Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

mam do Was pytanie. Jestem całkiem zielony w kwestiach informatycznych, a chciałbym sobie pograć w jakiegoś jak najnowszego FM-a. Moglibyście mi powiedzieć, który będzie mi chodził bez zarzutów z więcej niż 1 ligą? :] Sprzęt niestety do najnowszych się nie zalicza i to jest eufemizm. Z tego co pamiętam FM2012 chodził mi dobrze.

 

AMD Athlon 64 processor

3200+

2,01 GHZ, 1 GB RAM

NVIDIA GeForce 7300GT

Odnośnik do komentarza

RAMu najbardziej mało, sam system operacyjny zużyje z połowę, chociażby drugie tyle dołożyć, i by to zrobić mogło sporą różnicę. Możesz dać dużą bazę, sporo lig na podgląd, i jedną grywalną, i przełączać, gdy będziesz chciał pograć w innym kraju, od FM2012 podobno ta opcja działa bez wpadek :) bo pójść to pójdą wszystkie odsłony :)

Odnośnik do komentarza

RAMu najbardziej mało, sam system operacyjny zużyje z połowę, chociażby drugie tyle dołożyć, i by to zrobić mogło sporą różnicę. Możesz dać dużą bazę, sporo lig na podgląd, i jedną grywalną, i przełączać, gdy będziesz chciał pograć w innym kraju, od FM2012 podobno ta opcja działa bez wpadek :) bo pójść to pójdą wszystkie odsłony :)

 

Ok, dzięki spróbuję.

 

A jak przedstawia się różnica w wymaganiach właśnie między FM12 a 14?

Odnośnik do komentarza

Mam problem ze skautami. Gdyby wysyłam ich gdzieś w Świat (Afryka, Ameryka itd.) nie potrafią znaleźć żadnego zawodnika, a z większości państw Europy tak. W czym tkwi problem ?

Jeśli ligi, w których szukasz nie są ustawione jako grywalne, to skauci nie mają możliwości wyszukania dużej ilości zawodników. Jeśli nie znajdują nic, jest to najprawdopodobniej wina słabej determinacji, lub podeszłego wieku (nie wiem, czy to reguła, ale w moich karierach skauci w wieku 65 i więcej mimo świetnych statystyk nie sprawdzają się w wyszukiwaniu graczy). Może to być jeszcze wina tego, że grasz kimś słabym i w np. Brazylii nie ma gracza, któryby do ciebie przyszedł, choć jest to mało prawdopodobne, przy dużym zasięgu scoutingu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...