Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wieszczę, że Patricia Arquette dostanie Oskara za Boyhood :profesor:

Oby, jej ostatnie zdanie i jej ostatnia scena w filmie zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. W ogóle trzymam kciuki za Boyhood, bo to świetny film genialnego reżysera (czyt. jednego z moich ulubionych ;))

Odnośnik do komentarza

 

 

Wieszczę, że Patricia Arquette dostanie Oskara za Boyhood :profesor:

Oby, jej ostatnie zdanie i jej ostatnia scena w filmie zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. W ogóle trzymam kciuki za Boyhood, bo to świetny film genialnego reżysera (czyt. jednego z moich ulubionych ;))

 

W dodatku to coś, co Akademia bardzo lubi. Niebanalny film i świetna rola drugoplanowa dość już zapomnianej aktorki, która swój primetime miała ładne 20 lat temu.

 

Co do Boyhood, to bardzo mi się podobał. Nie wiem, czy zasługuje na Oskara, bo mało rzeczy widziałem z zeszłego roku. Bardzo lubię filmy, których tematyką jest dorastanie bohaterów :). A że jeszcze został zrealizowany w taki, a nie inny sposób? Tylko przyklasnąć ;). Bardzo prawdziwa historia, zręcznie prowadzona, świetny scenariusz i dialogi. Niby blisko trzy godziny seansu, a ani przez chwilę nie poczułem znużenia. Więcej takich filmów obyczajowych! :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...