Skocz do zawartości

450: Marynia nigdy się nie kończy


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ojej, kilka dni bez internetu dało mi do myślenia... Szacunek dla ludzi wychowujących się przed kilkunastoma laty, gdzie nie było tego wszystkiego.

Kiedyś były jeszcze czasy bez komórek.

Ano były. Nie wiem, jak można było się z kimś umówić i nawet spóźniając się dać radę się spotkać, ale to jakoś było możliwe

Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawi jak wyglądały czasy bez budzików. :-k jak wstawali do roboty punktualnie, jak ktoś miał ciężki sen i nikogo kto by go mógł obudzić. Herbert mówił w jakimś wywiadzie, że jak się umówił na 8 rano na pojedynek o kobietę z jakimś gościem w knajpie, to całą noc się nie kładł żeby nie zaspać. Trochę przejebane. :/

Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawi jak wyglądały czasy bez budzików. :-k jak wstawali do roboty punktualnie, jak ktoś miał ciężki sen i nikogo kto by go mógł obudzić. Herbert mówił w jakimś wywiadzie, że jak się umówił na 8 rano na pojedynek o kobietę z jakimś gościem w knajpie, to całą noc się nie kładł żeby nie zaspać. Trochę przejebane. :/

Jakie to są czasy bez budzików skoro na skalę masową zaczęły być budziki produkowane pod koniec XIX wieku?

Odnośnik do komentarza

 

Mnie ciekawi jak wyglądały czasy bez budzików. :-k jak wstawali do roboty punktualnie, jak ktoś miał ciężki sen i nikogo kto by go mógł obudzić. Herbert mówił w jakimś wywiadzie, że jak się umówił na 8 rano na pojedynek o kobietę z jakimś gościem w knajpie, to całą noc się nie kładł żeby nie zaspać. Trochę przejebane. :/

Jakie to są czasy bez budzików skoro na skalę masową zaczęły być budziki produkowane pod koniec XIX wieku?

 

Na przykład na początku XIX wieku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...