Skocz do zawartości

Piwo to nasze paliwo


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Perła ostatnimi czasy się lekko popsuła, ale dalej jest najlepszym browarem na Lubelszczyźnie ;)

Najlepszym browarem na Lubelszczyźnie jest Zwierzyniec, ale Browary Lubelskie już go przejęły i należy do "Perły". Aby wyczuć różnicę, wystarczy skosztować piwo "Zwierzyniec Pils" robione w Zwierzyńcu i porównać go do "Zwierzyniec Pils" robionego w Lublinie ;)

 

Jeżeli Ty tak uważasz to nie musi być objawioną prawdą. Mogłeś napisać przed swoim stwierdzeniem 'imho', a nie od razu pisać takie rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
O "Żywym" pisałem jakieś pół roku temu, tuż po powrocie z Władysławowa, gdzie przez kilka dni delektowałem się smakiem tego piwa.

 

Tak więc chyba przez te pół roku piwko to nie straciło nic ze swej doskonałości. Jest po prostu powalające, rewelacyjne itp. itd. Nie ma co gadac, trzeba je pić :). I potwierdzam, mimo iż nie najtańsze to warte każdego grosika.

Odnośnik do komentarza
O "Żywym" pisałem jakieś pół roku temu, tuż po powrocie z Władysławowa, gdzie przez kilka dni delektowałem się smakiem tego piwa.

"Żywe"- mniam... Nieszczęśliwi ci, którzy jeszcze nie spróbowali :_jook:

 

Właśnie Twój patrol piwny z Pomorza skłonił mnie kiedyś do spróbowania "Żywego". Od tego czasu odrzuciłem wszystkie koncernowe produkty i przerzuciłem się na regionalne wyroby. Dzięki ci, Panie :blaga:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...
Grupa Żywiec przygotowała tajną broń w postaci półtoralitrowej megabutelki z plastiku. W takich opakowaniach będzie sprzedawać piwo marki Warka. Do tej pory nikt w Polsce takiej sztuki z markowym piwem jeszcze nie próbował.

 

Grupa Żywiec podaje, że na europejskim rynku w ciągu ostatnich kilku lat sprzedaż piwa w plastikowych butelkach wzrosła z 10 do ponad 70 mln hektolitrów, podczas gdy sprzedaż piwa w innych opakowaniach wzrosła tylko nieznacznie - zaznacza "PB".

 

http://biznes.interia.pl/news/bedzie-plast...ku-piwa,1321935

 

Duża Warka jak duża Cola? Nie przekonuje to mnie, butelka to butelka :|.

Odnośnik do komentarza
Piwo w plastikowych butelkach to zdecydowanie wymysł dla młodzieży czy studentów, którzy nie mają pieniędzy ;) Będzie to na pewno zdecydowanie tańsze, a o to przecież chodzi.

Pudło :> U mnie Warka kosztuje ok. 2,50. Natomiast 1,5 litra w plastiku bodajże 6,99. Jak dla mnie żadna różnica.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...