Skocz do zawartości

Breaking news: 445 teologów z Universitas Villanovensis orzekło, że Marynia nie ma duszy


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

To obcokrajowiec, Nowy Targ chyba ;)

 

A jeżdżenie po rondzie z lewym kierunkowskazem to taki lokalny koloryt, nawet mój ojciec tak robi i nie da sobie wytłumaczyć, że to nic nie daje.

Mnie tak uczyli na kursie prawka.

 

Później jak pierwszy raz pojechałem z ojcem na 'jazdę próbną' po zdaniu egzaminu i włączyłem lewy kierunek podczas wjeżdżania na rondo to było tylko głośne "GDZIE?!". Myślał, że chcę w lewo pojechać :D Od tamtej pory tak nie robię :P

Odnośnik do komentarza

Btw, sports-tracker całkiem spoko, szkoda tylko, że nie pokazuje zmian wysokości i do mapy potrzebny jest internet. Nawet ten program na symbiana co kiedyś podrzucałeś był lepszy, ale tam za to gps słabo działał (albo to wina starego telefonu).

No i nie wiem dlaczego jak się zalogowałem na necie to nie mam tych moich workoutów pokazanych.

No dobra, już mam. :-k

http://i.imgur.com/rqSTScB.png powrót z pracy do domu

http://i.imgur.com/nkw0uor.jpg a tu nałożone na prędkość, zastanawia mnie, że kilka razy na podjazdach niby jechałem szybciej niż na płaskim. :-k

Odnośnik do komentarza

Btw, sports-tracker całkiem spoko, szkoda tylko, że nie pokazuje zmian wysokości i do mapy potrzebny jest internet. Nawet ten program na symbiana co kiedyś podrzucałeś był lepszy, ale tam za to gps słabo działał (albo to wina starego telefonu).

 

Mapy ma chyba z google, więc pewnie jest gdzieś opcja, żeby zacacheować z wifi. Mi pasuje, bo łapie gpsa chyba szybciej niż endomondo, a zależy mi na tym żeby nie stać przy rowerze jak głupi :p

 

 

 

To obcokrajowiec, Nowy Targ chyba ;)

A jeżdżenie po rondzie z lewym kierunkowskazem to taki lokalny koloryt, nawet mój ojciec tak robi i nie da sobie wytłumaczyć, że to nic nie daje.

 

Mnie tak uczyli na kursie prawka.

 

Później jak pierwszy raz pojechałem z ojcem na 'jazdę próbną' po zdaniu egzaminu i włączyłem lewy kierunek podczas wjeżdżania na rondo to było tylko głośne "GDZIE?!". Myślał, że chcę w lewo pojechać :D Od tamtej pory tak nie robię :P

No bo to nielogiczne, a jak juz jesteś na rondzie to i tak nie wiadomo skąd jedziesz i gdzie skręcasz, więc po co ten kierunek?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...