Skocz do zawartości

Piwo to nasze paliwo


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

mi tam popularny bursztynek czyli Warka Strong kiedys podchodzila najbardziej z mocniejszych piwek :) u mnie w okolicy domu ostatnio Perły niestety brak ( jest w oddalonym w pizdu Auchanie :/ ). Ostatnio jak juz inni slusznie zauwazyli Okocim mi podszedl :) szczegolnie strong :)

Odnośnik do komentarza

Czemu się przyczepiłem Warki? A bo czasem teściu poczęstuję, to nie narzekam (darowanemu itd ;) ) - zazwyczaj pija Królewskie, ale czasem się trafi i Warka. No i wypić się da, ale piwem to się nazywa przez indukcję, bo z piwem na jednej półce stało.

 

Mówię o zwykłej Warce, bo Strong nie pijam z definicji.

 

A jak już jesteśmy przy Królewskim, to - jak już chyba pisałem wcześniej - pozytywnie zaskakuje poprawą jakości.

Odnośnik do komentarza

Poza tym praktycznie wszystkie piwa grupy Zywiec (moze oprocz Heinekena) odpadaja u mnie z prostego powodu - trudno mi ich wypic wiecej niz 2-3 i sie nieco nie przytruc. Zawsze po Zywcu czy Warce mam nastepnego dnia mini kaca. Niezaleznie czy piwo bylo beczkowe czy z flaszki. Pilsnerow moge 10 obrocic i rano jestem jak nowonarodzony. Dla mnie piwa z Zywca to sa po prostu spirytem chrzczone siki.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie piwa z Zywca to sa po prostu spirytem chrzczone siki.

Proszę, proszę. Świadomość piwna w naszym społeczeństwie jest coraz wyższa. Podpiąłbym pod to wszystkie koncernowe piwa. Apogeum jakości piw koncernowych nastąpi w miesiącach letnich, gdzie zbyt będzie wyprzedzał produkcję i największe koncerny piwne będą serwować ludowi zapatrzonemu w reklamy wspomnianą gazowaną wodę z domieszką spirytusu.

Z koncernowych piję tylko Pilsnera Urquella, który produkowany jest przez KP w Poznaniu na licencji czeskiej. Wprawdzie jest gorszy od czeskiego oryginału, ale ma swój wyrazisty, rozpoznawalny smak, dzięki bardzo mocnej goryczce.

Odnośnik do komentarza
Piwo z Mazur Świeże niepasteryzowane. (7,0 %) Półka piwna na poziomie Żywego, które bardzo lubię. W smaku bardzo dobre. Cena? Ok. 3-4 zł.

jest również z tego browaru piwo Warmiak, tyle że ciemne i smaczne.

 

Ja ostatnio zasmakowałem w Ciechanie miodowym, ostatnio podrożało, cena teraz ok. 4,20 PLN.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Za oknem zdecydowanie za duszno. Przeglądam sobie YouTube i znalazłem reklamę EB. O jak ja bym się napił zimnego dobrego EB :). Idealne piwo :). Szkoda, że już od dawna wycofane z produkcji. Pamiętam jak z 3/4 lata temu znalazłem puszkę/butelkę ostatniego EB w sklepie w Karwii - radości nie było końca ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio miałem okazję pić piwo niepasteryzowane z browaru Gościszewo, czyli z takiej podmiejskiej wioski :)

Muszę przyznać, że ciekawa odmiana, od tych koncernowych napojów :)

Jutro chyba skuszę się na jakiś Okocim, bo w sumie jeszcze nie miałem okazji, a czytam, że smakuje :)

Odnośnik do komentarza

Jak się jest młodym, to nieważne jak smakuje, ważne żeby było tanie i poniewierało ;)

Komandosy z Żabki :jupi:

 

A żeby nie było, to polecam wszystkim Bosmana niepasteryzowanego. Cud, miód i malina. Piłem dwa piwa niepasteryzowane i muszę przyznać, że są znacznie lepsze od "zwykłych".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...