Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)

 

takie pytanko - jak jest z tym FMem 2014? od dawna zabieram się za kupno i chyba wreszcie to zrobię, niemniej jednak najpierw chciałbym zapytać Was czy w ogóle warto:) Cały czas pykam w FM 12 no i trochę mi się już znudził, 13 i 14 nie widziałem na oczy, ale chciałbym w końcu spróbować zagrać w tą najnowszą wersję. Dziś chyba wyszła najnowsza łatka, mam rację?:) Jak wygląda gra na tej poprzedniej? Czy poza błędami w polskiej lidze, o których tu piszecie, wszystko jest ok?:)

 

Będę wdzięczny za wszelkie komenty;) pozdro

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź, dobrze to słyszeć:) A jak z wymaganiami, dużo większe niż w FM 12? Mam 2 GB RAM, procek Athlon X2 2x2,6 Ghz, GeForce 8600GT, na Win XP więc minimalne spełniam, ale wolę się upewnić.

Jak nie załadujesz wszystkich lig na raz to będzie dobrze ;) te 2 gb ramu możne by dołożyć ;)

Ja tam zawsze ładuje małą ilość lig.

Odnośnik do komentarza

Chłopacy, mam taki problem, że aktualizacja mi się nie pobiera, nawet nie zaczęła pobierać, więc co mam zrobić żeby ją pobrać? W grze sprawdzałem cz można sprawdzić ostatnią aktualizację czy cos w tym stylu, ale nie znalazłem, na steamie też nie.
Okej nie ma problemu, coś ponaciskałem i wyskoczyło mi, że wymaga aktualizacji.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czy wy też macie takie sytuacje.. Już mnie to tak denerwuje, tyle meczy i wyniki 2:6 , 0:8 , 1:5 , 2:5. Rozumiem jakby to kilka razy się stało ale to jest co kolejkę..

Patch mój 13.1.3.

Nie ja mam 2:0 i robi sie 2:2 przez minutę i to w trzech meczach pod rząd. Ta gra to badziew Pierwszy i ostatni raz toto kupiłem. Grecja mistrzem świata 2014 po finale z Meksykiem.O trzecie miejsce gra RPA z Kamerunem. nie kupujcie tej loteryjki z milionem nikomu do niczego nie potrzebnych"cyferek"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...