Skocz do zawartości

FM 2008 - oficjalne informacje


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już złożyłem zamówienie. Tak naprawdę nie wiem jak będzie wyglądał nowy FM-ek jednakże można podejrzewać, że będzie lepszy od poprzedniego. Dodatkowo pofatyguję się o stwierdzenie, że i tak większość forumowiczów przesiądzie się na nową wersje, jak zresztą tak bywa w większości przypadków. Co do wyglądu podglądu meczu - ten screen pokazuje, że nic się nie zmieniło (wielkiego) w tej kwestii (http://www.gram.pl/upl/news/120070919203015.jpg) - dodatkowo nie wiem skąd powyżej pojawiły się informacje, że gra będzie wydana na CD gdyż na tutaj (http://www.gram.pl/sk8_8AveHu7_Football_Manager_2008.html) jasno widać, że format to: 1 x DVD.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Ja już złożyłem zamówienie. Tak naprawdę nie wiem jak będzie wyglądał nowy FM-ek jednakże można podejrzewać, że będzie lepszy od poprzedniego. Dodatkowo pofatyguję się o stwierdzenie, że i tak większość forumowiczów przesiądzie się na nową wersje, jak zresztą tak bywa w większości przypadków. Co do wyglądu podglądu meczu - ten screen pokazuje, że nic się nie zmieniło (wielkiego) w tej kwestii (http://www.gram.pl/upl/news/120070919203015.jpg) - dodatkowo nie wiem skąd powyżej pojawiły się informacje, że gra będzie wydana na CD gdyż na tutaj (http://www.gram.pl/sk8_8AveHu7_Football_Manager_2008.html) jasno widać, że format to: 1 x DVD.

Pzdr.

 

Na przykład stąd, że na oficjalnej stronie została umieszczona okładka gry, gdzie JAK BYK stoi, iż gra jest PC CD

Odnośnik do komentarza

Nie wiem z czego wynika ta rozbieżność. Na stronie CD Projektu jest info, że gra będzie wydana na DVD więc na tej podstawie domniemałem, że będzie w ten sposób wydana wszędzie.

Zastanawiam się też czy data premiery podana przez CD Projekt (8 listopada) będzie realna.

Odnośnik do komentarza

Za Milesem i SIForum.

 

The different demo's that will be available tomorrow (Sunday) are...

 

FOOTBALL MANAGER 2008 (PC & Mac)

 

"Vanilla" demo

 

English & Scottish quickstarts, no assets, no histories, no facegen.

 

"Strawberry" demo

 

Quickstarts- England, Scotland, Portugal, Spain, Italy, France, Brazil and Nordic (Sweden, Norway, Finland & Denmark)

 

Languages- English, Danish, Swedish, French, Italian, Dutch, Norweigan, Portuguese, Spanish.

 

 

WORLDWIDE SOCCER MANAGER

 

Quickstarts - MLS, Mexico, England and Italy

 

Languages - English (US), English, Spanish & French

 

 

FUTBOL MANAGER

 

Quickstarts - Argentina, Brazil & Mexico

 

Languages - Spanish & Portuguese

 

 

Vanilla will be available exclusively via the News of the World and their website, but will only be made available once the demo's are live here, even if their website page updates slightly earlier (the file will just not be found). This demo is between 75mb & 100mb in size.

 

Strawberry will be available as both downloads and torrents. The downloads are not being hosted by us, but a professional download host, which should hopefully make things a lot faster. The strawberry demos are between 400mb and 520mb in size.

Odnośnik do komentarza
"Whilst I was hoping to give release dates for the game today too, that has not been possible, as we’re still checking the master discs before going into manufacture early next week (as long as no issues are found). As soon as we have the release dates, we’ll announce it via the blogs. And I am as keen as anyone for the game to be in manufacture, as it means that I get to shave off the stupid beard I am currently sporting, and get a haircut, which is much needed!"

Odnośnik do komentarza

Woo hoo! The game is official what's known in the games world as "gold", which means gold masters have been made, and various factories in the middle of nowhere are currently doing very little apart from churning out discs of Football Manager 2008.

Which should mean me being asleep. But no, I'm taking my zzz time and ploughing it into writing more blogs. And have had a much needed haircut and the beard has gone, although currently smell funny, as the person who cut my hair decided to pour half a tonne of aftershave on my head for no apparent reason.

Anway, today's blog is an easy one to write, as it's been handed to me on a plate by the guys over at SEGA. Because, now that we're gold, and the clever people in their operations department have worked out how long it takes to ship the games to the different countries around the world, we have release dates.

(drum roll please)

UK, Ireland, Italy, France, Portugal, Greece, Norway, Sweden, Finland, Iceland, Denmark, Belgium, Holland and any other European countries where the game is normally released apart from the countries below, the release dare will be Friday October 19th. Which really isn't very far away at all.

In Spain, the game will be released on October 26th. Which is slightly later, but we're trying something new in Spain, and will be selling from kiosks for the first time, which is very exciting. There'll be a bit more news about that in tomorrow's blog, coz there's some very cool stuff going on over there.

In Australia, the game will be released on October 25th.

In the Czech Republic, the game will be out on 1st November, and in Poland 8th November. The reason for the delay is to ensure that the translations are spot on for your countries.

For those in Japan, you'll be able to get a fully translated version of the game on December 10th and Korea are planning on launching on 1st November.

Worldwide Soccer Manager will be released in the USA, Canada and Mexico on October 23rd as a boxed version exclusively from www.amazon.com, or as a digital download.

Futbol Manager will also be released as a digital download for the rest of South and Central America on the same day, October 23rd

We are still awaiting firm releases dates for Australia (expected to be released before the end of October), Korea and Japan, but once those are in, we'll let you know.

Cheers

Miles

czyli premiera w polsce 8 listopada, dobrze juz patch wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza

A rok temu mieliśmy równo z premierą w innych (tych bardziej rozwiniętych) krajach :/ Teraz znowu poszliśmy w odstawkę... Jakby ktoś nie znał angielskiego i nie zaglądał na cmrev to treść news'a poniżej:

 

Długo czekaliśmy na ten moment i w końcu on nastąpił - SI Games postanowiło poinformować nas kiedy wyjdzie najnowszy Football Manager! Rozczarowujące jest to, że ze wszystkich opisanych krajów, w Polsce gra pojawi się najpóźniej...

 

... poza Japonią. Powodem takiego opóźnienia jest sprawa dokładnego przetłumaczenia gry i załatwienia wszystkich problemów z tym związanych. Dokładną datą premiery Football Manager 2008 w Polsce jest 8 listopada! Co może być frustrujące dla polskich eFeManiaków to to, że oficjalna data premiery to 19 października, więc opóźnienie w Polsce będzie dość znaczne, bo trzytygodniowe.

 

Premiery w innych krajach:

19 października - Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Francja, Portugalia, Grecja, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Islandia, Dania, Belgia i Holandia.

23 października - USA, Kanada, Meksyk, kraje Ameryki Południowej oraz centralnej.

25 października - Australia.

26 października - Hiszpania.

1 listopada - Czechy i Korea.

8 listopada - Polska.

10 grudnia - Japonia

Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem czy osoby tłumaczące najnowszego FM'a też przyznają, że z angielskiego będą tłumaczyć dłużej niż w Korei czy Islandii? :> czy jest to tylko opinia i termin wyznaczony przez SI oraz Segę z bliżej nieokreślonych przyczyn? bo jakoś ciężko mi uwierzyć, że język polski jest najtrudniejszym europejskim językiem i że osoby, które wykonują tłumaczenie doprowadzili do przesunięcia premiery aż o 3 tygodnie.

 

Gram.pl też tradycyjnie nie wykazuje żadnego zainteresowania fanami tej serii - "Twoje zamówienie zostanie wysłane (...) nie wcześniej niż 8 listopada".

 

tylko w Japonii gra jest dostępna później, ale chyba tylko w Polsce pre-order polega na wysyłaniu najwcześniej w dzień premiery, gdzie gra leży już na wszystkich półkach sklepowych.

Odnośnik do komentarza
ciekaw jestem czy osoby tłumaczące najnowszego FM'a też przyznają, że z angielskiego będą tłumaczyć dłużej niż w Korei czy Islandii? :> czy jest to tylko opinia i termin wyznaczony przez SI oraz Segę z bliżej nieokreślonych przyczyn? bo jakoś ciężko mi uwierzyć, że język polski jest najtrudniejszym europejskim językiem i że osoby, które wykonują tłumaczenie doprowadzili do przesunięcia premiery aż o 3 tygodnie

no to spytaj u zrodla - tlumacz jest na tym forum i wcale sie nie ukrywa :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...