Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Oj Prof... mi także wydaje się, że Lewandowski jest ZDECYDOWANIE przepakowany. Gdybym zobaczył takiego zawodnika, w takim wieku w grze, błyskawicznie chciałbym go sprowadzić do Barcelony. A teraz jakoś brakuje mi tych tłumów, które miały zgromadzić się w kolejce po Roberta. :>

 

Czyżbym dał się nabrać? ;]

Odnośnik do komentarza

Prof, prima aprilis to był już hoho :]

 

Przyspieszenie, szybkość 19?! Przecież przy całym szacunku dla Lewego, nawet w Polskiej lidze znalazłoby się kilku szybszych piłkarzy! Na jakiej podstawie rzuty karne 17? Siła 16 to też przesada. Fakt, że dobrze się zastawia wynika raczej z jego techniki i równowagi, a nie siły.

 

W zamian za to możesz mu trochę podnieść grę bez piłki i przewidywanie, bo w tym rzeczywiście jest dobry. Ale nie przesadzajmy, bo w tym kształcie, co tu przedstawiłeś, to mamy piłkarza już dziś gotowego do robienia za gwiazdę w najlepszych klubach Europy. Mierząc zawodników tą miarą, Brożek powinien być w następnej edycji FM'a napastnikiem pokroju co najmniej Eto'o, a Stilic być jak Iniesta :>

 

Nie zapominajmy, że mimo niewątpliwego gigantycznego talentu, na razie jest to zawodnik który nie jest w stanie udźwignąć roli jedynego napastnika (bez Rengifo wygląda jak dziecko we mgle).

 

Ja liczę jednak, że to tylko żart z Twojej strony :P

 

EDIT: @Dawidek - no mam taką nadzieję szczerze mówiąc :P

Odnośnik do komentarza

Jak dzieci, naiwni jak dzieci... :keke:

 

I wypadałoby trochę zmodyfikować Buricia i Handzicia, którzy w grze już na samym początku są mocnymi ogniwami Kolejorza...

 

Handzić dostanie po fizycznych i CA, PA nie będę mu ruszać, bo w sumie nie bardzo dostał szansę.

Burić w MESA spisywał się nie najgorzej, problemy miał głównie z komunikacją, bycie mocnym punktem brało mu się głównie z reputacji, na którą nie miałem wpływu, a którą teraz urealnię.

 

A ja proszę o poprawienie Sławka Peszki, przede wszystkim jego szybkości i przyspieszenia. Wolniejszy od Brożka to on nie jest.

 

Tak, Peszko zrobił w tym sezonie spory postęp i pokazał się z dobrej strony, postaram się to odpowiednio odzwierciedlić.

 

Białożyta obetnij, z tego co pamiętam (9.3, choć może być 9.2) młócił tak, że w sezon - po odejściu -9 - wbijał się do jedenastki Lecha.

 

Niestety, jedno z moich największych rozczarowań, cóż, nie każdy jest w stanie zrobić przeskok z piłki młodzieżowej do juniorskiej. MESA będzie bardzo brutalnie urealniona w świetle braku postępów jej czołowych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Pomyślałem sobie, że w sumie screeny z profilami zawodników tak, jak będą wyglądać w FM 2010, to dobry pomysł.

 

Na początek Robert Lewandowski => http://i19.photobucket.com/albums/b188/Pro...10/lewy2010.jpg

 

Stanowczo za słaby. Wygląda na jak niedorobiony Malgasz z rodzimej ligi. Musisz go solidnie podpakować :>

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nudzi Wam się tutaj trochę:-), więc napiszę kilka rzeczy, które moim zdaniem warto wziąćpod uwagę przy opracowywaniu nowej bazy danych. Murawski miał moim zdaniem trochę za dużą technikę i work rate, Arboleda mógłby mieć większy balance i bravery oraz determination, Djurdjevic jest chyba ogólnie za bardzo wypasiony, Lewandowskiemu zmniejszyłbym finishing, a zwiększył composure i PA ok. 160. Bandrowski też chyba ma za duze work rate. Stilicowi można zwiększyć nieco first touch. Peszko mógłby myć nieco szybszy.

Odnośnik do komentarza
Czekam na dalsze sugestie co do kadry Lecha.

 

Przeniesienie na stadion we Wronkach, uzupełnianie na bieżąco przedłużeń kontraktów (Stilic i Rengifo powinni się zdecydować w ciągu 2 tygodni), sprawdzenie preferencji taktycznych zespołu i trenera (u mnie często przechodzili na dziwne formacje, tak jak Polonia), pogrzebanie w psychice Stilica (brzmi dobrze ;)).

 

PS. No i oczywiście podpakowanie Lewego.

Odnośnik do komentarza

Co do taktyki to 4-3-1-2 trzeba wybrać z tego menu, bo przy 4-3-3 dostaniemy grę 3 SC, a tak raczej Lech nie gra ;) Oczywiście ważne jest, by to nastawić Smudzie a nie klubowi bo to od tego zależy jak będzie grała drużyna w FMie (przynajmniej w 08).

 

Tak wyglądała najlepsza 11 Lecha po moich poprawkach w 08:

 

Klik

Odnośnik do komentarza

taa, jasne, żart. od zawsze liberały, Żydy, masony, elyty nami sterowały - tutaj Profesor wyraźnie wykorzystał technikę manipulacji zwaną kaczką dziennikarską. podniósł natężenie i zmierzył opór otoczenia (wiadomo, że to urodzony umysł ścisły :P). tym razem plebs się w porę zorientował i już zbierał chrust na stos, a Profesor tłumaczy to żartem, naiwnością i kolejny raz pokazuje jak sprawnie opanował techniki nlp, manipulacji i że jest ukrytym przybyszem z Galaktyki Andromedy.

tym razem się nie udało, ale nie zdziwcie się jak pewnego dnia ujrzycie Machaja, Białożyta czy Kotorowskiego z takimi statsami :> w ramach kary proponuję kilka godzin całkowania po objętości :D jak i to nie wystarczy to rzucić mu assemblera i jakiś klasyk typu chłosta :-k

 

 

co do stadionu, to chyba da radę - nawet w edytorze bazy danych do gry jest zarówno opcja etapów budowy oraz tymczasowego przeniesienia drużyny na inny obiekt.

 

miałbym prośbę - możesz jak coś przekazać na priv jakąś relację z meczu ME Lech-Polonia?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...