Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

3. liga. Piąta kolejka.

Polonia (4.) - Orlęta Radzyń Podlaski (1.) 3:0 (3:0)

Efir 26, 37, 45+2

Czerwona kartka: Ujek (Polonia) 80 min.

Asysty: Dirceu, Marković, Ujek

MoM: Efir

Oceny: http://i.imgur.com/PIzpj1q.jpg

 

Nie mogę strzelić więcej niż trzy bramki w meczu ligowym. FM znowu kombinuje.

W tabeli prowadzi Start Otwock, drugi jest ŁKS, trzecie są Orlęta. Rozegraliśmy jednak dwa mecze mniej od tych drużyn.

Start strzelił w 7 meczach 20 bramek, ŁKS i Orlęta 19. My po pięciu kolejkach na koncie mamy 14 bramek. Szału nie ma.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś logopack do IV Ligi Polskiej?

 

 

Ściągnąłem ten logopack problem polega na tym, że jak wrzucę go do folderu graphics to wyświetlają mi się loga klubów IV ligi ale innych lig już nie. Problem tkwi w pliku config.xml bo logopack IV ligi ma inny config niż mój stary logopack. Powiedzcie jak to zrobić by wyświetlało mi wszystkie loga. Tamten stary logopack jest z sortitoutsi (Metallic Logos Megapack)

Odnośnik do komentarza

 

Ma ktoś logopack do IV Ligi Polskiej?

 

 

Ściągnąłem ten logopack problem polega na tym, że jak wrzucę go do folderu graphics to wyświetlają mi się loga klubów IV ligi ale innych lig już nie. Problem tkwi w pliku config.xml bo logopack IV ligi ma inny config niż mój stary logopack. Powiedzcie jak to zrobić by wyświetlało mi wszystkie loga. Tamten stary logopack jest z sortitoutsi (Metallic Logos Megapack)

 

 

Nie bardzo rozumiem. Configi powinny być inne. Które herby Ci się nie wyświetlają. Innych lig polskich czy klubów zagranicznych też? Masz ściągnięty i załadowany dodatek z CMRev?

Odnośnik do komentarza

Tak configi są inne, ale przecież nie można mieć kilku plików config.xml w graphics/pictures/logos/clubs/normal. Tu chyba należałoby jakoś połączyć te pliki config.xml. Nie wyświetlają mi się herby klubów polskich (ligi I-III) i zagranicznych a wyświetlają się herby klubów z IV Ligi Polskiej. Tak dodatek umożliwiający grę w IV Lidze Polskiej ściągnąłem z CMrev.

Odnośnik do komentarza

Tak configi są inne, ale przecież nie można mieć kilku plików config.xml w graphics/pictures/logos/clubs/normal. Tu chyba należałoby jakoś połączyć te pliki config.xml. Nie wyświetlają mi się herby klubów polskich (ligi I-III) i zagranicznych a wyświetlają się herby klubów z IV Ligi Polskiej. Tak dodatek umożliwiający grę w IV Lidze Polskiej ściągnąłem z CMrev.

 

Mam kilkadziesiąt różnych configów :). Gryzą się jedynie wtedy, gdy są takie same :). Nic nie musi być łączone w jeden config.

Spróbuj przeładować skórkę i odznaczyć buforowanie. U mnie wszystkie herby dzialają bez zarzutu.

Jeżeli to nie pomoże sprawdź czy config z tej mojej paczki nie jest taki sam jak configi z innych dodatków, które masz.

Odnośnik do komentarza

Nie do końca rozumiem, ale może mu po prostu zmieniło nazwę configu, na np. Config1, albo całkiem podmieniło na nowy, gdy wkleił nowe dodatki w taki sposób, że dwa pliki config znalazły się w tym samym miejscu. Jeżeli tak, to stwórz nowy folder w "graphics", i tam wrzuć logopack z polskiej IV Ligi.

Odnośnik do komentarza

Nie do końca rozumiem, ale może mu po prostu zmieniło nazwę configu, na np. Config1, albo całkiem podmieniło na nowy, gdy wkleił nowe dodatki w taki sposób, że dwa pliki config znalazły się w tym samym miejscu. Jeżeli tak, to stwórz nowy folder w "graphics", i tam wrzuć logopack z polskiej IV Ligi.

 

Masz rację, chłopak mógł mieć wszystko w jednym folderze i faktycznie jeden config mógł w takiej sytuacji zastąpić drugi.

Trzeba tworzyć odzielne foldery dla każdego zestawu herbów.

Odnośnik do komentarza

 

Nie do końca rozumiem, ale może mu po prostu zmieniło nazwę configu, na np. Config1, albo całkiem podmieniło na nowy, gdy wkleił nowe dodatki w taki sposób, że dwa pliki config znalazły się w tym samym miejscu. Jeżeli tak, to stwórz nowy folder w "graphics", i tam wrzuć logopack z polskiej IV Ligi.

 

Masz rację, chłopak mógł mieć wszystko w jednym folderze i faktycznie jeden config mógł w takiej sytuacji zastąpić drugi.

Trzeba tworzyć odzielne foldery dla każdego zestawu herbów.

 

Tak dokłądnie tak było jeden config zastąpił drugi. Już utworzyłem oddzielny folder dla IV Ligi Polskiej i wszystko śmiga dzięki panowie za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś problemy z płynnością animacji w menu i podczas rozgrywki? Prędkość przewijania do przodu jest w porządku, mecze też ładnie działają, tylko te cholerne animacje, jak np. rozwijanie kalendarza wyglądają jak pokaz slajdów. Wie ktoś dlaczego tak?

Naprawiło się samo.

Odnośnik do komentarza

3. liga. Szósta kolejka.

Stal Kraśnik (5.) - Polonia (4.) 0:1 (0:0)

Strzałkowski 68

Asysty: Wołoch

MoM: Kehi

Oceny: http://i.imgur.com/9WaNVZ4.jpg

 

Dno. Pierwsza połowa zagrana z kontrataku i to chyba był błąd. Do tego przeciwnicy mogli strzelić bramkę z rzutu karnego. Dupę uratował nam Kehi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...