Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Tjaaa, będzie nowy silnik i atrakcje ;).

Jak dla mnie to ciekawa strategia marketingowa. Jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę. Teraz każdy fan FM-a będzie się zastanawiał dlaczego przesuwają premierę, dlaczego nie ma żadnych informacji, na pewno przygotowują coś specjalnego :D.

Pojawią się WAG`s :keke:

Odnośnik do komentarza

Tjaaa, będzie nowy silnik i atrakcje ;).

Jak dla mnie to ciekawa strategia marketingowa. Jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę. Teraz każdy fan FM-a będzie się zastanawiał dlaczego przesuwają premierę, dlaczego nie ma żadnych informacji, na pewno przygotowują coś specjalnego :D.

 

 

W CM 4 też był nowy silnik i różne atrakcje i każdy wie jak to się skończyło :D

 

Odnośnik do komentarza

Mnie tam tylko ciekawi tok rozumowania, który od tweeta Milesa doprowadził Was do wniosku, że premiera będzie przesunięta.

Sam pisał, że premiera będzie później. Ma być przed świętami. W sumie przed świętami to może być nawet i jutro, ale ja bym stawiał na koniec listopada.

Odnośnik do komentarza

Może tam, gdzie masz folder "training" masz/ lub powinieneś stworzyć folder shortlists, w moich dokumentach/fm14 popatrz, albo w steamie - kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę Steam na pulpicie, potem na Właściwości - znajdź element docelowy, idź tam, Otwórz folder SteamApps czy jakoś tak, i tam poszukaj.

A, masz już :)

W grze włączyć - nie pamiętam dokładnie, wejdz na swoją listę życzeń zawodników, i pokombinuj z importowaniem shortlist.

Ps - w sumie to na pulpit mogłeś ją nawet wywalić, i później znaleźć za pomocą "importowania shortlist" czy jak to się tam nazywa :)

Odnośnik do komentarza

 

Mnie tam tylko ciekawi tok rozumowania, który od tweeta Milesa doprowadził Was do wniosku, że premiera będzie przesunięta.

Sam pisał, że premiera będzie później. Ma być przed świętami. W sumie przed świętami to może być nawet i jutro, ale ja bym stawiał na koniec listopada.

 

Dodam tylko, że co roku, póki nie ma dokładnej daty premiery, Miles informuje, że gra ukaże się przed świętami. Na tej podstawie wyciągać żadnych wniosków nie można.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...