Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie znam na opracowywaniu zawodników, ale czemu obniżasz CA dla Handzica skoro cały czas zostaje powoływany do młodzieżówki z tego co da się wyczytać na różnych portalach. Dodatkowo najczęściej występuje w pierwszej 11.

 

Tylko chcę wyjaśnienia :P

Moim zdaniem dlatego, że wespół z Buriciem i Golikiem zazwyczaj od początku gry występują w pierwszej jedenastce Lecha, a sam Smuda mówił przed tygodniem, że to zawodnicy, którzy będą gotowi do podstawowego składu dopiero za rok czy dwa. :)

Odnośnik do komentarza

=> Luis Henriquez:

- uaktualnione występy w reprezentacji

 

=> Jacek Kadziński:

- zmiana pozycji (D/AML)

- ostre cięcie PA

 

=> Jacek Kalkstein:

- podniesione CA/PA

 

=> Piotr Kamiński:

- oddany do Resovii

 

=> Marcin Kikut:

- lekko podniesione CA

 

Ja się nie znam na opracowywaniu zawodników, ale czemu obniżasz CA dla Handzica skoro cały czas zostaje powoływany do młodzieżówki z tego co da się wyczytać na różnych portalach. Dodatkowo najczęściej występuje w pierwszej 11.

 

Tylko chcę wyjaśnienia :P

 

Handzić miał po przekazaniu do polskiej bazy CA 115. Gdyby to była prawda, nie ma mocnych, grałby w Lechu w pierwszym zespole, bo to poziom niezłego napastnika w Ekstraklasie, tymczasem nawet w MESA grał słabo i bramek nie strzelał. W młodzieżówce różni zawodnicy grywają, nawet bośniackiej. Niestety to, że w pół roku urósł o 8 centymetrów (199cm obecnie), totalnie rozwaliło mu koordynację ruchową. Poza tym miał tak zabawne atrybuty jak Drybling 14 czy Finishing 15, czego absolutnie nie potwierdził w MESA. Nawet biorąc pod uwagę niechęć Smudy do wprowadzania młodych zawodników, Haris na CA 115 nie zasługuje, zresztą w okolicach marca wszyscy trenerzy mówili już jasno, że Handziciowi wiele brakuje do pierwszego zespołu.

Odnośnik do komentarza

=> Mateusz Możdeń

- przypisane stałe PA (115)

 

=> Rafał Murawski

- lekko obniżone CA

 

=> Slawomir Peszko

- uzupełnione występy w reprezentacji

- lekko podniesione CA/PA

- dodane PPA: Runs with Ball Down Right

 

=> Paweł Przybylski

- znacznie podniesione CA, lekko podniesione PA

 

=> Piotr Reiss

- uaktualnione zawieszenie w prawach zawodnika

- dodana niechęć do Franciszka Smudy

- ostro obniżone CA

Odnośnik do komentarza

=> Bartosz Tatarczuk

- na wiosnę zniknął z zespołu MESA, póki co zostaje w kadrze

 

=> Ivan Turina

- obniżone Professionalism i Loyalty

- lekko obniżone CA/PA

 

=> Michał Wawszczak

- oddany do Polonii Słubice (zapewne może wypożyczenie, do weryfikacji)

 

=> Jakub Wilk

- uaktualnione występy w reprezentacji

- obniżony Professionalism

- obniżone CA/PA

 

=> Andrzej Witan

- ustalone stałe PA (105)

 

=> Grzegorz Wojtkowiak

- uaktualnione występy w reprezentacji

- dodane zerwane więzadła krzyżowe w lewym kolanie

- obniżone CA

- zmienione coś tam coś tam :P

 

 

=> Krzysztof Wolkiewicz

- wyraźnie podniesione CA/PA

 

=> Maciej Woźniak

- podniesione CA

 

=> Patryk Zajkowski

- odnotowane wypożyczenie do Mieszka Gniezno

- przyznane stałe CA (90)

Odnośnik do komentarza

Fajnie by było jakbyś podał jeszcze CA i PA dokładne poszczególnych zawodników, wtedy by można porównać i w miarę dostosować się. Bo jeżeli mocno obniżysz CA Arboledzie, to będę musiał zrobić podobnie z Astizem i Choto (piłkarze jednak na bardzo podobnym poziomie CA). Ja zaraz wypiszę aktualne CA/PA Legii.

Odnośnik do komentarza
Fajnie by było jakbyś podał jeszcze CA i PA dokładne poszczególnych zawodników, wtedy by można porównać i w miarę dostosować się. Bo jeżeli mocno obniżysz CA Arboledzie, to będę musiał zrobić podobnie z Astizem i Choto (piłkarze jednak na bardzo podobnym poziomie CA). Ja zaraz wypiszę aktualne CA/PA Legii.

IMO podawanie takich danych na forum publicznym to głupota. Od tego jest forum SI Research. Kiedyś zasada była taka, że gracze nie wiedzieli do końca jakie PA/CA mają zawodnicy więc musieli od początku kombinować. Irytuje mnie postawa niektórych researcherów, mi.in Twoja, ujawniających wszystko w szczegółach na publicznym forum. W sumie na pół roku przed premierą wszyscy wiedzą jakim najmocniejszym składem będzie można grać Legią w FM 2010 bo researcher wszystko ujawnił na CM Forum :roll:

Odnośnik do komentarza
Fajnie by było jakbyś podał jeszcze CA i PA dokładne poszczególnych zawodników, wtedy by można porównać i w miarę dostosować się. Bo jeżeli mocno obniżysz CA Arboledzie, to będę musiał zrobić podobnie z Astizem i Choto (piłkarze jednak na bardzo podobnym poziomie CA). Ja zaraz wypiszę aktualne CA/PA Legii.

 

CA/PA to moja słodka tajemnica, Krzysiek pewnie jak zwykle roześle zestawienie.

 

Co do sztabu szkoleniowego - na razie poza zwolnieniem Smudy oraz zgłoszeniem Zielińskiego i Juskowiaka niczego nie zmieniam, sytuacja póki co jest bardzo niejasna.

Odnośnik do komentarza
=> Piotr Reiss

- uaktualnione zawieszenie w prawach zawodnika- dodana niechęć do Franciszka Smudy

 

Możesz to wyjaśnić? Widać brałeś pod uwagę jakieś czynniki dodając to, ale Smuda tydzień temu w Cafe Futbol mówił, że gdyby dalej był trenerem Lecha widziałby go w roli scouta. Czyli niechęć jednostronna?

Odnośnik do komentarza
Fajnie by było jakbyś podał jeszcze CA i PA dokładne poszczególnych zawodników, wtedy by można porównać i w miarę dostosować się. Bo jeżeli mocno obniżysz CA Arboledzie, to będę musiał zrobić podobnie z Astizem i Choto (piłkarze jednak na bardzo podobnym poziomie CA). Ja zaraz wypiszę aktualne CA/PA Legii.

IMO podawanie takich danych na forum publicznym to głupota. Od tego jest forum SI Research. Kiedyś zasada była taka, że gracze nie wiedzieli do końca jakie PA/CA mają zawodnicy więc musieli od początku kombinować. Irytuje mnie postawa niektórych researcherów, mi.in Twoja, ujawniających wszystko w szczegółach na publicznym forum. W sumie na pół roku przed premierą wszyscy wiedzą jakim najmocniejszym składem będzie można grać Legią w FM 2010 bo researcher wszystko ujawnił na CM Forum :roll:

 

Albo wystarczy odpalić zwykły edytor.

 

P.S. Fajną niespodzianką jest odpalić FMa i okazuje się, że najlepsi napastnicy grają w Arce Gdynia. Bo poco wcześniej dyskutować...

Odnośnik do komentarza
Albo wystarczy odpalić zwykły edytor.

To po premierze a nie na pół roku przed.

P.S. Fajną niespodzianką jest odpalić FMa i okazuje się, że najlepsi napastnicy grają w Arce Gdynia. Bo poco wcześniej dyskutować...

A kto Ci zabrania sygnalizować swoje spostrzeżenia? Chyba po to Krzysiek rozsyła nam pliki z CA/PA wszystkich polskich zawodników by zgłaszać tych, którzy są za mocni/za słabi?

 

Szukam info o kontrakcie Kucharskiego z Lechem. Według moich notatek kontrakt wygasa w czerwcu, informacji o przedłużeniu nie mam, a Kadziński zapewnia, że nikt poza bramkarzami z klubu nie odejdzie.

Wiki podaje, że ma kontrakt do 30 czerwca 2009. Ale nie wiem czy Wiki można traktować jako wiarygodne źródło ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...