Skocz do zawartości

Piwo to nasze paliwo


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Toudie ja focha mam na Ciebie bo się wyprowadziłeś z Wrocka nie dając nawet znać :(

 

Jak przyjedziesz to musimy pożegnalnego browara wypić ;)

 

Żeby nie było offtopu: Do mieszkańców Wrocka: spróbujcie tego Piasta Niepasteryzowanego. Polecam! Jak nie jestem specjalnym koneserem piwa, to to smakuje przerewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza

Jest Piast niepasteryzowany? Wooow :D

 

To chyba mnie skusiles Guliasty :) Ale nie wiem kiedy bede. Postaram sie odezwac i przepraszam, ze sie nie pozegnalem <przytulam>, ale z lekka bieganiny bylo wtedy jakos.

 

PS. Ale straszne masz zdjecie :D

Odnośnik do komentarza

Co za piękny topik odświeżony :) Ostatnio Okocim pokazuje się z bardzo dobrej strony nowe butelki, nowy smak. Naprawdę dobre piwko, wersja strong bardzo miło wchodzi także. Mój ulubiony browar ostatniego czasu.

 

W weekendowej podróży do Sierakowa (Sic!) postanowiłem skosztować Kujawiaka. Wiele się rozpisywać nie będę, to był ostatni mój raz, sam nie wiem co mi w nim nie pasowało :-k

Odnośnik do komentarza

Ano, "nowy" Okocim Pils jest rewelacyjny imo. Coś w tym piwie jest, że wyróżnia je z pośród całego tego syfu (i wcale nie mam na myśli butelki, choć ta - skądinąd - jest elegancka, tylko niestety bezzwrotna (wieeelka szkoda!)). Ah, jeśli ktoś kosztował ów Okocima - jak u Was z cenami? U mnie w większości sklepów cena waha się w okolicach 3,30 - byłem jednak ostatnimi czasy w miejscowym MarcPolu, i cena... 2,39 - szok!

Odnośnik do komentarza

Okocim naprawdę fajnie wszedł na rynek. Cena też bardzo przystępna. W Poznaniu dostałem ostatnio za 2.49, więc zaopatrzyłem się w kilka butelek.

 

Poza tym, znalazłem miejsce, w którym mogę dostać Perły i te piwa ostatnio próbuję. Póki co próbowałem Chmielowego i za tę cenę to naprawdę pozytywnie go odbieram.

 

Obecnie jestem na etapie poszukiwania Erdingera, słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat tego browaru i jestem ciekaw smaku.

Odnośnik do komentarza
I masz rację, że Cię nie przekonuje. Brat wczoraj mi mówił, że syf jakich mało :/ Równie dobrze można sobie kupić jakieś inne siki by Biedronka za 2 zły. Szkło jest szkło :)

Smak Warki w plastikowej butelce jest niedobry? Ja myślę, że to nie wina plastiku ;)

 

A spotkał ktoś Okocima Pszenicznego? Bo wprowadzono go w tym roku wracając z Okocimami na rynek.

Okocim pszeniczny jest na rynku od 2007 roku ;)

Odnośnik do komentarza
I masz rację, że Cię nie przekonuje. Brat wczoraj mi mówił, że syf jakich mało :/ Równie dobrze można sobie kupić jakieś inne siki by Biedronka za 2 zły. Szkło jest szkło :)

Smak Warki w plastikowej butelce jest niedobry? Ja myślę, że to nie wina plastiku ;)

 

Abstrahując od wymieniania Warki w temacie o piwie (bo to alkoholowy napój gazowany o smaku piwa ;) ), to z plastiku każde piwo smakuje inaczej.

Odnośnik do komentarza
I masz rację, że Cię nie przekonuje. Brat wczoraj mi mówił, że syf jakich mało :/ Równie dobrze można sobie kupić jakieś inne siki by Biedronka za 2 zły. Szkło jest szkło :)

Smak Warki w plastikowej butelce jest niedobry? Ja myślę, że to nie wina plastiku ;)

 

Abstrahując od wymieniania Warki w temacie o piwie (bo to alkoholowy napój gazowany o smaku piwa ;) ), to z plastiku każde piwo smakuje inaczej.

 

Eee tam Warka też zawsze była u mnie na szarym końcu ze względu na swój słodki smak, ale teraz stała się o wiele lepszym piwkiem. Nic specjalnego, do Perły np się nie umywa, ale można skosztować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...