Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wolne na egzamin i dzień po wzięte.

aż takie chlanie będzie ?

 

Doradźcie, bo jakieś zaćmienie umysłowe mam: Mam w excelu tabelkę z danymi i z nich narysowane dwa wykresy, chcę wydrukować tylko wykresy, najlepiej na jednej stronie obok siebie, jak to zrobić?

skopiować do worda :P
Odnośnik do komentarza

Doradźcie, bo jakieś zaćmienie umysłowe mam: Mam w excelu tabelkę z danymi i z nich narysowane dwa wykresy, chcę wydrukować tylko wykresy, najlepiej na jednej stronie obok siebie, jak to zrobić?

PPM na wykresie -> Przenies wykres -> nowy arkusz

i potem wydrukuj tylko zaznaczony arkusz

Odnośnik do komentarza

 

Doradźcie, bo jakieś zaćmienie umysłowe mam: Mam w excelu tabelkę z danymi i z nich narysowane dwa wykresy, chcę wydrukować tylko wykresy, najlepiej na jednej stronie obok siebie, jak to zrobić?

PPM na wykresie -> Przenies wykres -> nowy arkusz

i potem wydrukuj tylko zaznaczony arkusz

 

word szybszy :P
Odnośnik do komentarza

Zależy ile masz hajsu, ale w jysku jest duży wybór i ja tam zawsze kupowałem do siebie. Na dodatek mają niezłą gwarancję, bo ostatnio wymieniłem krzesło które kupiłem na początku 2013 roku, podarł się strasznie materiał na siedzeniu i w sklepie bez gadania wymienili mi na nowe, a było już tylko kilka dni do końca gwarancji więc mogli się czepiać.


Chyba, że masz dwa koła do wydania to kupuj ergohuman bez wahania. Mega-komfort do siedzenia dłuższego przy kompie.

Odnośnik do komentarza

przerabiałem już różne krzesła, takie za 100, takie za 300, takie za 500.

 

różnicy w takim za 100 z tesco a takim za 300 z jysk/ikea nie widzę dużej, albo powiem że to tańsze byłobardziej wygodne od tego za 279 zł

 

obecnie korzystam z takiego za 500 (markuss, by ikea) i jestem mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...