Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś skuteczne metody na zwalczenie kryzysu? Kończę właśnie 1 sezon w Leeds United, przez cały sezon grałem fajnie i byłem na 1/2 miejscu, niestety w ostatnich tygodniach zespół strasznie spuścił z tonu i przegrywam mecz ze meczem ;/ próbowałem zmianę taktyki ale pomogło na jakieś 2/3 mecz, potem znowu było bardzo źle ;/ Efekt jest taki, że na koniec zająłem 4 miejsce i teraz czekają mnie baraże. Boje się, że przy takiej formie piłkarzy polegnę w nich z kretesem, a szkoda byłoby zmarnować tak dobry sezon.

 

Jakieś rady? Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Tylko rządy Prawa i Sprawiedliwości mogą Ci pomóc.

 

A na poważnie - potrzebujesz w pierwszym zespole zawodników z (1) wysoką determinacją i (2) wysokim morale. Machnij ręką na umiejętności, gwiazdeczki-cipeczki Cię nie uratują. Postaw na twardzieli, którzy wierzą w siebie i w Ciebie. A jeśli do tego są mocni fizycznie, masz duże szanse na uratowanie sezonu.

Odnośnik do komentarza

Tylko rządy Prawa i Sprawiedliwości mogą Ci pomóc.

 

A na poważnie - potrzebujesz w pierwszym zespole zawodników z (1) wysoką determinacją i (2) wysokim morale. Machnij ręką na umiejętności, gwiazdeczki-cipeczki Cię nie uratują. Postaw na twardzieli, którzy wierzą w siebie i w Ciebie. A jeśli do tego są mocni fizycznie, masz duże szanse na uratowanie sezonu.

Dobry pomysł. Szkoda, że wcześniej tu nie napisałem może uratowałbym 2 miejsce i awansowałbym bezpośrednio. Jak wrócę do domu odpalę FM'a i zrobię tak jak piszesz. Może się uda, chociaż rywala mam trudnego - Leicester City. A w ewentualnym finale czeka Blackburn/Nottingham Forest, więc jeszcze gorzej. Chciałbym awansować bo w przyszłym sezonie wcale łatwiej może nie być, a kasy na transfery pewnie nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...