Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko trzy dni temu jeszcze nie było tego przepisu, grałem normalnie kolejny mecz, a teraz podczas wyboru składu muszę decydować kogo odstrzelić z tej piątki, bo mogę mieć tylko dwóch. Naprawdę uważasz, że to jest okej? Nie byłoby problemu gdyby przepis ten obowiązywał tylko w nowych karierach.

Mam bardzo podobną sytuację, 4/5 grajków spoza UE stanowi o sile mojego zespołu. Żeby było śmieszniej przed sezonem zakupiłem grajka z Ameryki Płd za rekordową sumę i właściwie teraz jestem zmuszony rotować składem żeby żaden z nich nie marudził, że za mało gra. Zgadzam się z tym, że skoro są takie przepisy to powinny one obowiązywać ale tylko w przypadku nowej rozgrywki. Po zamknięciu okna transferowego bardzo ciężko złożyć mi optymalną pierwszą '11'. Właściwie z dnia na dzień muszę rezygnować z połowy moich najlepszych zawodników. Wg mnie jest to nie jest fair...

Odnośnik do komentarza

Jak na razie, to zauważyłem tylko jedną zmianę na plus - zawodnicy o wiele lepiej wychodzą na pozycję, jest więcej koronkowych akcji, zagrań piętką itp. Szkoda tylko, że moi gracze nie są w stanie ich wykańczać.

 

Czy tylko moim zdaniem strzelanie bramek jest teraz o wiele trudniejsze? W sensie, że zawodnicy psują najłatwiejsze sytuacje?

 

 

Za wcześnie napisałem, po rozegraniu kilku meczów o punkty wszystko wróciło do normy ;)

Odnośnik do komentarza

To jest normalne, że każdy zawodnik, z którym chcę podpisać nowy kontrakt żąda DWA razy więcej niż zarabiał dotychczas? Jestem beniaminkiem Ligue 2, większość kontraktów, które chcę przedłużyć podpisywałem przed tym sezonem i nagle z 1 000-1 500 chcą zarabiać po 2 000-2500... To jest według mnie nienormalne.

Odnośnik do komentarza

Z tymi transferami i cenami to jest niestety skopane. Ja np chce zatrudnić kogoś z wolnego transferu np z serbii czy bułgari i w profilach gracze maja ze zarabiali np 1500 euro a zadaja ode mnie 22000 euro. Czasami zadaja 10 - 20 razy wiecej niz zarabiali wczesniej. Uwazam ze jest to chore bo pozostaja przeciez bezrobotni i nie sa jakimis tuzami. Z przedłuzaniem kontraktów zazwyczaj tak jest ze tez zadaja znacznie wyzej niz powinni. Mozesz poprosic ich o rozstanie z agentem, ktorzy znacznie potrafia podbic ceny.

Odnośnik do komentarza

A jeśli chodzi o dyrektora sportowego to od jakich atrybutów jest zależna jego efektywność? Miałem w Leeds United typa, który ściągał fajnych piłkarzy, a teraz w moim Orleans mam takiego, którego wybierałem po mentalności, ocenie pot. i um. i ściąga mi szrot, dlatego nie jestem pewny patrzę na właściwe atrybuty.

Odnośnik do komentarza

Z tymi transferami i cenami to jest niestety skopane. Ja np chce zatrudnić kogoś z wolnego transferu np z serbii czy bułgari i w profilach gracze maja ze zarabiali np 1500 euro a zadaja ode mnie 22000 euro. Czasami zadaja 10 - 20 razy wiecej niz zarabiali wczesniej. Uwazam ze jest to chore bo pozostaja przeciez bezrobotni i nie sa jakimis tuzami. Z przedłuzaniem kontraktów zazwyczaj tak jest ze tez zadaja znacznie wyzej niz powinni. Mozesz poprosic ich o rozstanie z agentem, ktorzy znacznie potrafia podbic ceny.

 

W takich wypadkach pomaga wziąć takiego piłkarza na testy. W trakcie testów często się zdarza, że obniża swoje płacowe wymagania, albo też zarząd daje więcej na niego.

Odnośnik do komentarza

To jest normalne, że każdy zawodnik, z którym chcę podpisać nowy kontrakt żąda DWA razy więcej niż zarabiał dotychczas? Jestem beniaminkiem Ligue 2, większość kontraktów, które chcę przedłużyć podpisywałem przed tym sezonem i nagle z 1 000-1 500 chcą zarabiać po 2 000-2500... To jest według mnie nienormalne.

 

Po awansie to standard.

Odnośnik do komentarza

 

To jest normalne, że każdy zawodnik, z którym chcę podpisać nowy kontrakt żąda DWA razy więcej niż zarabiał dotychczas? Jestem beniaminkiem Ligue 2, większość kontraktów, które chcę przedłużyć podpisywałem przed tym sezonem i nagle z 1 000-1 500 chcą zarabiać po 2 000-2500... To jest według mnie nienormalne.

 

Po awansie to standard.

 

Tylko, że z tymi zawodnikami podpisywałem kontrakty na rok już w nowym sezonie po awansie i chciałem je przedłużyć o kolejny rok, dwa, a nie z tymi z którymi ten awans wywalczyłem w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...