Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

My tu gadu-gadu, a za miesiąc wraca rugby league :mrrr: A tydzień później południowe rugby union, czyli Super Rugby.

 

Chyba jednak północne rugby powinno przenieść się na cieplejszy sezon, bo brodzenie w błocie i festiwal pk to może być zabawne raz na jakiś czas ;)

Odnośnik do komentarza

A mi rano foka nie odpaliła :/

 

Jednak bez prostownika się w tę zimę nie obejdzie.

 

:kawa:

mi komputer od kilku tygodni piszczy o slabym akumulatorze przy kazdym porannym odpaleniu auta, ale wciaz zaskakuje :) Gorzej ze jak tak dalej pojdzie, to w koncu wyrwe klamke z drzwi - musze w koncu kupic plyn do uszczelek.

Odnośnik do komentarza

 

A mi rano foka nie odpaliła :/

 

Jednak bez prostownika się w tę zimę nie obejdzie.

 

:kawa:

mi komputer od kilku tygodni piszczy o slabym akumulatorze przy kazdym porannym odpaleniu auta, ale wciaz zaskakuje :) Gorzej ze jak tak dalej pojdzie, to w koncu wyrwe klamke z drzwi - musze w koncu kupic plyn do uszczelek.

 

 

Ford to jest mój rower z dachem - stał na mrozie nieodpalany dwa dni, to się zbuntował, ja go za to nie winię. Mazda za to odpala od pierwszego strzała (stoi w garażu, ale też pokazywała dziś -8*C) :]

Odnośnik do komentarza

 

 

siedziałeś na nim ? widziałem kiedyś podobną sztukę i mało wygodne to było(dokładnie właśnie w czerwonym kolorze)

 

Może nie masz "rajdowej" sylwetki :kekeke: Nie, nie siedziałem.

 

Ten się fajnie prezentuje, choć cena podejrzana.

 

nie żebym Ci wypominał nadwagę czy coś ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

 

siedziałeś na nim ? widziałem kiedyś podobną sztukę i mało wygodne to było(dokładnie właśnie w czerwonym kolorze)

 

Może nie masz "rajdowej" sylwetki :kekeke: Nie, nie siedziałem.

 

Ten się fajnie prezentuje, choć cena podejrzana.

 

nie żebym Ci wypominał nadwagę czy coś ;)

 

 

Ja Ci nic nie wypominam. Po prostu sugeruję, że być może Twoja atletyczna, wypracowana godzinami na siłce sylwetka może się kłócić z zastosowaniem tego mebelka ;)

Odnośnik do komentarza

OŁ EM DŻI w 12h praktycznie jestem znajomym z gwiazdą rocka i gwiazdą TVNu, to jak sen dochodzący prawdziwie :winner:


Jest i gwiazda Białegostoku, noł łej. Swoją drogą to straszne to jest jak łatwo identyfikuje nazwisko z nickiem, wystarczy spojrzeć na kilka polubień na stronie głównej i miejsce zamieszkania :keke:. Jeszcze tylko Wujek Przecinak i mogę umierać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...