Skocz do zawartości

Breaking news: 445 teologów z Universitas Villanovensis orzekło, że Marynia nie ma duszy


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Daje, jak ktoś nie rozumie podstawowych praw jeżdżenie po rondzie, które są proste jak budowa cepa:

 

1) Jeśli stoję przed rondem i mam prawy kierunkowskaz - zjeżdżam najbliższym zjazdem, jeśli nie - patrz 2

2) Jeśli jadę rondem i mam włączony prawy kierunkowskaz - skręcam w następny możliwy zjazd.

 

Czyli jeśli nie mam żadnego kierunkowskazu = nie zjeżdżam na najbliższym skrzyżowaniu. Przecież to jest banalne. :roll:

nie zapominaj o włączeniu kierunku w lewo jak zjezdzasz zjazdem na lewo od osi wjazdu ;)

Odnośnik do komentarza

Bry.

 

Wczoraj zrobiło mi się gorąco, dostaję zlecenie "Orlen, autostrada A-4 kierunek Zgorzelec". Jadę, a tam stoi autokar, obstawiony przez radiolkę, koło autokaru jakaś ekipa ubrana na czarno, jak mówił Tomaszewski "Ta radość jest niesamowita. Ludzie się bawią, tańczą się...", a ja w koszulce Śląska.

 

Nic to - podjeżdżam, rozkminiam z partyzanta - Chrobry Głogów Wtem jeden z nich podbija i mówi o kibic Śląska, to ja zamawiałem. Okazało się, że to piłkarze Chrobrego zatrzymali się po piwo, a świętowali awans do I ligi, gościem który ze mną jechał był Adam Samiec, były piłkarz Śląska (jeszcze w 3 lidze). Fajne uczucie jak widzisz ekipę ubraną w koszulki obcego klubu i myślisz, że dostaniesz wpierdol :keke:

Odnośnik do komentarza

Mnie instruktor uczył, że rondo mam traktować jak zwykłą drogę (tyle że w kółko) z pierwszeństwem ze zjazdami w prawo. Co kraj to obyczaj (ale może się te kwestie w piętnaście lat zmieniły, dla mnie bez sensu i jeżdżę bez lewego kierunkowskazu).

Odnośnik do komentarza

A propos zespołów drugoligowych to "god mode" włączył się Olimpii Zambrów (ze stojącym na bramce Czaplińskim :keke:). Sezon średni, dolna połówka tabeli, a ostatnie 3 mecze: 3:0 na wyjeździe, 5:1 u siebie i wczoraj 3:0 na wyjeździe. Szkoda, że tak późno, bo przez to, że pół ligi spada w tym sezonie, to trudno będzie nadrobić na czas.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze o kierownaniu pojazdem szynowym tramwajem

 

W Łodzi trzeba uważać, bo lubią wjechać na czerwonym i wymuszać pierwszeństwo. Nagminne jest wjeżdżanie na przystanek na Piotrkowskiej, przy włączonym zakazie wjazdu na wysepkę przystankową, jak obok jest zielone dla samochodów.

Odnośnik do komentarza

T-m, a jeżeli tylko z BVB będzie miał ofertę? ;)

 

To bym wolał przedłużyć kontrakt z Arsenalem. Zamienił stryjek siekierkę na kijek to jest bezsensu sprawa. Wajden-feller z międzysłupków raczej nie wyjdzie, więc siedzenie w Niemczech zamiast siedzenia w Anglii to jakiś absurd.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...