Skocz do zawartości

FM 2008 - oficjalne informacje


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor
Spox, może w końcu doczekam się lig z takich krajów jak: Kazachstan, Lesotho, Egipt czy choćby WKS (dwa pierwsz to żart).

 

Wiadomo czemu zamknął (i dobrze, bo robił się koncert życzeń).

 

A to wystarczyło wywalić z tuzin wpisów i dać z pół tuzina warnów. Białe myszki da się nauczyć, to i userów CMF się da :>.

Ja spodziewam się powrotu Japonii, może z Europy coś z Pribałtiki lub Bośnia, może w końcu coś z Afryki.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Za mało jest nowości. Podejrzewam, że dostaniemy ponownie raz to samo w nowym pudełku i w innej oprawie graficznej. A to, co tak szumnie zapowiadano, się nie sprawdziło (prędkości save/load, zmiany taktyczne). Wiem, że te niektóre bugi mogą być wyeliminowane, ale skoro na tej jednej liście nowości się kończą to wybacz.

Odnośnik do komentarza

No to jest ta pierwsza lista, która mnie nie przekonuje. Jedyne co mnie interesuje to nowy system prowadzenia reprezentacji, dzień meczu, rozbudowane media i po części nowy system oceniania naszych poczynań. Wydaje mi się, że jest to troszkę za mało, tym bardziej, że nadal mamy do wyboru kilka tekstów do powiedzenia zawodnikom w trakcie meczu i kulawy skauting.

Odnośnik do komentarza

Mała edytka z mojej strony się pojawiła :)

 

Gdzie jest ta okrągła setka nowych funkcji? Do tej pory od CM4 grałem w każdą wersję, każda mnie wciągała. FM2005 był rewolucyjny, a w następnych mało jest ciekawych funkcji. Filialne kluby, skauting, rozmowy z zawodnikami - to te ciekawsze nowości, stanowczo ich za mało i w dodatku słabo wykonane.

 

Natomiast test odebrałem jako zapowiedź, która pokazuje, czego można się spodziewać po tej części. I po prostu mnie nie zachęca, nic mnie szczególnie nie pociąga.

Odnośnik do komentarza
Gdzie jest ta okrągła setka nowych funkcji?

 

Pięć dla mnie najbardziej interesujących:

 

1. Fan day - promowanie klubu poprzez organizację dni kibica.

2. Wybór kapitana i jego konsekwencje.

3. Przenoszenie funduszy między transferami a płacami.

4. Manipulowanie rozmiarami boiska.

5. Fura poprawek w prowadzeniu reprezentacji.

 

Plus 95 innych :>. Zwróć też uwagę, że każda z tych nowinek musi być wkomponowana w świat gry, a więc na przykład wybór kapitana jak podejrzewam wywoła odpowiednie reakcje zespołu, mediów i kibiców, rozchodzące się nachodzącymi na siebie kręgami, a nie ograniczy się do kliknięcia w ikonkę Kpt.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...