część CM REV.

Angielską wersją się zajmujemy, wszystko przyjdzie z czasem :) A anglicy do nas wchodzą, czytają, ściągają, ale nie komentują póki co tylko ;)

Odnośnik do komentarza

Przykłady? Już służę:

- ten poradnik podobnie jak Analiza drużyny nie należy do udanych. O tym wszystkim można przeczytać w FAQ. Mejt Ameryki nie odkrył. Jednak jak jestem już przy Mejcie, okazjonalnie odpowiem na to:

 

Twierdzisz, że teksty nie są tak błyskotliwe jak kiedyś - powiedz mi dokładnie, do jakiego poziomu błyskotliwości mamy dążyć, daj przykłady tych artów, które zrobiły na tobie tak ogromne wrażenie, że uważasz, że teraźniejsze teksty nie dorastają im do pięt.

Chodzi mi o ten i chociażby ten artykuł. Przystanki Pereza były pisane po mistrzowsku. Zwracam honor- JAK TYKA TAKTYKA jest rzeczywiście artykułem wysokiej klasy. Nie podobają mi się te newsy, gdzie reklamujecie CDP. Rozumiem jednak że reklama jest dźwignią handlu.

Odnośnik do komentarza
Przykłady? Już służę:

- ten poradnik podobnie jak Analiza drużyny nie należy do udanych. O tym wszystkim można przeczytać w FAQ. Mejt Ameryki nie odkrył. Jednak jak jestem już przy Mejcie, okazjonalnie odpowiem na to:

Ehh, tak jak pisałem wcześniej, odsyłam do komentarzy pod tekstem. Tam masz dokładnie wytłumaczone nasze zamiary co do tej serii.

Ok, co do tekstów to jest twoja subiektywna opinia. Obiecuję, że z biegiem czasu będzie więcej tekstów w stylu Przystanków M8 (nie Pereza).

 

A co do newsów o CDP - czy mogę prosić o przykłady? Bo nie wiem o czym mówisz.

Odnośnik do komentarza
Angielską wersją się zajmujemy, wszystko przyjdzie z czasem smile.gif A anglicy do nas wchodzą, czytają, ściągają, ale nie komentują póki co tylko wink.gif

 

A ilu procentowo jest Polaków przy Anglikach? Tyle co ostatnio kiedy pisał Speed (padły dane, że 4 % wchodzi z angielskich kompów z czego i tak pewnie połowa to Polacy), czy jest już teraz więcej?

Odnośnik do komentarza

Pisanie, że CM Revolution schodzi na psy to gruba przesada. Gdyby tak było, to aż strach pomyśleć, w jakim miejscu znajdowałaby się polska scena FM-a. Bądź co bądź CM Rev to lider.

 

Z jednym się niestety trzeba zgodzić, że grafika leży i kwiczy. Nie ma nikogo, kto regularnie dodawałby jakieś nowe dodatki. Czasem coś podeśle jakiś użytkownik i tylko dzięki temu można powiedzieć, że grafika jest aktualizowana.

Odnośnik do komentarza

Fakt, grafika jest dość rzadko aktualizowana w porównaniu z innymi stronami, lecz to, że CM Rev w ostatnim czasie jej nie aktualizowało wcale nie znaczy nic złego. Bowiem, po co tworzyć facepacki, czy kitspacki na ukończeniu sezonu, skoro za miesiąc. dwa to wszystko może być nie aktualne. Zresztą Magic i tak pracując (bodajże) w pojedynkę odwala kawał dobrej roboty. Wszak po co powtarzać czyjeś dobre dzieło? Czy jeśli na CFM ktoś zrobi dobry facepack cut-out dla przykładowo Widzewa, to czy CM Rev także powinno robić takowy facepack, tylko po to by było ich? Raczej nie ma takiego sensu.

Faktem jest także, że CM Rev rzadko informuje o aktualizacji sekcji graficznej, a takie powstają rzadko, bo rzadko, ale w dość dużych ilościach i można by było podawać newsy, a pewnie mniej by się czepiało braków.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...