Skocz do zawartości

GTA V - wrażenia z gry, porady,


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Tio, grałem w tenisa, byłem w klubie, byłem w wesołym miasteczku, brałem też udział w wyścigach samochodwych i polowaniach. Nie grałem jeszcze w rzutki i nie wziąłem udziału w triathlonie :D.

Bardzo podobają mi się misje z angielskimi dziadkami :D.

 

Mam pytanie: co oznaczają cyferki przy bohaterach w menu ich wyboru?

Odnośnik do komentarza

Mauro mi mówił, że też ma z nią problem. Nie wiem, ja spokojnie ją przeszedłem. Może mam naturę narkomana ;).

 

Taka mała ciekawostka :) -> http://i.imgur.com/XFnYLRn.jpg

 

Ech, pokończyłem wątki z paparazzim i dziadkami. Wątek z tym pierwszym kończy się naprawdę ciekawie :D.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Próbujecie manipulować giełdą poza fabułą? Tzn kupujecie np aukcje Taco i wysadzacie jakieś ciężarówki konkurencji? Na necie są jakieś opisy z listą konkurencyjnych (rywalizujących ze sobą) firm ale ni wuja nie mogę obczaić tych ciężarówek...gdzie?skąd?jak?

Odnośnik do komentarza

Próbujecie manipulować giełdą poza fabułą? Tzn kupujecie np aukcje Taco i wysadzacie jakieś ciężarówki konkurencji? Na necie są jakieś opisy z listą konkurencyjnych (rywalizujących ze sobą) firm ale ni wuja nie mogę obczaić tych ciężarówek...gdzie?skąd?jak?

Jak to nie możesz obczaić tych ciężarówek? Kręcą się po mieście :).

jakby ktoś grał po sieci, to założyłem ekipę CMF

 

http://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/forumcm

Założyłeś grupę i co? Wysłałem zgłoszenie i nawet nie raczyłeś go potwierdzić :P.

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnosnie misji dla Lestera:

 

Chodzi mi o te w ktorej trzeba zabic tego bylego mafioso - zeby tego dokonac mam wejsc na dach jakiejs jebitnej budowli. Problem jest taki ze albo zabija mnie ochrona, albo ubijaja mnie z helikoptera w polowie drogi na jakiejs potwornej platformie :D Jak zyc?

 

Ja wczoraj tę misję ukończyłem, choć też podchodziłem do niej kilka razy.

 

Najpierw ze snajperki ustrzeliłem strażników strzegących wjazdów na budowę i potem dwa razy windą na samą górę. Na piętrze było kilku strażników ale ustrzeliłem ich zza węgła. Śmigłowiec pojawił się dopiero gdy byłem na samej górze i miałem pilota i strzelca na celowniku.

 

 

No i dzięki misjom dla Lestera Franklin zaczął zarabiać na giełdzie.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie odnośnie misji pobocznych z cyklu nieznajomi i dziwacy. Czy da się jakoś je anulować? Przykładowo w przypadku tego paparazzi - Beverlego. Dostałem zlecenie zrobienia fotek w kilku miejscach, ale gra potoczyła się tak, że

zabiłem gościa bo działał mi na nerwy ;)

i teraz cały czas mam te zielone obszary do przeszukania, a chciałbym je zlikwidować. Przeszkadza to w dłuższym rozrachunku?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...