Skocz do zawartości

450: Marynia nigdy się nie kończy


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja dziś korzystając z soboty natomiast popichcę.

 

Śniadanie: burgery wołowe z jalapeno, pomidorem sliwkowym, papryka czerwona, sosem balsamicznym, sosem jalapeno i mozzarella

 

Obiad: żołądki kurczęce smażone w woku z bakłażanem, czerwoną papryką, pomidorami śliwkowymi, szczypiorem z cebuli dymki, cebulą białą, czosnkiem i ziołami. Do tego trójkolorowe penne barwione szpinakiem i pomidorami.

 

Na deser opuncja figowa i kalarepa

 

Nie żałujesz kasy na żarcie :P

A co z dietą? Dalej trzymasz się kcal?

 

Say what? :) Na wszystkie skladniki na caly dzien wydalem jakies 30 zlotych.

Nie trzymam, co niestety widac. Ale lubie jesc i nic na to nei poradze :)

 

 

Te sosy niby takie tanie? Mięso wołowe, jakieś bakłażany... ;)

 

Timon, czasem trzeba kombinować właśnie :D

Odnośnik do komentarza

Nowi piłkarze na debiut w Lidze Mistrzów:

 

Ricardo Vega - gwiazda Racingu, pierwszy skład raczej

Bo Nuyts - czasem sobie lubię kupić niezłego Belga na uzupełnienie składu, w Mechelen był niezły i jest względnie młody, plus home-grown i mało zarabia

Dmitri Szczetinin - był u nas na wypożyczeniu z Monaco, tam nie miał szans na grę, więc go kupiłem, świetny zawodnik, tylko ma problemy z utrzymaniem morale na wysokim poziomie

Rafik Messas - poważny kandydat do roli lidera drugiej linii - ależ tam będzie konkurencja z Zennaro, Bustamante

Nahuel Zarate - ściągnąłem gdy transfer Szczetinina nie był pewny, raczej przy Rosjaninie nie ma szans na grę

Abbe Diallo - kolejny odrzut z Anderlechtu, Sarkić i Iseku okazali się gwiazdami naszej drużyny, po Diallo również spodziewam się paru brameczek

 

Co sądzicie o nowych miśkach?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja dziś korzystając z soboty natomiast popichcę.

 

Śniadanie: burgery wołowe z jalapeno, pomidorem sliwkowym, papryka czerwona, sosem balsamicznym, sosem jalapeno i mozzarella

 

Obiad: żołądki kurczęce smażone w woku z bakłażanem, czerwoną papryką, pomidorami śliwkowymi, szczypiorem z cebuli dymki, cebulą białą, czosnkiem i ziołami. Do tego trójkolorowe penne barwione szpinakiem i pomidorami.

 

Na deser opuncja figowa i kalarepa

 

Nie żałujesz kasy na żarcie :P

A co z dietą? Dalej trzymasz się kcal?

 

Say what? :) Na wszystkie skladniki na caly dzien wydalem jakies 30 zlotych.

Nie trzymam, co niestety widac. Ale lubie jesc i nic na to nei poradze :)

 

 

Te sosy niby takie tanie? Mięso wołowe, jakieś bakłażany... ;)

 

Timon, czasem trzeba kombinować właśnie :D

 

Mieso mielone wolowe w Biedronce 7,99 bodajze, baklazan o wadze 490 gram 1,80 zl, sosy mialem w domu, taka butelka przeciez starcza na kilkanascie obiadow a kosztuje pare zlotych.

Odnośnik do komentarza

Czasem poraża debilizm piłkarzy w FM14.

 

Stewart zażądał wystawienia na listę transferową bo "chcę do większego klubu". Powiedziałem mu, że awansujemy w tym sezonie - nie mogę czekać tak długo. Chuj, niech spieradala.

 

Tylko, że odchodzi do Crawley które do Championship nie awansowało, mimo że przed sezonem kupił je jakiś szejk. No może i są bogatsi, ale więksi na bank nie ;P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...