Skocz do zawartości

GTA V - wrażenia z gry, porady,


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko. Mam misję z łodzią podwodną. Michael musi przejść całe szkolenie z pilotażu, żeby wziąć w niej udział?

Dobra, już wiem, że nie trzeba.

 

Albo jestem nieczuły albo jestem dzieckiem gier komputerowych. Słynna scena z torturami nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Chwilami była wręcz dowcipna. Jej dodanie to bardzo dobry pomysł.

Późniejszy wywód Trevora na temat tortur mnie rozwalił :lol:.

 

A tutaj mały robaczek, Michael Kubkoręki -> http://i.imgur.com/HIlIHgv.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj doszedłem do pierwszej misji z samolotem. Cholernie trudne to dziadostwo do opanowania. Chyba przy dziesiątym podejściu udało mi się wylądować (oczywiście obok pasa i zaczepiając skrzydłem o drzewo).

A ja mam wrażenie, że samolotami wreszcie jest przyjemne :). W poprzednich częściach strasznie mnie irytowało. Teraz jest bardzo fajnie :).

Helikopterek jest trudniejszy do opanowania, ale też jest ok :).

 

@ Olfeusz, mnie ta scena sprawiła nawet trochę przyjemności ;).

Odnośnik do komentarza

Panowie jakieś pomysły jak Trevorem

ukraść helikopter z bazy wojskowej? Zabijam dwóch strażników w stróżówce i mam 4 gwiazdki pościgu...

 

 

Ja to zrobiłem na wariata, wjechałem samochodem, prosto pod helikopter, wsiadłem i na pełnej kurwie ucieczka śmigłowcem z bazy (goni Cię inny helikopter ale jak zaraz po starcie zaczniesz spierdalać w kierunku miasta od razu znikniesz mu z radarów zanim on ruszy). Inną opcją która przyszła mi na myśl byłoby po wjechaniu samochodem na aferę rozwalić ten helikopter wrogi, ale może braknąć czasu bo nakurwiają ostro (ale jak się przebijesz przez pierwsze blokady w bazie przy samym śmigłowcu do którego dążysz już jest niewielu wojskowych, dopiero jadą w Twoim kierunku więc jest chwila czasu). Obszedłem jak coś całą tą bazę wojskową na pieszo i w płocie dziur nie ma :P

 

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam czy jakąś misję pominąłem, ale dopiero po chwili się zorientowałem, że mówicie o innym wariancie. Pilotaż moim zdaniem jest świetny, najlepszy w serii. Bardzo przyjemna sprawa. Ogólnie samolot jest łatwiejszy w opanowaniu aniżeli śmigłowiec, ale kiedy już damy sobie radę z tym drugim to kapitalnie można się bawić łącznie z wylądowaniem na jadącym pociągu, chociaż to tak do końca mi się nie udało.

Odnośnik do komentarza

Wypróbowaliście wszystkie rozrywki poboczne, macie swoją ulubioną? Do tej pory byłem w klubie ze striptizem (Franklin zdoobył w ten sposób "dziewczynę), zagrałem jednego gema w tenisa i byłem w wesołym miasteczku. Ciągle mi nie po drodze na pole golfowe, ale wkrótce sprawdzę.

 

Świetne jest przełączanie się między bohaterami, nigdy nie wiadomo gdzie zastaniemy naszego podopiecznego; a to Trevor leży pijany pod śmietnikiem, a to Michael opieprza strażnika miejskiego, a to Franklin w trakcie jakieś rozróby na dzielni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...