Skocz do zawartości

Breaking news: 445 teologów z Universitas Villanovensis orzekło, że Marynia nie ma duszy


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

No to już prędzej. Ogólnie, jak ma pójść gdzieś, gdzie nie będzie miał pewnego miejsca na granie w 11 to bym został w Arsenalu ;)

 

 

Tak w ogóle, to czemu kariera Vamiego jest w opowiadaniach? Przy całym szacunku dla rozkurwu jaki robi, to forma pisania ma tyle wspólnego z opowiadaniem, co ja z uprawianiem rzepaku.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, kto teraz jest w grupie trzymającej władzę nad opkami?

 

Widzę, że moja kariera ma już 3-tygodniową przerwę. Wszystko przez to, że znowu się wkręciłem w Call To Power. Wczoraj wykręciłem swój najlepszy wynik na boskim levelu - 121% :) Może w weekend uda się wrócić do FMa.

Odnośnik do komentarza

Ja wygrałem wszystko San Lorenzo i Sao Paulo (poza mistrzostwem stanowym), MŚ, Copa America i Puchar Konfederacji Argentyną i pytam się co dalej... Chyba powalczę o 1 miejsce w światowym hall of fame, a Laurent Blanc nieźle wyśrubował rekord wygrywając 6 razy Ligę Mistrzów Tottenhamem

Odnośnik do komentarza

Ja wygrałem wszystko San Lorenzo i Sao Paulo (poza mistrzostwem stanowym), MŚ, Copa America i Puchar Konfederacji Argentyną i pytam się co dalej... Chyba powalczę o 1 miejsce w światowym hall of fame, a Laurent Blanc nieźle wyśrubował rekord wygrywając 6 razy Ligę Mistrzów Tottenhamem

 

KV Mechelen proponuję :D

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem w FMie poza Europą. Raz odpaliłem save'a w MLS, ale chyba na sparingach się skończyło.

Ja jakos w paru FMach juz robie potegi na poludniu Ameryki. Kiedys River zrobilem maszyna do zabijania, gdzie Villlalba strzelal 70 goli na sezon, teraz San Lorenzo i Sao Paulo. Zawsze jakos mnie ciagnelo w tamte rejony ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

a mi wczoraj, oprocz Kamtka, nikt nie zlozyl zyczen - chuje! :nigdy:

Przepraszam, musiałem coś źle kliknąć.

 

 

Tata, nigdy się nie nauczysz :keke: wpadasz dzisiaj na basket? Polibudka Bucks ma przyjechać :keke:

 

Dzisiaj? Bardziej z dupy dnia sobie wybrać nie mogliście? Dzisiaj są ćwierćfinały MŚ elity (od 15:00 do ca. 23:00), a w tzw. międzyczasie jeszcze transmisja ze spektaklu piłkarskiego z Białegostoku.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

a mi wczoraj, oprocz Kamtka, nikt nie zlozyl zyczen - chuje! :nigdy:

Przepraszam, musiałem coś źle kliknąć.

 

 

Tata, nigdy się nie nauczysz :keke: wpadasz dzisiaj na basket? Polibudka Bucks ma przyjechać :keke:

 

Dzisiaj? Bardziej z dupy dnia sobie wybrać nie mogliście? Dzisiaj są ćwierćfinały MŚ elity (od 15:00 do ca. 23:00), a w tzw. międzyczasie jeszcze transmisja ze spektaklu piłkarskiego z Białegostoku.

 

 

Też się dziś zorientowałem, że Jaga - Śląsk i Kanada - Finlandia nachodzą na siebie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

a mi wczoraj, oprocz Kamtka, nikt nie zlozyl zyczen - chuje! :nigdy:

Przepraszam, musiałem coś źle kliknąć.

 

 

Tata, nigdy się nie nauczysz :keke: wpadasz dzisiaj na basket? Polibudka Bucks ma przyjechać :keke:

 

Dzisiaj? Bardziej z dupy dnia sobie wybrać nie mogliście? Dzisiaj są ćwierćfinały MŚ elity (od 15:00 do ca. 23:00), a w tzw. międzyczasie jeszcze transmisja ze spektaklu piłkarskiego z Białegostoku.

 

 

Tylko nie z dupy. Wczoraj zrobiłem tour de Wroclove w postaci 55 km pedałowania i wiem co to ból dupy :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...