Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

 

Znacie jakiś poradnik taktyczny? Chciałbym w końcu sam ułożyć jakąś taktykę, ale to co mam w głowie kompletnie nie przekłada się na grę moich zawodników. Mam wrażenie, że moje wyobrażania wykluczają się nawzajem.

Dobrze jest ustawić sprzeczne indywidualne i drużynowe polecenia ;) Powaga.

U siebie w taktyce grajkowie mają podawanie Krótkie, a drużynowo Bezpośrednie. I to działa.

 

W jakim sensie działa? Wszystko zależy od tego w jaki sposób chcesz grać - ustawiając drużynie podania bezpośrednie po prostu "wydłużasz" podania (w zależności od stylu gry), dając piłkarzom indywidualnie krótkie podania - skracasz je, ale w stosunku do tych drużynowych. Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale :P

Zauwazylem cos podobnego ale w kontekscie kombinacji taktyki z przygotowaniem przedmeczowym. Jesli nastawienie w taktyce jest np Kontratak albo Defensywa, to warto trening przedmeczowy ustawic na Ofensywe. Analogicznie dla taktyk opartych na kontroli / ofensywie warto sprobowac defensywnego treningu przedmeczowego.

Nie ma to żadnego wpływu. Trening przedmeczowy powoduje jedynie jednorazowy "wyskok" atrybutów odpowiedzialnych za dany reżim treningowy.

Odnośnik do komentarza

Witam mam taki problem ze jak gram w normalnym trybie i zminimalizuje gre toona po jakims czasie poprostu... znika, znika ikona FM w procesach nadal jest aktywny ale nei da sie powrocic do gry. W trybie FMC takie problemy nei wystepuja. Ktos mial moze podobne problemy?

Taa, ktoś tam miał. A Alt+Tab próbowałeś przeskoczyć na FMa :>
Odnośnik do komentarza

Już kiedyś pisałem o tym, ale nie znalazłem odpowiedzi. Drugi raz mam sytuację, że praktycznie najlepszy piłkarz nagle staje się nieuprawniony do gry. Bardzo zdziwiony sprawdzam dlaczego i okazuje się, że jest na np. 4-5 miesięcznym urlopie nagle. Żadnej informacji kiedy, kto dał i dlaczego. Miał ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...