Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

 

Istnieje jakiś sposób żeby zmusić/zasugerować zawodnikowi podpisanie kontraktu półzawodowego, a nie tymczasowego w niższych ligach? Na półzawodowym zawsze są to 1-2 treningi więcej w tygodniu.
Kilku utalentowanych (jak na tę klasę rozgrywkową – III liga polska) osłów uparło się i nie chcą rozmawiać o przejściu na „poziom wyżej” i tak zastanawiam się jak ich do tego zmusić…

 

Mi się w końcu udało w Lurgan. Wygrałem majstra, dostałem się do grupowej LE. Teraz już chcą podpisywać półzawodowe kontrakty, ale za odpowiednią kasę. Za powiedzmy 160 € nie chcą, ale już za 325 € miesięcznie tak.

Odnośnik do komentarza

Smutek i nostalgia, odpadliśmy z Pucharu Polski - Legia dwukrotnie wygrała z nami w ćwierćfinale.

Przygotowania do rundy wiosennej przebiegły tak sobie. Odpadło mi dwóch głównych środkowych pomocników, Ujek i Roger. Już wcześniej ciężko nam się grało, ale teraz może być tragicznie. Chyba, że młodzi się ogarną.

Do II ligi awansujemy, ale żeby w niej poszaleć będą potrzebne solidne wzmocnienia.

http://i.imgur.com/VC2BOlX.jpg

Odnośnik do komentarza

Konsorcjum, na czele którego stoi znany finansista Bryan Hughes, z powodzeniem zakończyło proces przejmowania władzy w klubie Lurgan Celtic, obsadzając stanowisko, które do tej pory piastował Ojciec Maurice McEvoy.

To nie koniec zmian na stadionie Knockramer Park, gdyż menedżer Maciej Makkow nie należy ponoć do grona osób, których nowy Prezes darzy zaufaniem.

Jak sugeruje Północnoirlandzki Goniec Piłkarski, krajem, w którym Hughes prowadzi gros swoich interesów, jest Irlandia, więc nowym menedżerem zespołu ma zostać John Connolly.

 

Wywalą mnie czy nie wywalą :-k

Mam nadzieję, że nie. Idzie mi naprawdę fajnie.

Odnośnik do komentarza

A jest w ogóle jakiś inny tekst jak się zmienia prezes? Kojarze z różnych karier tylko takie, ze wzmianką właśnie o tym nie-byciu faworytem nowego prezesa, i podziękowaniu za cierpliwość w tym trudnym okresie :) No i właśnie nigdy dla zabawy nie zmieniają menago, chyba że zespół spisuje się poniżej oczekiwań, i ktokolwiek by nie rządził, i tak by go wywalił.

Odnośnik do komentarza

Miałem tak kilka razy, tyle że jak już gledze w kółko, to inne gry były :) ale tekst właśnie też był ten sam, obojętnie czy konsorcjum, czy inne cuda :) raz w Segunda Division, w Pontevedra CF przyszedł Argentyński milioner, i rzucał kasą jak opętany, aż grać się nie chciało :) Raz w Worcester City, miałem koło miliona euro długów, co na niskim poziomie rozgrywek jest astronomiczną sumą, i kupiło nas jakieś konsorcjum właśnie, od czasu do czasu dając nieco grosza, i raz Bogusław Cupiał sprzedał Wisłę, za każdym razem były te komunikaty (o ile dobrze pamiętam), i zawsze zostawałem na stołku. Podobno właśnie konsorcjum oczekuje jakich takich zysków, a miliarder chce się bawić, i szasta kasą, jeszcze może być chyba stowarzyszenie kibiców (ponoć mało kasy dają), i jeszcze coś tam, ale nie pamiętam już :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...