Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

jedna ważna rzecz, jak chcesz brać net rzędu 100, to będzie jak w Neostradzie, do 100 a nie 100, mimo wszystko za 50(?) zł warto i tak

jednak taki chuj, vectra nie dostępna w mojej lokalizacji. No to chyba zostanę przy UPC.

 

trochę mnie to dziwi :D

 

że nie dostępna, czy że przy UPC? :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

jedna ważna rzecz, jak chcesz brać net rzędu 100, to będzie jak w Neostradzie, do 100 a nie 100, mimo wszystko za 50(?) zł warto i tak

jednak taki chuj, vectra nie dostępna w mojej lokalizacji. No to chyba zostanę przy UPC.

 

trochę mnie to dziwi :D

 

że nie dostępna, czy że przy UPC? :D

 

w sumie to both, wydawało mi się, że kablówki dzielą się infrastrukturą, ale jak widać jednak nie wszędzie. upc jest spoko jak komuś zależy na transferze w górę, sam się nad nimi zastanawiałem, ale przejąłem umowę jak się okazało terminową a nie bezterminową jak mnie ktoś zapewniał i chuj bombki strzelił

 

No w temacie zmiany internetu to i mi się odwidziało - vnstat na samej malince pokazuje traffic out ~20GB od 22 grudnia do dziś, a gdzie reszta? Dziś trzy piosenki na yt to 100MB...

 

20gb to ściągam przed porannym wyjściem do pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...