Skocz do zawartości

GTA V - wrażenia z gry, porady,


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

NA PS4 nieaktywna, nie wiem czy w ogóle będzie działała (chyba że działała, ale niech ktoś mnie poprawi), bo nawet na chłopski rozum kasę zarabiasz za misje,dethmatche, wyścigi, rabunki itd, a przy logowaniu się do każdej sesji kursy giełdowe mógłby być inne.

 

Wczoraj u kolesia na mieszkanku w online była wielka balanga

 

http://pl.socialclub.rockstargames.com/games/gtav/snapmatic/myphotos/photo/dBsf4h-2IUO4nMsk-2NGNQ

 

Potem pojechaliśmy do strip clubu i zrobiliśmy awanturę z ochroną, ale ta gra ma niesamowity potencjał :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Możliwości jest multum. Tryby gry:

 

1. Swobodna - czyli latasz po głównej mapie i robisz wszystko czego dusza zapragnie - pościgi, morderstwa, ogólna eksploaracja (jak w singlu bez celu)

2. Wyścigi - wiadomo chyba ;) - różne klasy pojazdów, od łodzi przez samochody do samolotów/helikopetrów

3. Deathmatch - można każdy na każdego, można drużynowo banda na bandę.

4. Capture the flag - znane z innych gier? Zdobywanie przykładowo walizek z kokainą i dostarczenie do swojej bazy

5. Skoki spadochronowe

6. Ostatnia drużyna wygrywa - tego nie gram, generalnie podział na kilka drużyn do wybicia się i ostatnia na placu boju wygrywa (chyba)

7 Misje - zlecają NPC typu Martin Madrazzo czy Ron (od Trevora) musisz kogoś zabić, coś zdobyć, itd

8. Misja przeciwko - drużynowe misje, typu ktoś próbuje odbić zakładnika,a inni go zabić.

9. Walka o przetrwanie - 10 fal wrogów do pokonania, każda trudniejsza, po końcu spora kaska do zdobycia.

 

Ponadto co do wyścigów można grać wyścigi typu GTA czyli strzelanie z broni w samochody, albo rajdy - 1 gracz jest pilotem, drugi kierowcą i słyszą podczas gry tylko siebie - dodatkowo driver nie widzi checkpointów i musi słuchać pilota.

 

Największa zabawa jest jak latasz w ekipie i każdy ma headseta (wystarczy nawet ten dodawany do konsoli, albo lepiej jakiś zestaw słuchawkowy do telefonu). Śmiechu czasami jest co nie miara. Wrzucę później naszą imitację gry Destruction Derby ;)

 

Edyta mówi, że R* podało, że 10 marca (już oficjalnie) będą w trybie online napady na banki. Dla 4 osób, ale zawsze coś, na to sobie ostrzę zęby.

Odnośnik do komentarza

K-O-S-M-O-S!

 

R-E-W-E-L-A-C-J-A!

 

Brak mi słów. Zrobiłem prolog do napadów i pierwszy napad. Misje przygotowawcze są świetne, ale jest to bułka z masłem w stosunku do głównego wątku, który to przechodziliśmy z...4 godziny oczywiście na trudnym poziomie trudności. Emocje jak cholera, dawno się tak świetnie nie bawiłem. Do napadów jednak obowiązkowo potrzebny jest headset. Imho z randomami nie ma możliwości przejścia napadów, bo komunikacja bardzo ułatwia sprawę.

 

Za taki dodatek byłbym w stanie zapłacić, a R* dał go za darmo, za co szacun dla twórców. Warto było czekać te ciągłe przekładanie.

Odnośnik do komentarza

To krótka piłka robimy ekipę? Jeśli chodzi o headsety to wystarczy Wam dołączona słuchawka, lub jakikolwiek zestaw słuchawkowy który dostajecie z telefonem komórkowym. Chętnie pograłbym z Wami, mimo, że mam bardzo zgraną ekipę, ewentualnie dołączcie do mojej, wiek to średnio 25+, nie ma troglodytów, chociaż czasami lubimy w sesji publicznej sobie potrollować ;)

 

Ogólnie można też założyć osobny temat temat ze swoimi psnID, czy gamertagami (tak to się w xboxie nazywało?) i podawać swoje dane, żeby bazę graczy zrobić, bo nawet sporo osób z forum ma konsole, napiszę zaraz w służbowym zapytanie o takie cosik .

Odnośnik do komentarza

To krótka piłka robimy ekipę? Jeśli chodzi o headsety to wystarczy Wam dołączona słuchawka, lub jakikolwiek zestaw słuchawkowy który dostajecie z telefonem komórkowym. Chętnie pograłbym z Wami, mimo, że mam bardzo zgraną ekipę, ewentualnie dołączcie do mojej, wiek to średnio 25+, nie ma troglodytów, chociaż czasami lubimy w sesji publicznej sobie potrollować ;)

 

Ogólnie można też założyć osobny temat temat ze swoimi psnID, czy gamertagami (tak to się w xboxkie nazywało?) i podawać swoje dane, żeby bazę graczy zrobić, bo nawet sporo osób z forum ma konsole, napiszę zaraz w służbowym zapytanie o takie cosik .

Z tego co pamiętam, to grasz na PS4...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...