Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

właśnie w takich momentach odczuwalny jest brak możliwości masowej edycji :/ co prawda id rozgrywek, piłkarza itd. można wyciągnąć i edytować w formie tekstowej plik bazy, ale Big Boss nie zaleca i raczej nie zezwala - fakt, łatwo o błąd, z drugiej strony łatwo się zaklikać i dostać pierdolca widząc po raz pińcsetny "Error casting from AnsiString in:" (było nawet więcej niż pińcset, bo przed 9.03 dodałem ok. 80 pojedynczych sukcesów i sukcesików). najwyraźniej nie był to dla nich priorytet do poprawy, bo na chwilę obecną taki sam syf :picard:

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję że zostawisz Lewandowskiemu -9? :>

Ja bym mu przyznał już stałe PA. W końcu nie ma 17 lat ani nie jest już anonimowym piłkarzem jakim był(choć nie do końca) wcześniej.

 

- Nie wiem dokładnie jak wygląda baza 9.30 bo nie mam Fm 09, ale wiadomo reputacja klubu i piłkarzy w górę, w szczególności Lewy, Sztilić, Arboleda czy Renifer.

- Podniesienie PA Cueto, bo jednak te -8 'z dupy' wzięte nie było, grać dużo nie gra, ale jak już ma szanse pokazuje się całkiem nieźle. Potencjał jest.

- Nie wiem jak wygląda Muraś na 9.3(ale wiem, że baza była robiona po rundzie jesiennej), lecz wydaje mi się, że można by go trochę obciąć, w końcu jego forma przez niemal całą wiosnę nie była najwyższa.

Odnośnik do komentarza
Ja bym się zastanowił nad podwyższeniem PA Krzysztofowi Wolkiewiczowi do ok. 125, całkiem nieźle prezentuje się w MESA, do tego regularnie powoływany do reprezentacji juniorów.

 

Przed zmianami w MESA zasięgnę opinii moich ludzi obserwujących ten zespół ;).

 

Mam nadzieję że zostawisz Lewandowskiemu -9? :>

 

Nie wiem, szczerze powiedziawszy. Z jednej strony chłopak nadal ostro idzie w górę, z drugiej, jak pisze Lagren, nie jest już anonimowy i w jego wieku stałe PA jest jak najbardziej wskazane. Tak jak pisałem latem, dla Lewandowskiego najbardziej odpowiednie byłoby PA -8.5, bo -9 dostał trochę na wyrost, za to -8 byłoby dla niego zbyt niskie. W chwili obecnej widzę jego PA w rejonie 160-165.

 

- Nie wiem dokładnie jak wygląda baza 9.30 bo nie mam Fm 09, ale wiadomo reputacja klubu i piłkarzy w górę, w szczególności Lewy, Sztilić, Arboleda czy Renifer.

- Podniesienie PA Cueto, bo jednak te -8 'z dupy' wzięte nie było, grać dużo nie gra, ale jak już ma szanse pokazuje się całkiem nieźle. Potencjał jest.

- Nie wiem jak wygląda Muraś na 9.3(ale wiem, że baza była robiona po rundzie jesiennej), lecz wydaje mi się, że można by go trochę obciąć, w końcu jego forma przez niemal całą wiosnę nie była najwyższa.

 

Tak jak Cię lubię, proszę, żebyś jednak odnosił się do 9.3.0, bo na jej podstawie będzie robiona baza do '10.

Odnośnik do komentarza

Muraś był kontuzjowany przez pewien okres więc to też wyznacznikiem być nie może. Biorąc pod uwagę, że cała drużyna nie prezentowała się dobrze, trzeba byłoby obciąć każdemu atrybuty.

 

Co do Lewego i jego -9, nie wiem czy już teraz przypisać mu stałe PA. Trudno powiedzieć jak się będzie dalej rozwijał, do jakiego stopnia jego potencjał zostanie wykorzystany, ale oczywiście Profesor zadecyduje.

 

Potencjał Cueto wyższy niż -8 to nieporozumienie imo. Chłopak ma 19 lat, więc -8 może zostać, do tego obniżenie wartości taktycznych, o których często wspomina sztab.

 

Zastanowiłbym się poważnie nad ścięciem Wilka i Bandrowskiego, którzy grają przeciętnie. Bandrowski jest moim zdaniem przepakowany, a Wilk słaby po prostu..

Odnośnik do komentarza
Zastanowiłbym się poważnie nad ścięciem Wilka i Bandrowskiego, którzy grają przeciętnie. Bandrowski jest moim zdaniem przepakowany, a Wilk słaby po prostu...

 

Obaj mieli dobre pół sezonu, ale w tym roku grają słabo. W przypadku Bandrowskiego podejrzewam, że dobra forma była wypadkiem przy pracy i będzie trzeba go obniżyć, co do Wilka, z tej chwili skłaniam się do pojechania mu głównie po mentalnych, bo facet talent ma, tylko nie chce go wykorzystać (coraz bardziej mi Nawrocika zaczyna pod tym względem przypominać).

 

Cueto na 99% dostanie stałe PA i niskie atrybuty defensywne/taktyczne.

Odnośnik do komentarza
Potencjał Cueto wyższy niż -8 to nieporozumienie imo. Chłopak ma 19 lat, więc -8 może zostać, do tego obniżenie wartości taktycznych, o których często wspomina sztab.

Nie, w żadnym wypadku nie uważam, aby Cueto powinien mieć więcej niż -8. Po prostu z tego co pamiętam miał stałe PA 130 lub 140, a wg mnie może mieć nawet coś w okolicach 145/150.

Jeśli się mylę to my bad :)

 

A co do Lewego to zdania raczej nie zmienię, PA w okolicach 160 powinno być ok.

Odnośnik do komentarza

Uhh Błyskotliwość 20 :o

Przyspieszenie, szybkość i zwinność na 19 to też nieco za dużo.

Atrybuty defensywne, krycie i odbiór na 12 - tyle mają przeciętni obrońcy, podobnie z ustawianiem się czy przewidywaniem(nie do końca defensywne ale 17 imo za dużo)

Odnośnik do komentarza

Białożyta obetnij, z tego co pamiętam (9.3, choć może być 9.2) młócił tak, że w sezon - po odejściu -9 - wbijał się do jedenastki Lecha.

 

Lewandowski ma staty rodem z ligi hiszpańskiej u Ciebie :o To jest przy maksymalnym CA, rozumiem. Staty fizyczne jak u Drogby, krycie i odbiór 12? :> Po 3-4 sezonach król strzelców Premiership :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...