Skocz do zawartości

Breaking news: 445 teologów z Universitas Villanovensis orzekło, że Marynia nie ma duszy


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Gabe: Mi to tłumaczono w ten sposób, że jest to informacja dla kierowcy z tyłu, że jeszcze nie zjeżdżam z ronda. Wiem, że później i tak włączam prawy, więc i tak wiadomo, w którym momencie chcę opuścić rondo, no cóż.

Odnośnik do komentarza

jmk i jak ją bedziesz sprzedawał to powiesz że przemalowałeś bo kolor był chujowy? :D

 

a i tak każdy będzie wiedział że była jebana z każdej strony :D

Ja chce kupić, a nie sprzedać :p Podejrzewam, ze jak będę chcial go opchnąć po iluś latach to za wiele wart nie będzie i byle go jakiś komis za grosze wzial :D Tak jak mój obecny teraz :P

 

Gabe, no wlasnie to kobieta narzeka na kolor :P Niebieski spoko, ale srebrne/szare jej sie nie podobaja. Osobiście tez bym wokal czarne, ale cóż, to malo istotne.

 

Keith, spytaj :P

Odnośnik do komentarza

Czarny chyba najgorszy do mycia (po białym).

 

Brss - no właśnie to niczemu nie służy, dlatego to bez sensu. Jeszcze rozumiem rondo wielopasmowe, to sygnalizujesz, że zajmujesz lewy pas na rondzie, i mam wrażenie że z tym się instruktorom myli i sobie dorobili teorię.

@Reaper - niestety nie znam, nie wolno mi :)

Odnośnik do komentarza

Brss - no właśnie to niczemu nie służy, dlatego to bez sensu. Jeszcze rozumiem rondo wielopasmowe, to sygnalizujesz, że zajmujesz lewy pas na rondzie, i mam wrażenie że z tym się instruktorom myli i sobie dorobili teorię.

Ale co to za różnica jak przed rondem jest tyle pasów co na rondzie? ;] Jak się ustawisz to jedziesz swoim, a dopiero potem jak zjeżdżasz włączasz kierunkowskaz w prawo i tyle.
Odnośnik do komentarza

 

Brss - no właśnie to niczemu nie służy, dlatego to bez sensu. Jeszcze rozumiem rondo wielopasmowe, to sygnalizujesz, że zajmujesz lewy pas na rondzie, i mam wrażenie że z tym się instruktorom myli i sobie dorobili teorię.

Ale co to za różnica jak przed rondem jest tyle pasów co na rondzie? ;] Jak się ustawisz to jedziesz swoim, a dopiero potem jak zjeżdżasz włączasz kierunkowskaz w prawo i tyle.

 

 

Reasumując - niegroźne dziwactwo :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Brss - no właśnie to niczemu nie służy, dlatego to bez sensu. Jeszcze rozumiem rondo wielopasmowe, to sygnalizujesz, że zajmujesz lewy pas na rondzie, i mam wrażenie że z tym się instruktorom myli i sobie dorobili teorię.

Ale co to za różnica jak przed rondem jest tyle pasów co na rondzie? ;] Jak się ustawisz to jedziesz swoim, a dopiero potem jak zjeżdżasz włączasz kierunkowskaz w prawo i tyle.

 

 

Reasumując - niegroźne dziwactwo :D

 

To nie jest lokalne dziwactwo, u mnie twardo się twierdzi, że tego wymaga policja, więc co jakiś czas uwikłany jestem w dyskusje dlaczego tego nie robię.

Odnośnik do komentarza

Ja bym zabierał prawo jazdy za wrzucanie kierunkowskazu w momencie skrętu (bo i tak trzeba rękę przełożyć, bo kierownicę trzeba przekręcić, a wcześniej to po co, niech inni mają zagadkę) :P


A w ogóle cała teoria bierze w łeb (a propos lewego kierunkowskazu na rondzie) jak rondo jest nietypowe i nie ma czterech odnóg, a np trzy albo pięć - to skąd mam wiedzieć, kiedy wrzucać ten lewy kierunek? A może trzeba dwa razy i do tego trąbić co sekundę?

Odnośnik do komentarza

 

Na Bałkanach moje ulubione miejsca to:

 

1) jezioro Bohinj w Słowenii pod Triglavem - polecam nocne kąpiele pod gwiazdami w majestacie góry, krystalicznie czysta woda, wielkie ryby, mało ludzi

2) Mostar z najpiękniejszym mostem ever, w tle krzyż na Golgocie medjugorskiej

3) Sarajewo z całym duchem wojny i śladami po niej (w Mostarze nawet ich więcej) - szczególnie zimą, cmentarze na środku drogi, między blokami, itd.

4) Plitvicke Jezera - ale to już mega mainstream i dużo ludzi - pięknie zas!

Ile Ci wyszlo lacznie za taka wycieczke po Balkanach? Bo mam w planach :)

 

Nie pamiętam, ale to była hardkorowa napierdalanka non stop w biegu z plecakiem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...