Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Czy wy też macie takie sytuacje.. Już mnie to tak denerwuje, tyle meczy i wyniki 2:6 , 0:8 , 1:5 , 2:5. Rozumiem jakby to kilka razy się stało ale to jest co kolejkę..

Patch mój 13.1.3.

Nie ja mam 2:0 i robi sie 2:2 przez minutę i to w trzech meczach pod rząd. Ta gra to badziew Pierwszy i ostatni raz toto kupiłem. Grecja mistrzem świata 2014 po finale z Meksykiem.O trzecie miejsce gra RPA z Kamerunem. nie kupujcie tej loteryjki z milionem nikomu do niczego nie potrzebnych"cyferek"

 

Pewnie tak.. W minutę na pewno straciłeś 2 bramki i jeszcze 3 mecze pod rząd. Pokaż screeny tych twoich wyczynów :)

Odnośnik do komentarza

Nie ja mam 2:0 i robi sie 2:2 przez minutę i to w trzech meczach pod rząd. Ta gra to badziew Pierwszy i ostatni raz toto kupiłem. Grecja mistrzem świata 2014 po finale z Meksykiem.O trzecie miejsce gra RPA z Kamerunem. nie kupujcie tej loteryjki z milionem nikomu do niczego nie potrzebnych"cyferek"

 

 

Jak na badziew, to zadziwiająco długo w to już grasz.

Odnośnik do komentarza

Na szybko chyba nie da się tego poprawić, patrzyłem w edytorze i SI coś pokiełbasiło w tym roku i dało mniej możliwości edycji. Trzeba by zapewne od nowa stworzyć rozgrywki, bo na domyślnych nie da się włączyć zaawansowanych reguł. Niestety od kilku edycji naszą rodzimą ligę ciągle coś trapi, przez co chęci do grania w PL jakby mniej.

Odnośnik do komentarza

Czekam na potwierdzenie w praktyce.

 

@ Smętek, jak masz coś do mnie to napisz na PW, albo się raz na zawsze odstosunkuj.

 

piękny ból dupy

 

nie wiem dlaczego macie taki problem z tymi non-UE, jakoś jeszcze w 2k14 nie spotkałem się z masowym ściaganiem afrykańczyków... zresztą generowani są przyzwoici newgeni w niższych ligach, których można tanio kupić i po 3 sezonach wrzucić do pierwszego zespołu lub wypchnąć do francji za niezły hajsik

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się co do nowych newgenów. I wogóle w klubowej szkółce mam więcej talentów którzy moga się rozwinąć. W poprzednich fm jak sie trafili 1-2 przyzwoitych to był sukces, a teraz mam co najmniej kilku, których za sezon lub dwa mogę ogrywać w pierwszym zespole. Mam mało kasy, niektórzy żądają sporych sum za przedłuzenie kontraktów. Trzeba stawiać na swoich.

Odnośnik do komentarza

 

Dzięki za odpowiedź, dobrze to słyszeć :) A jak z wymaganiami, dużo większe niż w FM 12? Mam 2 GB RAM, procek Athlon X2 2x2,6 Ghz, GeForce 8600GT, na Win XP więc minimalne spełniam, ale wolę się upewnić.

Jak nie załadujesz wszystkich lig na raz to będzie dobrze ;) te 2 gb ramu możne by dołożyć ;)

Ja tam zawsze ładuje małą ilość lig.

 

W FM 12 ładuje zawsze 5 lig na dużej bazie i śmiga elegancko, mam nadzieję że w 14 będzie podobnie;) Zakupiłem, do wtorku kurier powinien przywieźć grę:)

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę mi nie przeszkadza, ale dziwne, że ten przepis wtrynia się także w aktualnie rozgrywane kariery, a nie tylko w nowe. Mam taką jedną, którą pykam od początku, akurat w naszej lidze, mam już sezon 2019/2020 i tylko pięciu obcokrajowców w całym zespole. Tak się złożyło, że cała piątka jest spoza UE, każdy z nich to zawodnik podstawowej jedenastki. Teraz jeśli będę chciał dalej ciągnąć tę rozgrywkę, to muszę na dobrą sprawę pozbyć się trzech kluczowych zawodników. Mało to fajne, tym bardziej, że w grze mam początek października. Wielki dzięki dla Gietza, za imo mało przemyślany ruch.

Odnośnik do komentarza

Tylko trzy dni temu jeszcze nie było tego przepisu, grałem normalnie kolejny mecz, a teraz podczas wyboru składu muszę decydować kogo odstrzelić z tej piątki, bo mogę mieć tylko dwóch. Naprawdę uważasz, że to jest okej? Nie byłoby problemu gdyby przepis ten obowiązywał tylko w nowych karierach.

Odnośnik do komentarza

 

Raczej nie, ale poprawili ustawianie sie zawodników w defensywie, ustawianie bramkarza - Juz rzadko zachowuje sie jak parodysta. Chyba pada wiecej bramek po stałych fragmentach.

 

Myślałem,że więcej już nie może...

 

no niestety, pada ich mnóstwo przynajmniej tak mam w ostatnich meczach, strasznie mnie to irytuje, chyba trzeba bedzie pogrzebac i na nowo ustawić defensywne rzuty wolne i rożne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...