Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę jakieś nowe wyzwanie podjąć, bo Shamrock już łatwizna w lidze. Jedziemy każdego.

 

Dodatek z 3 ligami Irlandii jest dobry.

Tylko nie wiem, który team: albo Athenry FC (tia, Fields of Athenry :p ) - amator, przybliżona wartość coś koło 16 tys. €, pojemność stadionu 300 miejsc, tudzież Bangor Celtic albo St. Patrick`s FC :-k

Trzy (chyba) najbardziej irlandzkie kluby świata :D

Odnośnik do komentarza

Znacie jakiś poradnik taktyczny? Chciałbym w końcu sam ułożyć jakąś taktykę, ale to co mam w głowie kompletnie nie przekłada się na grę moich zawodników. Mam wrażenie, że moje wyobrażania wykluczają się nawzajem.

To tak jakbym siebie słyszał. Mam w głowie, układam, jestem pewny, że musi się udać i co?

W towarzyskich wygrywają, a jak przychodzi liga, to zaczyna się problem...

Odnośnik do komentarza

Znacie jakiś poradnik taktyczny? Chciałbym w końcu sam ułożyć jakąś taktykę, ale to co mam w głowie kompletnie nie przekłada się na grę moich zawodników. Mam wrażenie, że moje wyobrażania wykluczają się nawzajem.

Dobrze jest ustawić sprzeczne indywidualne i drużynowe polecenia ;) Powaga.

U siebie w taktyce grajkowie mają podawanie Krótkie, a drużynowo Bezpośrednie. I to działa.

Odnośnik do komentarza

Zauwazylem cos podobnego ale w kontekscie kombinacji taktyki z przygotowaniem przedmeczowym. Jesli nastawienie w taktyce jest np Kontratak albo Defensywa, to warto trening przedmeczowy ustawic na Ofensywe. Analogicznie dla taktyk opartych na kontroli / ofensywie warto sprobowac defensywnego treningu przedmeczowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...