Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

LOL, dziki ryju ogarnij ryj :)

 

Cenzura w Szałtboxie jest od zawsze, obowiązuja tam takie same zasady jak na całej reszcie forum. Jak ktoś tam napisze, że dziki_ryj jest pierdolcem, to ten wpis wyleci - trust me. Also, nie moja wina, że Twój faworyt ze mną przegrał więc se daruj.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, moja trzecia kolonoskopia w życiu, pierwsza - uspali, druga - glupi jas, trzecia - nic nie trzeba... Ja pierdole co za bol.

Sorry, muszę to napisać. Raz w dupę to nie pedał, a za trzecim się zeruje :)

jazdy po Jahu nie były cenzurowane

Moich postów kilkanaście usunięto. Jazda to jedno, bluzgi to drugie. Gdyby MaKK zachował pozory kultury, to bym tego nie ruszył. Mogłem wywalić, zedytowałem - mój błąd.

Meler nieładnie. Miała być swoboda, a tu jakiś dzień sznura urządzasz? Zajebiście, cenzurę iconową zastąpi Melerowa?

Jak wiadomo Ślązacy lubią trzymać mocno za mordę.

Odnośnik do komentarza

Ja mam długi weekend.

Meler, zasadniczo mam na to wyjebane. Ale sęk w tym, że (ktoś o tym wspomniał) jedne teksty są usuwane, a inne, tak samo obraźliwe już nie.

Wskaż prosze, gdzie wisi tekst że ktoś jest pierdolcem?

Lub inny obraźliwy? Jak juz pisałem, moje własne wpisy tam były usuwane kilkukrotnie

Specjalnie dla Ciebie sprawdziłem archiwum aż do października 2014 (więcej mi się nie chce) - zero bluzgów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...