Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

nikt inny w sieci lokalnej nie korzysta z jakiegoś programu P2P ?

u mnie nie ma takiej opcji, lecz u niego do końca nie jestem pewien ale chyba też nie, choć spytam go jeszcze jak będzie dostępny

 

 

Plomien,a może wasze bazy danych nie są kompatybilne. Ty masz coś wgrane czego on nie ma i to powoduje problem?

to raczej odpada bo właśnie drugi znajomy miał kiedyś czysto dopiero co zainstalowany fm, a teraz ma od groma tych obrazków (face,kit,logo-packów) dodanych i do tej pory z nim nie mam żadnego problemu. a drugi ma dopiero co pobrał ze steama i ma problemy właśnie, wczoraj z rana jak graliśmy elegancko chodziło potem przerwę zrobiliśmy i wieczorem znów zagraliśmy to co 2-3 min go wyrzucało ;/

Odnośnik do komentarza

FM oszukuje...

 

tabela: http://i.imgur.com/fgj0lBq.jpg

 

Z wikipedii:

 

After 33 matches, the league splits into two sections of six teams each, with teams playing every other team in their section once (either at home or away). The exact matches are determined upon the league table at the time of the split.

 

 

tymczasem u mnie po 33 meczach mam Celtic, Aberdeen i Inverness na wyjezdzie a w domu tylko Ross County i Hibernian! z Celtikiem juz 3. raz zagram w lidze na Celtic Park! :x

Odnośnik do komentarza

@Prof, pojęcia nie mam...Ale chętnie się też dowiem.

 

Kolejny sezon gry Arkonią(mistrzostwo..) i kolejne zdziwienie, rynek transferowy naprawdę uległ wielu poprawom od poprzednich wersji. W końcu po zdobyciu tytułu mistrzowskiego moja reputacja wzrosła na tyle że jestem w stanie kupować zawodników, nawet z tak renomowanych klubów jak Real, Barcelona...Czy właśnie jak mój pierwszy zakup za gotówkę http://oi58.tinypic.com/2nqa0x4.jpg kupiony za 2.2 mln zł z Atletico Madryt. Nie był to oczywiście zawodnik pierwszego składu, raczej młodzian po długiej kontuzji ale cieszy fakt że w ogóle miałem możliwość sprowadzenia go do Szczecina, kiedyś byłoby to nie możliwe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...