Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaczełęm 3 kariery naraz, Tottenhamem, BvB i właśnie Lechem, w sparingach Lech grał ciekawą i fajną piłkę, zaczeły się el.LE i liga katastrofa !!!! przez 60% gry mam piłkę lecz tracę strasznie dużo bramek przez co przegrywam pomoże ktoś wyjść z tego? popołudniu wyśle screeny jak wrócę do domu

Odnośnik do komentarza

Puchar Polski, 1/8 finału.

Korona Kielce (Eks) - Polonia (III liga) 1:2 (0:1)

Korzym 49 - Efir 36, 78

Asysty: Lemanek, Osadchyi

MoM: Efir

Oceny: http://i.imgur.com/IU0YkzN.jpg

 

Musiałem się pochwalić, musiałem :D. Wygraliśmy z zespołem, który zajmuje trzecie miejsce w ekstraklasie :D.

Ustawienie 4-4-2 plus gra z kontry :).

Odnośnik do komentarza

Puchar Polski, 1/8 finału.

Korona Kielce (Eks) - Polonia (III liga) 1:2 (0:1)

Korzym 49 - Efir 36, 78

Asysty: Lemanek, Osadchyi

MoM: Efir

Oceny: http://i.imgur.com/IU0YkzN.jpg

 

Musiałem się pochwalić, musiałem :D. Wygraliśmy z zespołem, który zajmuje trzecie miejsce w ekstraklasie :D.

Ustawienie 4-4-2 plus gra z kontry :).

Gratulacje

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę to płace mu tygodniówke. Tylko jeszcze jeden problem jest taki, że on ma klauzule dzięki której mogę go wykupić za 7mln, a jeśli go odeśle to prawdopodobnie ta klauzula nie będzie już ważna

więc go kup za te siedem milionów, zaraz po zakończeniu zimowego okienka transferowego, i odeślij :) przyjdzie od następnego sezonu, i wtedy nie powinno być problemu z "testami medycznymi" jak w przypadku gdy kupujemy kontuzjowanego gracza (chyba) :) Ps - albo po prostu kup go za te siedem baniek z klauzulą od następnego sezonu, i odeślij.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...