Skocz do zawartości

Breaking news: 445 teologów z Universitas Villanovensis orzekło, że Marynia nie ma duszy


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szkoda picka ;), chociaż gorzej niż rok temu pewnie nie wybiorą ;)

zawsze może być gorzej ;)

 

 

Nie może być. Nawet jak ktoś ma słabiutki scouting (jak Cavs) to tak słabego zawodnika, jak w zeszłoroczna jedynka, to nie ma w pierwszej trzydziestce tegorocznego draftu.

Odnośnik do komentarza

 

 

O damn. TVP1 od dziś będzie emitować reality show "Rolnik szuka żony" :rotfl:

zawsze może być reality szoł, "Rolnik szuka funduszy europejskich"

 

 

Ooo, to by było niezłe.

 

a z jakiego rozdania będzie ten przysłowiowy Rolnik, z PSL`u, PiS`u, PO czy Twojego Ruchu, a może od Krula :>

Odnośnik do komentarza

no i klawo

 

zbieram dalej informacje, i pewnie jeszcze jedną serię pytań wyślę :) i finito

 

ps. dzwoniłem do kobiety z biura podróży, która wysłała mnie na Kanary w 2012. zdążyłem się tylko przedstawić, a ona mnie od razu poznała :D no ale nie pracuje już w wycieczkach od tego roku :/

Odnośnik do komentarza

pamiętam jak byłem na objazdówce w Chorwacji i Bośni. W Chorwacji mieszkaliśmy w Marinie, spoko apartament, właścicielka z Polski. W apartamencie zatrzymała się jakaś rodzina (matka, ojciec i od chuja wujków z wąsami). My codziennie gdzieś wybijaliśmy, a to na plażę, a to do sąsiedniego miasta. Oni przez bite 4 dni siedzieli na tarasie w ośrodku i łoili browary :D wyjazd marzeń to musiał być dla nich.

 

 

btw, Pulek jeśli będziesz w Bośni to niedaleko od granicy z Chorwacją masz wykurwiste wodospady, które nie są objęte żadnym parkiem narodowym, ani niczym, można łazić i pływać wszędzie. Kravica się nazywają.

Odnośnik do komentarza

Na Bałkanach moje ulubione miejsca to:

 

1) jezioro Bohinj w Słowenii pod Triglavem - polecam nocne kąpiele pod gwiazdami w majestacie góry, krystalicznie czysta woda, wielkie ryby, mało ludzi

2) Mostar z najpiękniejszym mostem ever, w tle krzyż na Golgocie medjugorskiej

3) Sarajewo z całym duchem wojny i śladami po niej (w Mostarze nawet ich więcej) - szczególnie zimą, cmentarze na środku drogi, między blokami, itd.

4) Plitvicke Jezera - ale to już mega mainstream i dużo ludzi - pięknie zas!

Odnośnik do komentarza
ps. dzwoniłem do kobiety z biura podróży, która wysłała mnie na Kanary w 2012. zdążyłem się tylko przedstawić, a ona mnie od razu poznała :D no ale nie pracuje już w wycieczkach od tego roku :/

To moze w rewanzu Ty ja gdzies zabierz...

Odnośnik do komentarza

Na Bałkanach moje ulubione miejsca to:

 

1) jezioro Bohinj w Słowenii pod Triglavem - polecam nocne kąpiele pod gwiazdami w majestacie góry, krystalicznie czysta woda, wielkie ryby, mało ludzi

2) Mostar z najpiękniejszym mostem ever, w tle krzyż na Golgocie medjugorskiej

3) Sarajewo z całym duchem wojny i śladami po niej (w Mostarze nawet ich więcej) - szczególnie zimą, cmentarze na środku drogi, między blokami, itd.

4) Plitvicke Jezera - ale to już mega mainstream i dużo ludzi - pięknie zas!

Ile Ci wyszlo lacznie za taka wycieczke po Balkanach? Bo mam w planach :)

Odnośnik do komentarza

Szkoda picka ;), chociaż gorzej niż rok temu pewnie nie wybiorą ;)

Wiadomo, że jedynym słusznym wyborem z nr 1 jest Wiggins. Dlatego też Cavs napalili się na Randle'a :lol:

 

Zresztą, obojętnie kto pójdzie z jedynką lub dwójką. I tak będą mieli zjebane kariery. Cavs, czy Bucks? Co gorsze?

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda picka ;), chociaż gorzej niż rok temu pewnie nie wybiorą ;)

Wiadomo, że jedynym słusznym wyborem z nr 1 jest Wiggins. Dlatego też Cavs napalili się na Randle'a :lol:

 

Zresztą, obojętnie kto pójdzie z jedynką lub dwójką. I tak będą mieli zjebane kariery. Cavs, czy Bucks? Co gorsze?

 

 

Bucks są w ciemnej dupie czarnego lasu. Tam nie wiem co by trzeba było zrobić, żeby był POReadyTeam ;) Już wolałbym iść do burdelu z za dużą ilością #1 do Cavs, bo tam przynajmniej o PO można próbować walczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...