Skocz do zawartości

450: Marynia nigdy się nie kończy


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

No czasy bez budzików to czasy bez budzików. Nie wiem kiedy je produkowali, kiedy stały się powszechne, ale zanim ich nie było, punktualne wstawanie mogło nastręczać problemów(tak myślę).

 

No Herbert po prostu nie miał budzika, może za jego czasów to jeszcze nie było w Polsce powszechne urządzenie, no to już jego trzeba by pytać. ;)

Odnośnik do komentarza

Ech, pamiętam jak wołałem od mamy 60 groszy na oranzade bo przy całym dniu na dworze to był idealny napój, teraz 1zl20 kosztuje albo lepiej, żal.

Maczugi, lód Lulek i można żyć! A teraz młodzi tylko przed komputerami siedzą echh, nie to co nasze pokolenie!

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na trasie widziałem najśmieszniejszą rzecz od dawna :) "Dwunastka" między Radomiem i Piotrkowem to są niemal cały czas jakieś wioski i miasteczka. No i w jednej z wioseczek widzę z daleka jak Octawka jedzie sobie przepisowo 50, a za nim gotuje się dupa jakiemuś kolesiowi w Kangoo, bo go dogonili inne morony z którymi zapewne się ścigał. No i gotuje się, wioska się kończy, jest dodatkowy pas do skrętu w lewo, bo skrzyżowanie, a on pizda i wyprzedza tę Octawkę. Koleś w Skodzie go puścił, po czym odpalił niebieskie lampki :D

Koleś w Kangoo wygrał Króla Szos. Wyprzedził nieoznakowany radiowóz na skrzyżowaniu :D

Odnośnik do komentarza

Hindusi jaką lige montują :-k Mają Trezeguet, Capdevillę, Davida Jamesa, Manuel Friedriech. Nawet Del Piero ma przyjść :-k

 

Teraz dla gwiazd po 30 jest droga MLS -> Australia -> Indie

Dla gorszych Arabusy -> koniec kariery.

Dla najgorszych Polska ;)


Polećcie jakiś fajny klub do granka w FM. Najlepiej jakiś uśpiony gigant z mniejszej ligi.

Sturm Graz. Kiedyś za Kazia Sidorczuka nawet szpilali w LM. No i mają stadion imienia Schwarzeneggera.

 

Edyta: A nie, teraz to UPC-Arena.

Odnośnik do komentarza

cze, zgubiłem login i hasło na torrenty.org, ktoś wie czy mogę to jakoś znaleźć w przeglądarce (chrome)?

 

Jak nie masz uzupełnionego loginu w miejsce login (dwa razy kliknij w miejsce wpisywania), to nigdzie nie jest zapamiętane.

 

A zapamiętane loginy/hasła masz w Ustawienia, Pokaż zaawansowane i u mnie jest Passwords and Forms - > manage passwords.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na trasie widziałem najśmieszniejszą rzecz od dawna :) "Dwunastka" między Radomiem i Piotrkowem to są niemal cały czas jakieś wioski i miasteczka. No i w jednej z wioseczek widzę z daleka jak Octawka jedzie sobie przepisowo 50, a za nim gotuje się dupa jakiemuś kolesiowi w Kangoo, bo go dogonili inne morony z którymi zapewne się ścigał. No i gotuje się, wioska się kończy, jest dodatkowy pas do skrętu w lewo, bo skrzyżowanie, a on pizda i wyprzedza tę Octawkę. Koleś w Skodzie go puścił, po czym odpalił niebieskie lampki :D

Koleś w Kangoo wygrał Króla Szos. Wyprzedził nieoznakowany radiowóz na skrzyżowaniu :D

To ja ostatnio też miałem dobrą, wjazd do Poznania od jedenastki, Złotniki. Przede mną koleś w nowym Audi A5, który wyprzedził mnie wcześniej przy zjeździe na obwodnicę, przed nim jakiś inny samochód, którego chciał wyprzedzić przez ostatnie dwa kilometry. Staje na pasie do skrętu w lewo, zapala się zielona strzałka, a on nic. Zapala się zielone do jazdy prosto, rura do przodu i wyprzedza ten samochód. Po chwili ze stacji benzynowej wyjeżdża radiowóz na sygnale :D. Skręciłem w prawo żeby wyjechać na Strzeszyńską, to go tam trzepali.

Odnośnik do komentarza

No czasy bez budzików to czasy bez budzików. Nie wiem kiedy je produkowali, kiedy stały się powszechne, ale zanim ich nie było, punktualne wstawanie mogło nastręczać problemów(tak myślę).

byli ludzie, którzy chodzili pod oknami i budzili innych za drobną opłatą

 

a na wsi to wiadomo, zgodnie z naturą

Odnośnik do komentarza

byli ludzie, którzy chodzili pod oknami i budzili innych za drobną opłatą

Po miesiącu mieli już kilku ludzi pod sobą, którzy budzili innych, po roku byli budzikowymi potentatami. A potem przyszła Wyborcza, Szumlewicz i wszyscy wiemy, jak się skończyło

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...