Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A czy Pan Jezus jak rozdawał chleb to był lewacki? Albo jak bez zgody gospodarza zamienił jego prywatną wodę w wino?

Ja powiem więcej: w pewnym miejscu Jezus zachęca do płacenia podatków Imperium. Lewak jak nic :)

 

Jesteś pewien, że zachęca? Nie zapominaj o co został oskarżony przed Piłatem:

 

"Stwierdziliśmy, że ten człowiek podburza nasz naród, że odwodzi od płacenia podatków Cezarowi i że siebie podaje za Mesjasza - Króla." Łk 23,2

 

W cytacie z monetą mówi sam Jezus. W cytacie z pretorium o Jezusie mówią oskarżający go przedstawiciele Sanhedrynu. No zastanów się, który cytat ma większą wiarygodność w kontekście stosunku Chrystusa do aparatu fiskalnego Imperium? :)
Odnośnik do komentarza

Hawkeye, jak się nazywasz? Chciałbym zaprosić Cię na fejsa. Wydajesz się być interesującym człowiekiem.

Na fejsie prawie nie mam życia, zapytaj szu itepe, czasem ktoś mnie na jakiejś wódce oznaczy :keke:. Wysłałem Ci zaproszenie Tomku.

 

A odpowiadając na wcześniejsze oburzające oskarżenia, to pojechałem rowerem do ziomka odebrać towar. JEŚLI WIECIE CO MAM NA MYŚLI.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

A czy Pan Jezus jak rozdawał chleb to był lewacki? Albo jak bez zgody gospodarza zamienił jego prywatną wodę w wino?

Ja powiem więcej: w pewnym miejscu Jezus zachęca do płacenia podatków Imperium. Lewak jak nic :)

 

Jesteś pewien, że zachęca? Nie zapominaj o co został oskarżony przed Piłatem:

 

"Stwierdziliśmy, że ten człowiek podburza nasz naród, że odwodzi od płacenia podatków Cezarowi i że siebie podaje za Mesjasza - Króla." Łk 23,2

 

W cytacie z monetą mówi sam Jezus. W cytacie z pretorium o Jezusie mówią oskarżający go przedstawiciele Sanhedrynu. No zastanów się, który cytat ma większą wiarygodność w kontekście stosunku Chrystusa do aparatu fiskalnego Imperium? :)

 

W cytacie z monetą Jezus tak naprawdę nie mówi o podatkach - zauważ, że na zadane Mu pytanie nie odpowiada wprost. Czy gdyby Jezus powiedział: "Macie płacić podatki" to ktokolwiek oskarżałby go o namawianie do niepłacenia?

Odnośnik do komentarza

 

Chyba się zaczął okres, w którym to mocno wyczekuję koniec minusowych temperatur i początek wiosny.

przed chwila widzialem prognoze ze w sobote +10

 

 

Moje życzenia się spełniają szybciej niż myślałem. Nad następnymi zastanowię się trochę bardziej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...