Skocz do zawartości

FM 2008 - oficjalne informacje


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie wrazenie, za gdyby wprowadzili tryb 3D albo rzut izometryczny to dawno by juz to odtrabili jako rewolucyjna zmiane.

 

Chyba, że chcą nam zrobić jakąś miłą (albo niemiłą) niespodziankę...

Odnośnik do komentarza
I oczywiście żeby produkt był grywalny po zakupie, bez konieczności czekania na łatki.

 

To chyba nie możliwe.

Możliwe. FM 2006 był według mnie grywalny i to bez żadnych łatek.

jak dla mnie każdy FM był grywalny bez łatek

Niby tak, ale w pierwotnej wersji FM 2007 było tyle bugów, że przyjemność gry drastycznie malała.

Odnośnik do komentarza
Pewnie dorysowali tunel prowadzący do szatni, bandy reklamowe i biegających ludzików obsługi technicznej, ewentualnie chłopców do podawania piłek :P

 

Ty się śmiej, ale fajne by to było! :D

Takie pierdółki w silniku meczowym dodadzą grze animuszu... :P

Odnośnik do komentarza

co do rozmiarow boiska to swieta sprawa tylko mam nadzieje ze nie bedzie to mozliwe na stadionie w jakiejs 4/5 lidze :/ ot jesli klub stac na to to nie ma problemu :) no co prawda my w a klasie sami linie malujemy wiec mozemy zmniejszyc sami ale to Polska pilka w dodatku na poziomie a klasy :D

Odnośnik do komentarza
ewentualnie chłopców do podawania piłek

...którzy od czasu do czasu mogą nawet strzelić gola, ewentualnie przetrzymywać piłkę, nie pozwalając na rozpoczęcie gry :P Powinna być też możliwość wejścia na boisko, uderzenie sędziego i przedefiladowanie przez murawę. Brakuje też możliwości wtargnięcia kibiców na boisko (fajnie to by wyglądało, jakby kilkaset kółeczek biegało po murawie :P). Panowie, jak by to drastycznie zwiększyło realizm :D

Odnośnik do komentarza
Patrzę na screeny i... widzę FIFĘ Managera. Skin oraz generowanie twarzy - do wymiany :/

D-o-k-ł-a-d-n-i-e, jeżeli tak zostanie to 2007 i 2006 będą jedynymi grywalnymi produkatami z serii managerów :/

No rzeczywiście, bo skin będzie ustawiony na stałe, a z facepacków musisz korzystać.

Odnośnik do komentarza
Panowie z SI na jednym ze swoich screenów (nie ma jego w linku w pierwszym poście) zaprezentowali nowy styl koszulek do FM-a 2008. Dla mnie osobiście i wygląd jest straszny, powiem więcej nigdy nie widziałem tak beznadziejnego stylu, naszczęście to tylko detal :]

 

I tak jest jakiś postęp w porównaniu do 05 ;)

 

Skin jest lepszy od Flexiona, ale nie znaczy to, że mnie się podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Panowie z SI na jednym ze swoich screenów (nie ma jego w linku w pierwszym poście) zaprezentowali nowy styl koszulek do FM-a 2008. Dla mnie osobiście i wygląd jest straszny, powiem więcej nigdy nie widziałem tak beznadziejnego stylu, naszczęście to tylko detal

 

 

 

 

Gdzie znalazles ten screen... sa tam jeszcze jakies??? Zapodaj Linkiem

Odnośnik do komentarza
Panowie z SI na jednym ze swoich screenów (nie ma jego w linku w pierwszym poście) zaprezentowali nowy styl koszulek do FM-a 2008. Dla mnie osobiście i wygląd jest straszny, powiem więcej nigdy nie widziałem tak beznadziejnego stylu, naszczęście to tylko detal

 

 

 

 

Gdzie znalazles ten screen... sa tam jeszcze jakies??? Zapodaj Linkiem

 

http://www.sigames.com/softography.php?typ...=29#screenshots - aż tak trudno poszukać? :>

 

A tak w ogóle to się zastanawiam, czy oni robili tego skina po pijaku? :roll:

 

http://www.sigames.com/graphics/images/1683.jpg -> nazwiska zawodników są nieczytelne :roll:

Odnośnik do komentarza
http://www.sigames.com/softography.php?typ...=29#screenshots - aż tak trudno poszukać? :>

 

A tak w ogóle to się zastanawiam, czy oni robili tego skina po pijaku? :roll:

 

http://www.sigames.com/graphics/images/1683.jpg -> nazwiska zawodników są nieczytelne :roll:

tak trudno poszukać na siforum i dowiedzieć się, że prace nad skinem cały czas trwają? :roll:

Trudno. Nie każdy musi czytać SI forum.

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem zachwycony nowym skinem. Taki bardziej stonowany. Troche przypomina ten z fify managera, ale to chyba tylko przez ten facegen. To bym wyeliminowal. Koszulki, do ktorych ktos zapodal linka bardzo mi sie podobaja. Kilka ciekawych bajerkow. To powiekszanie boiska nie do konca mnie przekonuje, bo uwazam, ze to bylo robione na sile. Pewnie i tak nie bedzie mialo zadnego znaczenia. Chociaz przyznam, ze na boisku Wigan Athletic zawsze gra mi sie zle, bo jest waziutkie. Ogolnie nie narzekam. Fajnie gdyby tych facegenow nie bylo i zeby byl 1 rozmiar herbow itd., ktory dostosowywalby sie sam co do wielkosci w grze. No i wreszcie okragle flagi :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...